0
0

اپلیکیشن بله، سرآمد ارتباطات زائرین اربعین

۱۴:۴۵ - ۱۳۹۸/۸/۱۱کد خبر: 183627
مدیرعامل شرکت داده‌ورزی سداد از صرفه‌جویی دو میلیارد تومانی اپلیکیشن بله برای زائرین اربعین خبر داد.

عصر بانک؛حمیدرضا مختاریان بابیان اینکه اپلیکیشن «بله» امسال توانست ارتباطات زائرین اربعین را تسهیل کند، اظهار داشت:  زائران اربعین در عراق و ایران با بهره گیری از این اپلیکیشن و تجربه کاربری راحت توانستند بدون نیاز به اینترنت با یکدیگر و خانواده‌های خود به‌راحتی و در همه‌جا ارتباط برقرار کنند.

 
وی خاطرنشان کرد: «بله» باهدف ایفای مسئولیت اجتماعی و ملی خود خدمت نوینی را برای تسهیل ارتباطات زائران اربعین در سراسر کشور ارائه کرد که خوشبختانه استقبال بی‌نظیری از سوی عاشقان ابی‌عبدالله (ع) از آن شد.
 
مختاریان با اشاره به این‌که «بله» در سال گذشته به‌عنوان مجرای اصلی توزیع ارز اربعین کشور بود، افزود: با توجه به نیازسنجی انجام‌شده در رابطه با سفر زائرین اربعین حسینی (ع)، امسال نیز شاهد خدمت نوینی با عنوان «سامانه اعلام وضعیت» در این اپلیکیشن بودیم.
 
وی افزود: در این سامانه در این مدت، بیش از 2.5 میلیون پیام رایگان بدون نیاز به اینترنت از سوی زائرین اربعین ارسال شد؛ درحالی‌که قیمت ارسال پیامک رومینگ با استفاده از سیم‌کارت اپراتورهای داخلی در کشور عراق 900 تومان است.
 
مدیرعامل شرکت داده‌ورزی سداد تأکید کرد: با توجه به هزینه 900 تومانی برای ارسال هر پیامک رومینگ درمجموع بیش از دو میلیارد و 250 میلیون تومان صرفه‌جویی در ارتباطات زائرین اربعین در«بله» انجام شد که این مهم منجر به ایجاد رضایت خاطر زائرین اربعین و خانواده‌های آن‌ها شد.
 
مختاریان یادآور شد: زائرین در اپلیکیشن بله علاوه بر خدمات ارتباطی رایگان، خدماتی نظیر کارت به کارت، دریافت موجودی و صورت‌حساب، پرداخت قبض، پرداخت تسهیلات، فروشگاه مجازی و غیره دریافت کردند و «بله» در حال حاضر تبدیل به یک پلتفرم شده که امکان ارائه خدمات متنوع در آن فراهم است.
 
وی افزود: می‌توان در این اپلیکیشن تمامی نیازهای روز کشور را در قالب خدمات راحت و آسان ارائه کرد.
مشاهده مطالب مربوط به اخبار روزصفحه نخستمطالب آموزشی
ارسال به دوستان با استفاده از: تلگراملینکدین


» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
اطلاعات تصویری