بانک مرکزی اعلام کرد:
0
0

سرویس دریافت پیامکی رمز دوم پویا از سه‌شنبه راه‌اندازی می‌شود

۹:۰ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۶کد خبر: 186502
بانک مرکزی در اطلاعیه شماره ۸ خود اعلام کرد که امکان ثبت درخواست برای دریافت رمز دوم پویا از طریق پیامک، روز سه‌شنبه فراهم خواهد شد.

عصر بانک؛ روابط عمومی بانک مرکزی اعلام کرد که با هدف تسهیل استفاده از رمزهای دوم پویا، از تاریخ سه‌شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۸ این امکان فراهم می‌شود تا مشتریان بانکی‌ در زمان انجام پرداخت‌ها و خریدهای اینترنتی، درخواست خود را برای دریافت پیامکی رمز پویا به بانک صادرکننده کارت خود ارسال کنند.

 

لازم به ذکر است این طرح به صورت مرحله‌ای اجرا شده و در هر مرحله تعدادی از بانک‌ها و موسسات اعتباری تا پایان دی‌ماه جاری به طرح اضافه می‌شوند. در این طرح با اضافه شدن دکمه «درخواست رمز دوم پویا» به درگاه‌های پرداخت اینترنتی و برنامک‌های پرداخت، این امکان فراهم می‌شود که مشتریان، رمز دوم پویای خود را از طریق پیامک دریافت کنند.

 

با توجه به اینکه دریافت رمز دوم پویا از طریق پیامک منوط به ارائه تائیدیه شماره تلفن همراه به بانک مربوطه می‌باشد، لازم است هموطنان گرامی برای اطلاع از نحوه ارائه این تائیدیه، ضمن ارتباط با مراکز تماس بانک خود و یا با مراجعه به شعب یا وب‌سایت بانک خود، اطلاعات لازم را در این خصوص بدست آورند.

مشاهده مطالب مربوط به بانک و پرداخت الکترونیکصفحه نخستمطالب آموزشی
ارسال به دوستان با استفاده از: تلگراملینکدین


» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
اطلاعات تصویری