وکیلی عضو هیئت رئیسه مجلس:
0
0

شرکت های پرداخت الکترونیک می توانند نقش مهندسی تولید را ایفا بکنند

۱۸:۰ - ۱۳۹۸/۴/۳۰کد خبر: 181219
محمد علی وکیلی عضو هیئت رئیسه مجلس با حضور در غرفه شرکت کارت اعتباری ایران کیش درنمایشگاه الکامپ طی گفتگویی با ما ضمن اشاره به نقش شرکت های پرداخت الکترونیک در حمایت از استارت آپ ها گفت : شرکت های پرداخت الکترونیک مانند آنچه که اکنون در ایران کیش می بینیم می توانند نقش مهندسی تولید را ایفا بکنند.

عصر بانک؛به گزارش روابط عمومی ایران کیش وی ادامه داد: این شرکت ها می توانند هزینه تولید اپ را برای استارت آپ ها کاهش دهند و نقش تولید کننده برای مصرف کننده های استارت آپی را ایفا کنند. از سویی استارت آپ ها نیز می توانند تنوع نیازها را برای شرکت های پرداخت در حوزه های مختلف تعریف بکنند .

 

وکیلی در ادامه پیرامون دلایل برگزاری نمایشگاه الکامپ اظهار کرد : تحول تکنولوژی که امروز اتفاق افتاده است اگر چه بعضا در فضای عمومی ناشناخته است ولی به دلیل گیرایی و سرعت و همچنین مقرون به صرفه بودن در هزینه ها،سرعت پذیرش بالایی دارد و این نمایشگاه ها نیز می توانند در مسیر این سرعت پذیرش تکنولوژی در سطح کشور کمک کنند .

 

وی تاکید کرد: این نمایشگاه برای دادن اطلاعات به مردم  وهمین طور دادن اطلاعات گروه ها و شرکت های مشابه نسبت به توانمندی های یکدیگر اهمیت دارد و این موضوع باعث می شود تا شرکت های رقیب با شناخت از توانمندی های یکدیگر از سویی در مسیر ارتقای خود با سرعت و وسواس بیشتری گام بردارند و از طرفی دیگر وارد هم پوشانی مضر نشوند.

 

عضو هیئت رئیسه مجلس دهم افزود:تنوعی که در اپ ها اتفاق افتاده است یک دستاورد مهم است که  این نمایشگاه به تسهیل آن کمک می کند . درروزگاری که زندگی مان را با اپ ها متحول می کنیم آگاهی عمومی نیز پیرامون این اپ ها باید ارتقا پیدا کند و یکی از طرق افزایش این آگاهی نمایشگاه هایی مانند الکامپ است.

 

محمد علی وکیلی در ادامه حضورش در غرفه شرکت کارت اعتباری ایران کیش با پیمان طبری سرپرست ایران کیش گفتگو کرد و در جریان آخرین دستاوردهای این شرکت در حوزه صنعت پرداخت قرار گرفت.


پیمان طبری سرپرست  ایران کیش/محمد علی وکیلی عضو هیئت رئیسه مجلس دهم  در باره آخرین دستاوردهای حوزه صنعت پرداخت گفتگو کردند.


بازدید عضو هیئت رئیسه مجلس از غرفه ایران کیش 

مشاهده مطالب مربوط به بانک و پرداخت الکترونیکصفحه نخستمطالب آموزشی
ارسال به دوستان با استفاده از: تلگراملینکدین


برچسب‌ها:ایران کیش
» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
اطلاعات تصویری