0
0

کدام خودروهای تولیدی ایران خودرو در فهرست تسهیلات ۲۵ میلیون تومانی هستند؟

۱۶:۵۰ - ۱۳۹۴/۸/۱۸کد خبر: 68397
معاونت بازاریابی و فروش ایران خودرو کلیه گروه خودروهای ایران خودرو را مشمول طرح وام ۲۵ میلیونی اعلام کرد.

عصر بانک؛مصطفی خان کرمی با بیان اینکه فرآیند اجرایی ثبت نام از کلیه متقاضیان خرید خودرو از طریق اعطای وام 25 میلیون تومانی از امروز در سراسر کشور از سوی نمایندگی‌های رسمی ایران خودرو انجام می‌شود گفت: تمامی مشتریان می‌توانند با مراجعه به نمایندگی‌های ایران خودرو که بیش از 800 نمایندگی در سراسر کشور است، اقدام به خرید خودرو در قالب طرح 25 میلیون تومان ‌کنند.

 
وی با اشاره به اینکه در این طرح کلیه خودروهای گروه ایران خودرو مشمول اعطای تسهیلات برای خرید هستند، گفت: خودروهای گروه 206، 405، سمند، گروه تندر دستی و اتوماتیک، آریسان، وانت پیکاب، رانا، دنا و پارس سال از جمله خودروهای مشخص شده در لیست خرید از طریق دریافت تسهیلات بانکی هستند.
 
خان کرمی همچنین با تأکید بر اینکه 20 درصد از مبلغ قیمت خودروهای درخواستی توسط متقاضیان باید پیش پرداخت شود، اظهار کرد: واریز وجه تعیین شده به صورت اینترنتی به حساب شرکت ایران خودرو واریز می‌گردد.
 
معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو با بیان اینکه 80 درصد از قیمت خودروی درخواستی تا سقف 25 میلیون تومان تسهیلات پرداخت می‌شود، گفت: مدت بازپرداخت اقساط به انتخاب مشتری می‌تواند یک ساله، سه ساله تا چهار ساله باشد.
 
 
/باشگاه خبرنگاران
مشاهده مطالب مربوط به اخبار روزصفحه نخستمطالب آموزشی
ارسال به دوستان با استفاده از: تلگراملینکدین


» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
اطلاعات تصویری