0
0

همه چیز درباره همراه پرداخت یا همان کارتخوان جیبی ایران زمین

۱۳:۴۵ - ۱۳۹۸/۵/۱۷کد خبر: 181480
همراه پرداخت ایران زمین، یک کارتخوان موبایلی است که تلفن هوشمند مشتریان بانک ایران زمین را با یک سخت‌افزار جانبی، تبدیل به یک دستگاه پذیرش کارت می‌کند.

به گزارش عصر بانک؛ گسترش تلفن هوشمند و تبلت از یک طرف و روند رشد صعودی استفاده از کارت‌های بانکی در ایران و کاهش استفاده از پول نقد از طرف دیگر باعث شده که نیاز به یک ابزار پرداخت جدید با توجه به نیازهای کسب و کارهای سیار هر روز بیشتر احساس شود.

 
کارتخوان‌های فروشگاهی معمول که هر روز با آنها در فروشگاه‌های مختلف سروکار داریم و از آنها استفاده می‌کنیم نزدیک دو دهه است که پرداخت‌های کارتی ما را انجام می‌دهند. اما برای کسب وکارهایی سیار مثل مدرسان خصوصی، رانندگان، پیک‌ها و مشاغل خدماتی دیگر که همیشه در حرکت هستند و نمی‌توانند یک دستگاه کارتخوان ثابت به همراه داشته باشند، ابزار پرداخت مناسب چیست؟
 
همراه پرداخت ایران زمین
 
همراه پرداخت ایران زمین همان دستگاه m-POS یا کارتخوان جیبی است که از طریق بلوتوث به گوشی تلفن همراه هوشمند متصل می‌شود و خدمات کارتخوان‌های فروشگاهی را به دارنده دستگاه از طریق گوشی هوشمند ارائه می‌دهد.
 
کارتخوان موبایلی همراه پرداخت ایران زمین، مناسب کسب‌وکارهایی است که علاوه بر تغییر محل دستگاه کارتخوان نیازمند اتصال دستگاه به اپلیکیشن یا نرم‌افزار مختص کسب‌وکار خود می‌باشند. 
 
با  همراه پرداخت، در هر ساعت شبانه روز و  در هر کجا، بجای استفاده از دستگاه سنیگن کارتخوان می‎توانید از خدمات این ابزار بهره‌مند شوید. همراه پرداخت نیاز به اتصال برق و تلفن ندارد و باطری آن قابل شارژ است و به دلیل حذف پرینتر گرمایشی عمر طولانی دارد.همچنین مشتری می تواند چندین دستگاه را به یک حساب در چندین بانک طرف قرارداد همراه پرداخت متصل کنید.
 
دستگاه همراه پرداخت ایران زمین علاوه بر  ایجاد امنیت بالا برای تراکنش، قابلیت پذیرش انواع کارت‌های بانکی را دارد و از طریق گوشی‌های موبایل دارای سیستم عامل اندروید و یا IOS  در اندازه‌ای کوچک با صفحه نمایش متناسب قابل ارائه جهت تسهیل در انجام خدمات پرداخت الکترونیکی است.
 
مزایا ی پرداخت همراه چیست؟
 
قابلیت اتصال همزمان چندین دستگاه به یک دستگاه
بی نیاز به برق و خط ثابت تلفن
سریع، آسان و امن
رعایت مسائل زیست محیطی و پرداخت سبز با ارائه رسید الکترونیکی
حمل و نقل آسان تر دستگاه به دلیل ابعاد کوچک و وزن کم
قیمت پایین‌تر
 
نحوه کار با پرداخت همراه
 
برای استفاده از این راهکار، باید دستگاه کارتخوان جیبی را از طریق بلوتوث به گوشی هوشمند متصل کنید. سپس از طریق رمز ورود وارد نرم افزار داخل گوشی می‌شوید و در مرحله بعد از طریق منوی نرم افزار، خدمت مدنظر را انتخاب می‌کنید.
 
ما برای نمونه خدمت خرید را انتخاب کردیم. بعد از انتخاب خدمت خرید در گوشی هومشند، مبلغ را در دستگاه کارتخوان جیبی وارد می‌کنید.و  سپس برای دریافت رسید الکترونیک شماره موبایل خریدار را وارد می‌کنید. در نهایت بعد از کشیدن کارت، و  ورود رمز کارت، در صورت  تایید موبایل مدنظر، تراکنش انجام می‌شود.
 
به گزارش عصربانک، صاحبان کسب و کارها می‌توانند با مراجعه به کلیه شعب بانک ایران زمین در سراسر کشور نسبت به ثبت درخواست خود برای همراه پرداخت ایران زمین اقدام کنند.
مشاهده مطالب مربوط به عصربانک پلاسصفحه نخستمطالب آموزشی
ارسال به دوستان با استفاده از: تلگراملینکدین

» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
    اطلاعات تصویری