0
0

بانکداری و پرداخت الکترونیک صاحب نمایشگاه بین‌المللی می‌شود

۱۶:۳۱ - ۱۳۹۴/۶/۲۱کد خبر: 64058
همایش و نمایشگاه بین‌المللی تراکنش با مشارکت شرکت‌های زنجیره تامین تراکنش و حمایت نهادهای حاکمیتی، توسط مرکز فابا طی روزهای ۴ تا ۶ آبان‌ماه در مجتمع نمایشگاهی شهر تهران برگزار می‌شود.

عصر بانک؛در این نمایشگاه که با حضور شرکت‌های داخلی و خارجی برگزار می‌شود، بانک‌ها، شرکت‌های فناوری فعال در عرصه بانکداری، پرداخت الکترونیک و صنایع مالی و نهادهای ارائه کننده خدمات همگانی به ارائه آخرین دستاوردهای خود خواهند پرداخت. تاکنون«سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی»، «بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران»، «مرکز همکاری‌های فناوری و نوآوری ریاست‌جمهوری» و«شهرداری تهران» به عنوان حامیان راهبردی این رویداد، حمایت خود را از برگزاری آن اعلام کرده‌اند.

 

نمایشگاه تراکنش که با نام اختصاریITE (Iran Transaction Exhibition)  شناخته می‌شود، با هدف رفع نیاز کشور به یک نمایشگاه تخصصی در این زمینه برگزار می‌شود. به گفته دکتر محمدمراد بیات دبیر این نمایشگاه، برگزاری این رویداد سال‌ها در دستور کار برگزار کننده قرار داشته است و اکنون در آستانه رفع تحریم‌ها، فرصت برگزاری آن فراهم شده است تا با فراهم کردن فرصت آشنایی فعالان داخلی با دستاوردهای شرکت‌های خارجی، زمینه تعامل بین‌المللی و صادارت خدمات و محصولا ت فناورانه آنها را فراهم کند.

 

بیات با اشاره به رایزنی انجام شده برای حضور شرکت‌های خارجی و بازدیدکنندگان و مهمانانی از بانک‌های منطقه می‌گوید برای برگزاری این رویداد از همه ظرفیت‌های موجود در کشوردر بخش خصوصی و دولتی، استفاده شده است.

 

گفتنی است در طول سه روز برگزاری این نمایشگاه سه کنفرانس و نشست تخصصی «نوآوری در صنعت بانکداری»،‌ «سمینار تخصصی کارت و پرداخت» و «نشست هم‌اندیشی مدیران ارشد نظام بانکی و شرکت‌های وابسته» با موضوع بایدها و نبایدهای دوران پسا تحریم در محل نمایشگاه برگزار می‌شود. ضمن اینکه جشنواره کسب و کارهای نو(استارت‌آپ‌ها) با محوریت بانکداری و خدمات مالی هم‌زمان با آن، در محل رویداد برپا خواهد بود.

 

علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت www.itefaba.com از برنامه‌های این نمایشگاه باخبر شوند. 

مشاهده مطالب مربوط به نمایشگاهصفحه نخستمطالب آموزشی
ارسال به دوستان با استفاده از: تلگراملینکدین


» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
اطلاعات تصویری