0
0

کیف پول الکترونیکی مبتنی بر فناوری QR کد مقرون به صرفه است

۱۵:۳۳ - ۱۳۹۷/۹/۲۲کد خبر: 169057
مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد گفت: کیف پول الکترونیکی مبتنی بر فناوری QR مقرون به صرفه است و به زودی این طرح با همکاری شرکت‌های پرداخت الکترونیک اجرا می‌شود.

عصر بانک؛ محمدجواد رجائیان مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد با اشاره  به برگزاری هشتمین نمایشگاه شهر هوشمند مشهد با شعار «شهر هوشمند، شهر امید و زندگی»، اظهار داشت: این نمایشگاه با محوریت معرفی ویژگی‌های شهرهای هوشمند و خدمات آن ۱۲ تا ۱۶ دی ماه در نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار می‌شود‌.

 

وی گفت: این نمایشگاه پذیرای سه سطح از فعالان حوزه فناوری اطلاعات و شهر هوشمند خواهد بود و شرکت‌هایی که در زمینه هوشمندسازی و نظام‌های پرداخت شهری فعالیت دارند، پیمانکاران عمده سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات و استارتاپ‌های شهری هوشمند در آن شرکت می‌کنند.

 

رجائیان افزود: نقش استارتاپ‌ها در ارائه خدمات خلاقانه و کارآمد به مردم جدی شده و در راستای حمایت از استارتاپ‌های فعال و خلاق، جایزه ویژه استارتاپ‌های شهر هوشمند در این نمایشگاه اهدا خواهد شد. استارتاپ‌های اول تا سوم به ترتیب، 10، 5 و 3 میلیون تومان جایزه دریافت خواهند کرد و از 6 استارتاپ نیز تقدیر خواهد شد.

 

وی تصریح کرد: کیف پول الکترونیکی مشهد در این نمایشگاه رونمایی می‌شود، ضریب نفوذ پرداخت خرد در شهر مشهد بسیار خوب است و بیش از 95 درصد پرداخت‌های خرد شهرداری با کارت شهروندی انجام می شود.

 

وی همچنین از آغاز پرداخت مبتنی بر موبایل و NFC در مشهد خبر داد و افزود: کیف پول براساس فناوری QR که مقرون به صرفه است را برای شرکت‌های فعال در صنعت پرداخت الکترونیک شروع کردیم که از نمایشگاه کلید اجرای آن زده خواهد شد.

 

/فارس

مشاهده مطالب مربوط به بانک و پرداخت الکترونیکصفحه نخستمطالب آموزشی
ارسال به دوستان با استفاده از: تلگراملینکدین


» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
اطلاعات تصویری