0
0

اهداء جوایز برندگان "جشنواره سکه کورش"

۱۵:۴۵ - ۱۳۹۷/۹/۱۴کد خبر: 168880
در مراسمی با حضور مدیران به پرداخت ملت، جوایز برندگان "جشنواره سکه کورش" اهدا شد.

عصر بانک؛ به گزارش روابط عمومی شرکت به‌پرداخت ملت، طی هفته جاری با حضور جمعی از مدیران این شرکت، مراسم اهداء جوایز برندگان “جشنواره سکه کورش” در مجتمع کورش برگزار شد.

 

در این مراسم مدیران شرکت به پرداخت ملت ضمن قدردانی از پذیرندگان و بهره برداران دستگاه های کارتخوان این شرکت، با اشاره به کسب مقام شانزدهم شرکت های ارائه دهنده خدمات پرداخت دنیا در سال 2017 و ارتقاء 4 پله ای این رتبه طی یک سال، از برنامه های آتی به پرداخت ملت برای پذیرندگان خبر دادند.


یک مقام مسئول در شرکت به پرداخت ملت  با توجه به استقبال گسترده پذیرندگان و دارندگان کارت از "جشنواره سکه کورش" گفت: در نظر داریم طی فصل زمستان نیز کمپین های دیگری همراه با جوایز ارزنده اجرا و در ادامه جشنواره بهاره را برای آغاز سال آینده در دست برنامه ریزی داریم.


وی با اشاره به تنوع سرویس های موجود در اپلیکیشن سکه افزود: به زودی سرویس های جدیدی بر روی اپلیکیشن سکه رونمایی خواهد شد.


در ادامه مراسم از دو تن از پرسنل پشتیبانی شرکت یاس که با هدف رسیدگی آنی به امور پذیرندگان در مجتمع کورش مستقر می باشند قدردانی شد.


گفتنی است "جشنواره سکه کورش" به پاس قدردانی از اعتماد خریداران و پذیرندگان دستگاه های کارتخوان به پرداخت ملت با جوایزی ارزنده همچون 1 دستگاه خودرو سواری رنو کپچر، 4 دستگاه خودرو سواری پژو 206 برای دارندگان کارت و 60 میلیون تومان جایزه نقدی برای پذیرندگان و فروشندگان برگزار شد. طی این مدت بیش از 400هزار برگ قرعه کشی به شرکت کنندگان این جشنواره  اختصاص پیدا کرد.


بر اساس این گزارش مراسم اختتامیه این جشنواره و همچنین قرعه کشی شرکت کنندگان روز پنجشنبه 5 آذر ماه  به مناسبت ولادت حضرت رسول اکرم (ص) در محل مجتمع کورش برگزار و برندگان خوش شانس 5 دستگاه خودرو سواری و سایر جوایز مشخص شدند.


اسامی برندگان خوش شانس "جشنواره سکه کورش" به پرداخت ملت، در سایت این شرکت به آدرس www.behpardakht.com  درج شده است.

 

مشاهده مطالب مربوط به اخبار روزصفحه نخستمطالب آموزشی
ارسال به دوستان با استفاده از: تلگراملینکدین


» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
اطلاعات تصویری