0
0

تحول در پرداخت‌های تجاری جهانی با راهکار B۲B ویزا

۸:۴۵ - ۱۳۹۸/۳/۲۵کد خبر: 180701
شرکت ویزا در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که رابط B۲B ویزا را به صورت رسمی به بازار ارائه کرده است. کوین فالن، مدیر راه‌حل‌های جهانی ویزا در مورد این پلتفرم جهانی در سال ۲۰۱۷ صحبت کرده است.

به گزارش گروه تحقیق و ترجمه عصر بانک؛شرکت ویزا  اعلام کرد که ورود شبکه رابط B2B ویزا به بازار، بانکها را قادر می‌سازد تا فرایند ارزش آفرینی در پرداخت جهانی برون مرزی را امن‌تر و سریع‌تر انجام دهند. ورود رابط B2B ویزا بیش از ۳۰ مسیر تجاری بین‌المللی را پوشش خواهد داد و به دنبال توسعه تا ۹۰ بازار تا پایان سال ۲۰۱۹ است.

 

کوین فالن اضافه کرد رونمایی از رابط B2B ویزا یک نقطه عطف مهم در صنعت است.  ما با این راهکار، اصطکاکی که به عنوان نقاط درد در صنعت هستند را حذف می‌کنیم و  پرداخت‌ها را سریع‌تر و ساده‌تر انجام می‌دهیم. در حالی که  شفافیت و پیوستگی داده‌ها حفظ می‌شود.

 

همان‌گونه که می‌دانید، پرداخت برون مرزی به صورت سنتی به کندی و با سیستم ارتباطات بانکی دهه‌های گذشته صورت می‌گیرد. بنابراین ایجاد این فضا برای شرکتهای مالی و کل مردم ارزشمند است. البته ما از ترکیب داده‌های رابط منحصربفرد B2B ویزا با تکنولوژی بلاکچین، توسعه API و ارزشی که در مقابل شبکه موجود ویزا به ارمغان می‌آورد، کاملاً آگاه نیستیم.

 

ویزا با شرکا و موسسات مختلفی کار کرده است تا شبکه را در مقیاس بازار ارائه کند. این شرکا شامل شرکت Bottomline، و موسساتی شامل کامرس بانک و کارنر بانک هستند.

 

سام همیلتون، معاون ارشد توسعه داده‌ در ویزا گفت، با رابط B2B ویزا، ما می‌توانیم از دارایی‌های موجود ویزا، تخصص در امنیت سایبری، حریم خصوصی داده‌ها، مقیاس شبکه‌مان و لایه گذاری عناصر جدید تکنولوژی داده‌ها برای برآوردن نیازهای صنعت استفاده کنیم.

 

ترجمه از paymentsjournal
 

مشاهده مطالب مربوط به بانک و پرداخت الکترونیکصفحه نخستمطالب آموزشی
ارسال به دوستان با استفاده از: تلگراملینکدین

» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
آخرین اخبار
اطلاعات تصویری