0
0

جواب دژاگه به یک ابهام/فولام قبول نکند، باید اینجا بمانم

۱۳:۴۰ - ۱۳۹۳/۳/۲۵کد خبر: 17050
شاید این ابهام برای شما هم به وجود آمده باشد که اشکان دژاگه در فصل آینده به کدام تیم می‌رود.

عصر بانک؛ اشکان در این مورد، حتی در برزیل هم مورد سؤال قرار گرفت. خبرنگار ما که دوست داشت خبرهای بیشتری از آینده این بازیکن داشته باشد، از دژاگه پرسید: «فصل بعد در کدام تیم بازی می‌کنی؟» اشکان در جواب گفت: «من هم در رویاهایم، خیلی دوست دارم به تیم‌های بزرگ جهان بروم و بازی با پیراهن باشگاه‌های معتبر را تجربه کنم. یک زمانی، بازی در لیگ‌برتر انگلیس برایم رؤیا و آرزو بود که فصل قبل به این رؤیایم رسیدم. البته در ابتدای حضورم در این تیم، کمتر توانستم بازی کنم اما با حضور فیلیکس ماگات، بازی‌های بیشتری به من می‌رسید و می‌توانم بگویم همه‌چیز به نفع من شد.»

 

اشکان که در مورد انتخاب تیم‌هایش، کمی خجالتی به نظر می‌رسد، اضافه کرد: «حالا هم با فولام قرارداد دارم و برای یک فصل دیگر، اگر این باشگاه بخواهد باید در فولاد بمانم. البته از شرایطم در این تیم رضایت دارم اما باید ببینم بعد از جام‌جهانی‌ چه اتفاقاتی رخ می‌دهد.»

 

فولام در هفته آخر لیگ‌برتر جزیره، به دسته پایین‌تر سقوط کرد و اگر دژاگه بخواهد در این تیم بماند، یعنی عملاً در فصل آینده، در لیگ یک انگلیس بازی خواهد کرد مگر اینکه باشگاه فولام به این بازیکن رضایتنامه بدهد تا در تیم دیگری بازی کند. با این حال، دژاگه حاضر نیست بعد از جام‌جهانی، با مسئولان باشگاه فولام صحبت و درخواست رضایتنامه بدهد. دژاگه آنقدر منتظر می‌ماند تا مدیران فولام، در پی فروش او بیفتند وگرنه اشکان را فصل بعد باز هم در فولام اما این بار در لیگ یک جزیره می‌بینیم.  

مشاهده مطالب مربوط به اخبار روزصفحه نخستمطالب آموزشی
ارسال به دوستان با استفاده از: تلگراملینکدین


» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
پربازدیدهای عصربانک
خواندنی ترین‌ها
اطلاعات تصویری