0
0

گسترش فعالیت‌های واحد نگهداری و تعمیرات ایران کیش

۱۲:۴۵ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۲کد خبر: 186578
واحد مستقل نگهداری و تعمیرات sbu شرکت کارت اعتباری ایران کیش با ماموریت ارائه خدمات نرم افزاری و سخت افزاری پایانه های فروش در حال گسترش فعالیت‌های خود در عرصه‌های گوناگون است.

عصر بانک؛ به گزارش روابط عمومی ایران کیش، واحد نگهداری و تعمیرات در حال حاضر ، تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری انواع  مدل پایانه فروش،  طراحی و تولید انواع کابل دانلود پایانه های فروش، طراحی و تولید انواع مبدل ها از قبیل (PSTN وPINPAD و...)، طراحی و تولید انواع تستر (باطری، آداپتور ، کابل و ...)، طراحی و تولید آداپتور را بر عهده دارد.

 

این در حالی است که شرکت ملی پخش فراورده های نفتی عملیات سرویس، نگهداری، پشتیبانی و تعمیرات سخت افزار و نرم افزار های مرتبط با تجهیزات پایانه های سامانه های هوشمند سوخت را امسال بر عهده این واحد گذاشته است ایران کیش هم اکنون، مسئولیت تعمیرات و نگهداری پایانه های سامانه ی هوشمند سوخت را برعهده گرفته و انحصار بیش از ده ساله ی سایر شرکت‌ها را در این خصوص از بین ببرده است.

 

همچنین واحدSBU تعمیر و نگهداری آماده همکاری با تمامی شرکت‌های عرضه کننده خدمات پرداخت الکترونیک است.

 

گفتنی است واحد تعمیر و نگهداری ایران کیش از سال 1386 تاسیس شده است و هم اکنون بزرگترین قراردادهایی که در حوزه­‌ی تعمیرات ونگهداری رخ داده است را هدایت می کند.

مشاهده مطالب مربوط به اخبار روزصفحه نخستمطالب آموزشی
ارسال به دوستان با استفاده از: تلگراملینکدین


» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
اطلاعات تصویری