0
0

در سومین جلسه جمع اندیشی محاسبات شناختی چه خبر بود؟

۱۶:۴۵ - ۱۳۹۸/۹/۹کد خبر: 185960
مرکز نوآوری گروه فن‌آوران هوشمند بهسازان فردا (پل‌وینو) در سومین جلسه از سلسله جلسات جمع اندیشی محاسبات شناختی، روز چهارشنبه ششم آذرماه میزبان جمع پرشور علاقه مندان و صاحب نظران این بخش بود.

عصر بانک؛ در آغاز این نشست محمود جراحی از صاحب نظران حوزه‌های نوین تکنولوژی به واکاوی مشکلات بخش سلامت و مقایسه بهره‌وری این حوزه در کشورمان با نظام سلامت در دنیا پرداخت و بر ضرورت استفاده از تکنولوژی و به صورت خاص بر هوش مصنوعی در افزایش بهره وری در این صنعت حیاتی تاکید کرد. 

 
همچنین وی به شرایط آینده شغل از جمله جدایی مفهوم آن از کار و جدایی مفهوم کار از سازمان و محل انجام کار و ایجاد پلتفرم برای افراد جهت کار در فضایی شناور و مستقل از زمان و مکان پرداخت.
 
 
در ادامه جراحی درباره لزوم توجه اقتصاددانان به حوزه خدمات در مقایسه با تولید در تولید ناخالص داخلی صحبت کرد.
 
 
در ادامه این نشست، سید مهدی خلیق رضوی از مدیران شرکت Cognitivity و از اعضای هیئت علمی پژوهشگاه رویان از بلوغ هوش مصنوعی و محاسبات شناختی در بخش سلامت گفت و تجربه عملی استفاده از هوش مصنوعی و علوم شناختی در تشخیص زودهنگام بیماری آلزایمر و اپلیکیشن در حال توسعه گروه Cognitivity  با تمرکز بر این بیماری خاص را با علاقه مندان به این حوزه به اشتراک گذاشتند.
 
 
علاقه مندان به اطلاعات بیشتر در خصوص سلسله نشست های جمع اندیشی مرکز نوآوری گروه فن‌آوران هوشمند بهسازان فردا (پل‌وینو) می توانند به وب سایت این مرکز به نشانی www.polwinno.ir مراجعه نمایند.
 
مشاهده مطالب مربوط به اخبار روزصفحه نخستمطالب آموزشی
ارسال به دوستان با استفاده از: تلگراملینکدین


» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
اطلاعات تصویری