0
0

کدام گوشی‌ها بیشترین و کمترین تشعشع را دارند ؟

۱۱:۰ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۱کد خبر: 175067
گزارش تهیه‌شده توسط اداره فدرال آلمان در حوزه تشعشعات نشان می‌دهد گوشی شائومی Mi A۱ بیشترین تابش و گوشی نوت ۸ سامسونگ کمترین تابش را دارند.

عصر بانک؛طبق دو نمودار زیر که مشاهده می‌کنید، مبنای محاسبه تشعشع رادیویی مضر وات به ازای هر کیلوگرم است که گوشی‌ها با رقم پایین‌تر، امن‌تر تعریف‌شده و گوشی با رقم بالاتر ناامن‌تر محسوب می‌شوند.

 

بر این اساس شائومی Mi A۱ با ۱.۷۵ وات تابش در هر کیلوگرم مضرترین گوشی در این گزارش شناخته‌شده است.

 

وان پلاس ۵ تی با ۱.۶۸، شائومی می مکس ۳ با ۱.۵۸، وان پلاس ۶ تی با ۱.۵۵، اچ‌تی‌سی یو۱۲ لایف با ۱.۵۵، شائومی می میکس ۳ با ۱.۴۵، گوگل پیکسل ۳ ایکس ال با ۱.۳۹، وان پلاس ۵ با ۱.۳۹، آیفون ۷ با ۱.۳۸، سونی اکسپریا ایکس زد وان کامپکت با ۱.۳۶، اچ‌تی‌سی دیزایر ۱۲ با ۱.۳۴، گوگل پیکسل ۳ با ۱.۳۳، وان پلاس ۶ با ۱.۳۳، آیفون ۸ با ۱.۳۲ در رده های بعدی مضرترین گوشی‌ها قرار دارند.

 

 

اما امن‌ترین گوشی با کمترین تشعشع مربوط به گوشی نوت 8 سامسونگ با رقم ۰.۱۷ وات در هر کیلوگرم است.
 
زد تی ئی آکسون الایت با ۰.۱۷، ال جی جی ۷ با ۰.۲۴، گلکسی A۸ با ۰.۲۴، گلکسی اس ۸ پلاس با ۰.۲۶، گلکسی اس ۷ اج با ۰.۲۶، اچ‌تی‌سی یو ۱۱ لایف با ۰.۲۸، ال جی کیو۶ و کیو ۶ پلاس با ۰.۲۸، گلکسی اس ۹ پلاس با ۰.۲۹، موتورولا موتو جی۵ پلاس با ۰.۳۰، موتو زد با ۰.۳۰، گلکسی جی ۶ پلاس با ۰.۳۱، زد تی ئی بلید ای ۶۱۰ با ۰.۳۱، گلکسی جی ۴ پلاس با ۰.۳۲، گلکسی اس ۸ با ۰.۳۲ و زد تی ئی بلید ۹ با ۰.۳۲ وات در هر کیلوگرم، کم خطرترین گوشی‌ها محسوب می‌شوند.
 
 
/خبر آنلاین
مشاهده مطالب مربوط به اخبار روزصفحه نخستمطالب آموزشی
ارسال به دوستان با استفاده از: تلگراملینکدین


» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
اطلاعات تصویری