0
0

خدمات جدید "پایانه‌های بانکی غیر نقد(Cashless ATM)" برای دارندگان ملت کارت

۹:۰ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۸کد خبر: 176641
آیا با پایانه‌های غیرنقدی بانک ملت آشنایی دارید و تا به حال از طریق این پایانه خدمات بانکی دریافت کرده‌اید؟

عصر بانک؛شاید شما هم در گذر از جلوی شعب بانک ملت، پایانه‌هایی کوچکی را دیده باشید که در داخل شعب یا کنار پایانه‌های خودپرداز بیرون شعب  نصب شده‌اند و این سؤال برای شما پیش آمده باشد که این پایانه چیست، چه خدماتی ارائه می‌دهد و چه تفاوتی با پایانه خودپرداز بانک ملت دارد؟

 

این پایانه‌ها که به پایانه‌های بانکی غیر نقد(Cashless ATM)"  معروف است تمامی خدمات موجود برروی پایانه های خودپرداز بانک ملت مثل انتقال وجه، صورتحساب، خدمات پرداخت، خدمات تسهیلات و تغییر رمز البته به غیر از امکان برداشت وجه نقد را در دسترسی مشتریان قرار می‌دهد و مشتریان محترم می توانند بااستفاده از کارتهای صادره بانک ملت و همچنین کارت سایر بانکهای عضو شبکه شتاب ازخدمات این پایانه بهره مند شوند.
 

 

در همین راستا و برای توسعه خدمات بانکداری الکترونیکی و افزایش رضایتمندی دارندگان ملت کارت، بانک ملت خدمات زیر را با هدف سهولت دسترسی مشتریان به سرویسهای بانکی طراحی و پیاده سازی کرده است:

 

1. امکان فعالسازی‏/ غیر فعالسازی رمز پویا
امکان فعالسازی‏/ غیرفعالسازی رمز پویا علاوه بر پایانه‌های خودپرداز بر روی پایانه های بانکی غیرنقد نیز ایجاد گردیده است.

 

2. ایجاد شماره کارت برگزیده در خدمت انتقال وجه
بمنظور ایجاد سهولت و تسریع در انجام خدمت انتقال وجه به سایر کارتها (ملت کارت‏/ کارت شتابی) و با هدف جلوگیری از ورود مکرر شماره کارت مقصد، امکان ذخیره شماره کارت پرکاربرد برای استفاده در تراکنشهای بعدی فراهم گردیده است.

 

3. دریافت شماره شبا با استفاده از ملت کارت
بمنظور تسریع در ارائه سرویس، علاوه بر منوی خدمات بدون کارت، امکان اخذ شماره شبای حساب با استفاده از ملت کارت و از طریق انتخاب گزینه مربوطه در "صفحه بعدی" منوی خدمات ؛ پیاده سازی گردیده است.

 

4. انتقال صفحه ورود رمز به مرحله پایانی خدمات
در راستای صیانت از اموال مشتریان و ارتقاء ضریب امنیت استفاده کنندگان از پایانه‌های بانکی غیر نقد، ترتیبی اتخاذ شده است تا فرآیند ورود رمز توسط دارنده کارت، در پایان عملیات انتخاب شده اخذ گردد.

 

برای اطلاعات بیشتر و نحوه استفاده از این خدمات می‌توانید این فایل را دانلود کنید.

 

در صورت وجود هرگونه سئوال احتمالی، شماره تماسهای مرکز ارتباط ملت (1556 تهران و 82488_021 شهرستانها) در اختیار مشتریان قرار دارد.

 

مشاهده مطالب مربوط به بانک و پرداخت الکترونیکصفحه نخستمطالب آموزشی
ارسال به دوستان با استفاده از: تلگراملینکدین


» نظرات بینندگان
» Sasan | ساعت ۰:۲۲ - ۱۳۹۸/۱/۱۳
0
0
سلام برای خرید دستگاه باید چکار کنم.
» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
آخرین اخبار
اطلاعات تصویری