0
0

امکان دریافت غیرحضوری رمز پویا در بانک تجارت

۸:۴۴ - ۱۳۹۸/۹/۲۳کد خبر: 186130
بانک تجارت به منظور دسترسی آسان تر مشتریان به رمز یکبار مصرف (پویا)کارت، امکان دریافت رمز با کد دستوری #۸۸*۷۸۸* را فراهم کرده است.

عصر بانک؛به گزارش روابط عمومی بانک، با توجه به اهمیت تغییر رمز دوم ایستا به رمز دوم یکبار مصرف (پویا) برای تمامی کارت‌های بانکی و سیاست‌های بانک مرکزی جمهوری اسلامی مبنی بر غیرفعال شدن رمز ایستا از ابتدای دی ماه ۱۳۹۸ هم اکنون دارندگان تجارت کارت می‌توانند برای دریافت رمز پویای کارت بانکی خود علاوه بر سامانه همراز، از کد دستوری #۸۸*۷۸۸* استفاده کنند.

 

ثبت کارت در سامانه رمز پویا در بستر USSD به‌صورت غیرحضوری بوده و کاربران پس از شماره‌گیری کد #۸۸*۷۸۸* و انتخاب رمز پویا، با هدف امنیت بیشتر ضرورت دارد یک عدد ۵ رقمی را به‌عنوان رمز انتخاب کنند. پس از آن، برای ثبت‌نام، شماره ۱۶ رقمی روی کارت، کد ملی و رمز دوم ایستا را وارد کرده و در صورت تایید اطلاعات و مطابقت با شماره تلفن همراه ثبت شده در اطلاعات حساب بانکی، پیامکی مبنی بر موفقیت ثبت‌نام برای کاربر ارسال می‌شود. پس از ثبت‌نام و تعریف کارت در بستر USSD، دریافت رمز پویا از منوی ۴ دریافت رمز یکبارمصرف در این سامانه به راحتی امکان‌پذیر بوده و رمز نمایش داده شده تا ۴۰ ثانیه دارای اعتبار است.

مشاهده مطالب مربوط به اخبار روزصفحه نخستمطالب آموزشی
ارسال به دوستان با استفاده از: تلگراملینکدین


» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
اطلاعات تصویری