0
0

پرداخت وام‌های خرد در دستور کار بانک کارآفرین

۹:۴۵ - ۱۳۹۸/۲/۳کد خبر: 177086
اعطای تسهیلات خرد در دستور کار بانک قرار دارد و در همین راستا چندین طرح تسهیلاتی از جمله «صبا» و «تندیس» برای معرفی به مشتریان به شعب بانک ابلاغ‌ شده است.

عصر بانک؛ به گزارش روابط عمومی بانک کارآفرین حمید تهرانفر، مدیرعامل این بانک در جریان بازدید از شعب با اعلام این مطلب به رویکرد بانک کارآفرین مبنی بر تنوع‌بخشی به سبد اعطای تسهیلات خرد اشاره کرد و گفت: امیدوارم این طرح‌ها با راهنمایی مدیران و کارکنان شعب از سوی مشتریان مورد استقبال قرار گیرد.

 

وی که به‌منظور بررسی عملکرد شعب، دیدار نزدیک با همکاران و دریافت پیشنهادها و نظرات مسوولان و کارکنان به‌صورت مستقیم و بی‌واسطه، از شعب اراک و قم بازدید کرد افزود: ما مشتریان بسیار خوب و ارزشمندی داریم که باوجود مشکلات اقتصادی موجود و رقابت بانک‌ها برای جذب مشتریان، بانک کارآفرین را برگزیده‌اند و آن را بانک خودشان می‌دانند. وی افزود: در فرصت‌های پیش ‌آمده، در دیدار و گفت‌وگو با مشتریان، وفاداری و علاقه آنان را نسبت به بانک مشاهده کرده‌ام. برخی از آنان با دلسوزی و از سر علاقه پیشنهادها و نظرات و مشکلات خود را برای بهبود امور بانک مطرح می‌کنند. این مساله نشانگر آن است که بانک کارآفرین خانواده بزرگی اعم از کارکنان و مشتریان دارد.

مشاهده مطالب مربوط به اخبار روزصفحه نخستمطالب آموزشی
ارسال به دوستان با استفاده از: تلگراملینکدین


» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
اطلاعات تصویری