دکتر شیری مدیرعامل پست‌بانک ایران خبرداد:
0
0

انجام بیش از ۵۲ میلیون تراکنش مالی در روستاها

۱۱:۰ - ۱۳۹۸/۴/۱۷کد خبر: 181053
دکتر شیری مدیرعامل پست بانک ایران اظهارداشت: طی سه‌ماهه اول سال جاری بیش از ۵۲ میلیون تراکنش مالی شامل؛ خدمات حضوری و غیرحضوری در روستاها توسط پست بانک ایران انجام شده است.

عصر بانک؛به گزارش روابط عمومی پست بانک ایران، وی تصریح کرد: ارائه این تعداد خدمات بانکی منجر به کاهش ۵۲ میلیون سفر از روستاها به شهرها و صرفه جوئی سالانه 21 هزار میلیارد ریال هزینه در بخش‌های مختلف می‌شود.

 

شیری تأکید کرد: خدمت رسانی در روستاها و مناطق محروم به عنوان یک باور سازمانی در راستای مهاجرت زدائی، ایجاد اشتغال پایدار و رونق و توسعه اقتصادی روستاها در پست بانک ایران نهادینه شده است.


وی افزود: ما برای ارائه خدمات به روستائیان نگاه مالی به خدمات را در درجه دوم قرار داده ایم و نگاه اول ما رونق اقتصاد روستائی کشور است.


شیری با اشاره به سهم 25 درصدی روستاها در اقتصاد کشور گفت: بر این اساس باید 25 درصد صنعت بانکداری کشور نیز در حوزه روستائی فعال باشد و پست بانک ایران تلاش می کند در تحقق این مطالبه روستاییان پیشتاز باشد.


مدیرعامل پست بانک ایران نقش دهیاری ها در ایجاد امنیت و ثبات مالی در روستاها را حساس و بااهمیت دانست و افزود: ارائه طرح های متناسب با آمایش روستاها و انجام فعالیت های مالی دهیاری ها در باجه های روستایی امنیت منابع پست بانک یاران را تأمین می کند و این امنیت منجر به تأمین مالی طرح های اشتغال‌زائی، تسهیل گردش مالی در روستاها و رونق خدمات باجه های بانکی می شود.


شیری درپایان تصریح کرد: پست بانک ایران درحال حاضر 2500 دستگاه خودپرداز، 5 هزار و 600 دستگاه پایانه شعبه‌ای(PinPad) و بیش از 21 هزار پایانه فروش(POS) در روستاها نصب و فعال نموده و با حمایت نهادهای فعال در حوزه روستا تلاش می کند کمیت و کیفیت این خدمات را افزایش دهد.

مشاهده مطالب مربوط به بانک و پرداخت الکترونیکصفحه نخستمطالب آموزشی
ارسال به دوستان با استفاده از: تلگراملینکدین


» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
اطلاعات تصویری