0
0

تداوم شعار ایران کیش در راستای حفظ محیط زیست و کاهش رول

۱۶:۰ - ۱۳۹۸/۸/۱۲کد خبر: 183652
ایران کیش شعار خود را در حوزه خدمات پرداخت الکترونیک در راستای حفظ محیط زیست و کاهش استفاده از کاغذ رسیدهای تراکنش دستگاه‌های کارتخوان ادامه می‌دهد.

عصر بانک؛کاهش اندازه رسیدهای کاغذی که توسط پایانه‌های فروش برای خریداران چاپ می‌شود، ایجاد گزینه تمایل پذیرندگان به چاپ رسید دوم بر روی اپلیکیشن پایانه‌های فروش و به روزآوری اپلیکیشن کلیه پایانه‌های فروش شرکت، در دستور کار قراردادن پروژه حذف رسید پایانه‌های فروش و ارایه رسید پرداخت الکترونیک به مشتریان، توسعه بیشتر ابزار موبایل پوز برای مشتریان که آن‌ها را از طریق صدور رسید الکترونیک بی‌نیاز از چاپ رسید کاغذی می‌کند، توسعه اپلیکیشن پرداخت پات به عنوان ابزار خریدی جایگزین پایانه‌های فروش از جمله این اقدامات هستند .

 
تمرکز بر محصولاتی مانند هم پاتMPOS (ایران کیش ) به عنوان نسخه کارتخوان فروشگاهی که از طریق اتصال به موبایل یا تبلت و ... امکان انجام تراکنش بانکی به وسیله آن ایجاد می‌شود و ارتقا و افزایش امکانات متعدد به اپلکیشن پات به عنوان نرم افزار پرداخت الکترونیک از جمله اقداماتی است که ایران کیش در ماه‌های اخیر انجام داده است که یکی از فواید آن حذف رسیدهای کاغذی تراکنشی است .
مشاهده مطالب مربوط به بانک و پرداخت الکترونیکصفحه نخستمطالب آموزشی
ارسال به دوستان با استفاده از: تلگراملینکدین


» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
پربازدیدهای عصربانک
خواندنی ترین‌ها
اطلاعات تصویری