0
0

امکان پرداخت‌های موبایلی بین‌المللی توسط سامسونگ‌پِی

۱۲:۰ - ۱۳۹۸/۷/۱۶کد خبر: 183305
انتقال پول در سامسونگ‌پِی در حال حاضر در ایالات متحده امکان‌پذیر است و در سال ۲۰۲۰ به دیگر بازارها توسعه خواهد یافت.

به گزارش گروه تحقیق و ترجمه عصر بانک؛ Finablr (فینابلر) و سامسونگ امکان انتقال پول بین‌المللی در سامسونگ‌پِی را ایجاد کردند. این سرویس جدید، در نوع خود در آمریکا منحصر به فرد است و برای کاربران ۴۷ کشور، امکان پرداخت بین‎المللی یکپارچه و امن را از طریق مجموعه‌ای از روش‌های متنوع پرداخت که همه در کیف پول موبایلی سامسونگ قرار دارند، فراهم می‌کند. 

 
این سرویس ترکیبی از قابلیت‌ها، سادگی و امنیت سامسونگ‌پِی و دسترسی به چهل سال تجربه‌ی فینابلر در پرداخت بین‌المللی است که در قالب پرداخت موبایلی در اختیار میلیون‌ها مشتری قرار داده شده است. 
 
کاربران سامسونگ‌پی از این پس در ایالات متحده می‌توانند از کارت‌های بانکی‌شان در سامسونگ‌پِی برای ارسال مطمئن و امن پول با اکثر ارزهای رایج به گیرندگان از طریق شبکه جهانی فینابلر استفاده کنند. 
 
این سرویس، از دسترسی جهانی فینابلر و قابلیت توزیع آن استفاده می‌کند و گزینه‌های متنوع و مناسبی را مطابق با ترجیحات هر کاربر از سپرده گذاری در بانک تا دسترسی به پول نقد در اختیارشان قرار می‌دهد. این همکاری یک همکاری قابل ملاحظه بین سامسونگ و فینابلر برای ارائه‌ی سرویسی در مقیاس جهانی به بازار است. 
 
مدیر بخش محتوا و خدمات سامسونگ در این باره اشاره کرده که مشتریان ما جهانی هستند و در سراسر جهان دارای دوستان و خانواده هستند. سامسونگ از فراهم کردن امکان ارسال پول از ایالات متحده به سراسر جهان به صورت ساده، امن و شفاف خوشحال است. انتقال پول اولین گام از چشم انداز ما برای تحول سامسونگ‌پِی در جهت ایجاد پلتفرمی است که زندگی مالی کاربران را راحت‌تر کند.
مشاهده مطالب مربوط به بانک و پرداخت الکترونیکصفحه نخستمطالب آموزشی
ارسال به دوستان با استفاده از: تلگراملینکدین


» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
اطلاعات تصویری