0
0

ایجاد رمز یکبار مصرف در اپل واچ توسط بانک آمریکا

۱۲:۱۱ - ۱۳۹۸/۲/۲۹کد خبر: 179406
بخش پرداخت‌های B۲B بانک آمریکا اپل واچ را برای شرکت‌ها توکنیزه می‌کند.

به گزارش گروه تحقیق و ترجمه عصر بانک؛ بانک آمریکا در حال ادغام اپل واچ با پلتفرم مدیریت مالی شرکت‌های این شرکن به نام CashPro، به منظور توکنیزه کردن این ابزار در تکنولوژی گجت‌های پوشیدنی است.

 

در  اطلاعیه‌ای که به تازگی منتشر شده است، بانک آمریکا اعلام کرد که در حال اتصال اپل واچ با اپلیکیشن موبایلی CashPro (کش پرو) است که کاربران حقوقی را قادر می‌سازد از طریق اپل واچ‌هایشان به رمز امنیتی یک بار مصرف دست پیدا کنند و دیگر برای ورود به پلتفرم مدیریت هزینه (کش پرو)، نیازی به حمل توکن فیزیکی نداشته باشند. در این راستا کاربران باید اپلیکیشن مدیریت هزینه کش پرو را در اپل واچ‌هایشان نصب کنند تا از مزایای آن برخوردار شوند.

 

تام دارکین، رئیس کانال‌های GTC بانک آمریکا در بخش خدمات تراکنش‌های بانکی جهانی عنوان کرد: بسیاری از افراد هنوز توکن‌های فیزیکی‌شان را که در کنار دیگر توکن‌های بانکی که بسیار بزرگ هم هست، با خود حمل می‌کنند. امروزه دیگر لازم نیست مدیران در سفرهای کاری یا تفریحی، نگران فراموش کردن توکن‌های فیزیکی‌شان باشند. آن‌ها می‌توانند هرچیزی را که لازم دارند در آیفون‌ها و اپل واچ‌هایشان داشته باشند.

 

در همین زمینه، جولی هریس، رئیس استراتژی دیجیتال بانک جهانی، بیان کرده که بانکها به تمرکز بر دیجیتال سازی فعالیت‌هایشان ادامه می‌دهند. بانکداری از راه دور و هر چیزی که به دنبال دارد، یعنی راحتی انجام کارهای بانکی در هر زمان و هر مکان، اولویت اصلی مشتریانمان است، بنابراین اولویت اصلی ما نیز خواهد بود. او ادامه داد: با اپلیکیشن مدیریت پول کش پرو که بر روی اپل واچ در دسترس است، ما خرسندیم که فعالیت‌های نوآورانه‌مان را در این زمینه که چگونه و در چه زمانی مشتریان می توانند به توکن‌هایشان دسترسی داشته باشند، توسعه دهیم.

 

بانک آمریکا در مورد همکاری اپل واچ در پلتفرم کش پرو عنوان کرد که این پلتفرم آخرین سری ارتقای تکنولوژیک برای اپلیکیشن مدیریت پول است، که کسب‌وکارها و کاربران حقوقی را قادر می‌سازد تا پول نقد، پرداخت‌ها،  دسترسی به تبادلات ارزی خارجی و فعالیت‌های اعتباری‌شان را مدیریت کنند. بعد از ورود تکنولوژی توکن دیجیتال، که به صورت اپلیکیشن موبایلی جداگانه به بازار ارائه شد، در سال گذشته بانک آمریکا اپلیکیشن توکن را با اپلیکیشن کش پرو ادغام کرد و فرایندی را توسعه داد که از طریق آن کاربران به رمز یکبار مصرف دست پیدا می‌کنند.


هم‌چنین اخیرا بانکها با یکپارچه سازی تکنولوژی بیومتریک و ارتقای رابط کاربری کش پرو به پیشرفت‌های زیادی در این زمینه دست یافتند.


ترجمه از pymnts

مشاهده مطالب مربوط به بانک و پرداخت الکترونیکصفحه نخستمطالب آموزشی
ارسال به دوستان با استفاده از: تلگراملینکدین


» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
اطلاعات تصویری