0
0

اعتبارسنجی شماره همراه مشتریان بانک کارآفرین برای دریافت رمز دوم پویا

۹:۴۵ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴کد خبر: 186609
مشتریان بانک کارآفرین می‌توانند با مراجعه حضوری به شعب این بانک در سراسر کشور، برای ثبت و اعتبارسنجی شماره تلفن‌همراه خود برای دریافت رمز دوم پویا اقدام کنند.

عصر بانک؛ به گزارش روابط‌عمومی بانک کارآفرین، پیش‌نیاز فعال‌سازی و استفاده از خدمت رمز دوم یک‌بارمصرف (پویا)، معرفی شماره تلفن‌همراه مشتری است. از این‌رو مشتریانی که از کارت برداشت بانک کارآفرین استفاده می‌کنند، در مرحله نخست این طرح، باید نسبت به معرفی شماره همراه مدنظر خود به بانک اقدام کنند. بر اساس این گزارش مشتریان می‌توانند از طریق مراجعه حضوری به هر یک از شعب بانک کارآفرین نسبت به ثبت و اعتبارسنجی شماره تلفن‌همراه خود اقدام کنند.

 

لازم به ذکر است که شماره همراه موردنظر باید متعلق به مشتری و در اختیار وی باشد. همچنین در صورت هرگونه تغییر در شماره تلفن‌همراه مشتری، لازم است شماره تلفن جدید به بانک اعلام شود. از آنجا که استفاده از رمز دوم پویا به‌زودی اجباری می‌شود و مشتریان قادر به استفاده از رمز ثابت نخواهند بود، روش‌های فعال‌سازی و دریافت رمز دوم پویا برای تراکنش‌های کارت‌های برداشت بانک کارآفرین، از طریق وب‌سایت این بانک اطلاع‌رسانی خواهد شد.

مشاهده مطالب مربوط به اخبار روزصفحه نخستمطالب آموزشی
ارسال به دوستان با استفاده از: تلگراملینکدین


» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
اطلاعات تصویری