مدیرعامل بانک صادرات ایران خبر داد:
0
0

اعلام آمادگی ۲ بانک بزرگ برای پیوستن به طرح طراوت بانک صادرات ایران

۱۱:۵۴ - ۱۳۹۸/۴/۲۵کد خبر: 181166
مدیرعامل بانک صادرات گفت: تزریق پول در بنگاه ها به تنهایی راهگشا نیست و باید تقاضای کل در جامعه را افزایش داد.

عصر بانک؛حجت‌اله صیدی مدیرعامل بانک صادرات که صبح امروز در جلسه هیات نمایندگان اتاق تهران و برای امضای تفاهم نامه با اعضای این اتاق سخن می گفت ؛ افزود: نظام بانکی دچار مشکلاتی است که شاید ریشه آن به ده ها سال پیش بازمی‌گردد.

 

 وی با بیان اینکه تلاش می‌کنیم در سال ٩٨ با تجدید ساختار مالی بانک صادرات ایران خدمات بیشتری را ارائه دهیم، افزود: در سه ماهه پایانی ٩٧ افزایش سهم بازار داشتیم.

 

 صیدی با بیان اینکه طرح طراوت بانک صادرات را در اولین روزهای سال رونق تولید معرفی کردیم، گفت: این طرح یک طرح اعتباری ویژه تولید است و از ابتدای زنجیره تولید تا پایان آن را در بر می‌گیرد.

 

 مدیرعامل بانک صادرات خاطرنشان کرد: به این نتیجه رسیده ایم که تزریق پول در بنگاه ها به تنهایی راهگشا نیست و باید تقاضای کل در جامعه را افزایش داد.

 

 در هفته های گذشته ٢ بانک دیگر که از نظر حجم دارایی ها و سرمایه در سطح بانک صادرات هستند نیز خواستار  آن شدند تا به جای معرفی طرح جدید، به طرح طراوت بانک صادرات بپیوندند و ما نیز در حال تدوین طرحی برای همکاری سه جانبه در این چارچوب هستند.

 

 صیدی اعلام کرد که در چارچوب طرح طراوت و برای تحریک تقاضا، کارت های اعتباری نیز به متقاضیان ارائه خواهد شد.

 

 مدیرعامل بانک صادرات با اشاره به خدمات ارزی که این بانک به بازرگانان ارائه می کند، افزود: بانک صادرات بیشترین شبکه شعب خارجی را دارد و با وجود تمام محدودیت ها، فعالیت هایی را با ارزهای رایج و داغ برای مدیریت ارز حاصل از صادرات و تامین ارز واردات آغاز کرده ایم.

 

 با توجه به اینکه نیاز به سرمایه در گردش و تامین مالی و نقدینگی بنگاه ها سه برابر شده، ما هم تلاش کرده ایم تا ظرفیت اعتباردهی بانک صادرات را سه برابر کنیم.

مشاهده مطالب مربوط به اخبار روزصفحه نخستمطالب آموزشی
ارسال به دوستان با استفاده از: تلگراملینکدین


» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
اطلاعات تصویری