0
0

بلوغ فنی ایران کیش ۲۰۰ هزار دستگاه پوز را طی زمانی ‌کوتاه احیا کرد

۱۱:۰ - ۱۳۹۸/۵/۲۰کد خبر: 181512
حمید رضا شریفیان رئیس هیئت مدیره ایران کیش با اشاره به حکم مدیرعاملی پیمان طبری گفت: از جمله اقدامات خیلی خوبی که در دوره سرپرستی ایشان رخ داد، احیای دویست هزار دستگاه پوز بود که وارد بازار می‌شوند، این موضوع نشان دهنده بلوغ فنی ایران کیش است. این شرکت توانست در مدت کوتاهی برنامه نرم افزاری این دستگاه‌ها را به روز رسانی و بومی کند و این تعداد دستگاه بار دیگر به عرصه بازار بازگردانده خواهد شد.

عصر بانک؛ وی ادامه داد: توسعه فعالیت‌ها و ابزارهایی که روی اپلیکیشن پات قرار گرفت، یکی از موارد دیگری است که مجموعه ایران کیش نشان داد تا چه اندازه توانمند بوده و می‌تواند از ظرفیت‌های موجود دراین زمینه استفاده کند. این مسئله جزو موارد مورد انتظار بانک تجارت و هیئت مدیره ایران کیش بود. امیدواریم این روند ادامه یابد و شاهد موفقیت‌های بیشتر پات باشیم.

 
شریفیان گفت : با توجه به این چند ماه، مجموعه بانک و هیئت مدیره شرکت به این جمع بندی رسیدکه بهترین فردی که می‌تواند مسئولیت مدیر عاملی ایران کیش را داشته باشد شخص آقای طبری است. علاوه بر موفقیت‌های این چند ماهه، از زمانی که ایشان  به عنوان سرپرست ایران کیش انتخاب شد همان روند با ثبات شرکت نیز ادامه پیدا کرد و در گزارش‌هایی  که در سه ماهه اول برای بورس ارسال و برای کدال ثبت شد شرکت به بودجه مورد نظرش رسید و EPS  مورد انتظار را هم محقق کرد .
 
معاون بانک تجارت در این گفتگو ادامه داد: ایران کیش جزو شرکت‌های بسیار خوب مجموعه بانک تجارت است، بانک نیز به عنوان یک ابزار جدی، ایران کیش را در کنار خود می‌بیند فعالیت‌های این شرکت کمک جدی به بانک خواهد بود.
 
وی افزود: مدیریت هزینه، ایجاد کانال‌های‌‌ درآمدی جدید، تولید محصولات نوین از جمله مواردی است که به طور جدی ایران کیش به دنبال آن است. بحث آموزش نیروی انسانی را نیز به طور جدی پیگیری می‌کنیم.
مشاهده مطالب مربوط به بانک و پرداخت الکترونیکصفحه نخستمطالب آموزشی
ارسال به دوستان با استفاده از: تلگراملینکدین


» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
اطلاعات تصویری