0
0

ترافیک نیمه‌سنگین و پرحجم در محورهای شمالی

۱۸:۳۰ - ۱۳۹۴/۴/۲۸کد خبر: 58554
سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا به بار ترافیکی بازگشت مسافران از استان‌های شمالی به سمت تهران اشاره کرد و گفت: هم‌اکنون در محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه با ترافیک نیمه‌سنگین و پرحجم به سمت تهران مواجه هستیم.

عصر بانک؛سرهنگ نادر رحمانی سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا  در مورد آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور اظهار داشت: هم اکنون شاهد بار بازگشت مسافران از استان شمالی هم اکنون به سمت تهران هستیم.

 

سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا  تصریح کرد: در محور کرج- چالوس یعنی از سمت چالوس به سمت کرج در محدوده مرزن‌آباد، پل زنگوله، آذران، سیاه‌بیشه و همینطور سه راهی دیزین شاهد ترافیک نیمه‌سنگین هستیم.

 

سرهنگ رحمانی به ترافیک نیمه‌سنگین در محور هراز پرداخت و بیان داشت: در محدوده آب‌اسک، پنجاب، سه‌راهی لاسم و سنگچال شاهد ترافیک نیمه‌سنگین هستیم.

 

این مقام ارشد راهور ناجا ترافیک در محدوده فیروزکوه را پرحجم ارزیابی و تصریح کرد: در محور فیروزکوه نیز بار ترافیک را به صورت بازگشت مسافران از سمت مازندران به سمت تهران شاهد هستیم؛ ترافیک در محدوده شیرگاه به سمت سوادکوه به طور پرحجم در جریان است.

 

سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا خاطرنشان کرد: در ابتدای صبح شاهد بارش پراکنده باران در اکثر محورهای مازندران و بخشی از محورهای استان‌های قزوین و اردبیل بوده‌ایم.

 

 

/فارس

مشاهده مطالب مربوط به اخبار روزصفحه نخستمطالب آموزشی
ارسال به دوستان با استفاده از: تلگراملینکدین


» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
اطلاعات تصویری