0
0

همه چیز درباره هایپرپات ایران کیش

۱۴:۱۲ - ۱۳۹۸/۴/۲۲کد خبر: 181127
هایپرپات یا صندوق فروشگاهی...عنوانی که چند وقتی هست به گوش همه آشناست از اصناف کشور گرفته تا فروشگاه های زنجیره ای تا سوپر مارکت ها، رستوران ها و داروخانه ها.

عصر بانک؛محصولی از میان آنچه که تحت عنوان اکوسیستم پات درایران کیش به بازار ارائه شده است. ابزاری که در آن می توانید به عنوان یک فروشنده، اطلاعات خرید، فروش و سایر هزینه ها را ثبت و محاسبه کرده و در پایان برای مشتریان امکان دریافت فاکتور به همراه جزئیات را فراهم کنید. هایپرپات را می‌توان به عنوان مکمل پایانه های فروش نیز دانست. این محصول که به صندوق فروشگاهی ایران کیش نیز معروف است با قابلیت استفاده از بارکد خوان، کشوی پول و چاپگر صورتحساب تلاش داشته تا شیوه ای نوین در مدیریت هزینه های یک کسب و کار ایجاد کند، شیوه ای مطابق با آنچه در دنیای امروز فراگیر شده است.

 

سرعت کار، کاهش خطا، مدیریت مالی، استفاده بهینه از منابع» این ها تنها بخش هایی از آن چیزی است که به عنوان مزیت های استفاده از هایپرپات نام برده می شود.


اگرچه مریم قدس گلشن، مدیریت پروژه این محصول به مواردی از جمله، صرفه جویی در زمان، سرعت در پردازش محاسبات، صرفه جویی در هزینه ها، ارائه انواع گزارش های مدیریتی اعم از مدیریت سفارشات و انبار، افزایش دقت و نظم در امور کاری، امکان شناسایی و کاهش درصد اشتباه اقلام خاص، کاهش درصد اشتباه به پایین ترین حد ممکن، حذف و ارائه فاکتور رسمی و محاسبه مالیات بر ارزش افزوده نیز به عنوان قابلیت های این محصول اشاره می کند .


مدیر پروژه هایپرپات اضافه می کند: ایران کیش این محصول را به طور رایگان به پذیرندگان منتخب که حائز شرایط می باشد واگذار می کند. این در حالی است که  پشتیبانی سخت افزاری و نرم افزاری از این محصول نیز بدون هزینه خواهد بود.


هایپرپات، همگامی سخت افزار و نرم افزار فروشگاهی در ارتباط با پوز را تحقق بخشیده و امروز با استقبال اصناف فراوان  مختلف روبه روشده است.

مشاهده مطالب مربوط به بانک و پرداخت الکترونیکصفحه نخستمطالب آموزشی
ارسال به دوستان با استفاده از: تلگراملینکدین


» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
اطلاعات تصویری