0
0

برداشت وجه از خودپرداز بانک مسکن بدون کارت

۱۱:۰ - ۱۳۹۵/۹/۲۷کد خبر: 76122
تاکنون عدم امکان نقد کردن پول داخل کیف پول همراه یکی از معایب این سرویس بود که هم‌اکنون این امکان روی کیف پول همراه جیرینگ و از طریق خودپردازهای بانک مسکن ممکن شده است.

عصر بانک؛سرویس برداشت از خودپرداز بدون کارت در نمایشگاه الکامپ بیست و یکم رونمایی شد.

 

در این سرویس که با مشارکت بانک مسکن و شرکت جیرینگ رونمایی شده، مشترک کیف پول همراه جیرینگ می‌توانند از حساب خود برای فرد دیگری پول واریز کنند و گیرنده پول را به صورت نقدی دریافت کند.

 

مهرداد خطیبی مدیرعامل جیرینگ درباره این سرویس توضیح داد: مشتری تمامی بانکها با استفاده از این سرویس می‌توانند بدون داشتن کارت بانکی از طریق کیف پول همراه جیرینگ از خودپردازهای بانک مسکن پول نقد برداشت کنند.

 

وی درباره روش کار این سرویس توضیح داد: مشتری مبدأ (صاحب کیف پول همراه) مبلغی را از کیف پول همراه خود برای مشتری مقصد منتقل می‌کند. مشتری مقصد می‌تواند خود فرد یا فرد دیگری باشد.

 

وی ادامه داد: سپس مشتری مبدأ با شماره‌گیری کد ستاره 7 ستاره 8 مربع شماره موبایل مقصد را وارد می‌کند، سپس از طرف سامانه یک رمز برای مشتری مبدأ ارسال می‌شود و همچنین پیامک دیگری حاوی شماره قبض برداشت به مشتری مقصد ارسال می‌شود.

 

خطیبی گفت: مشتری مبدأ باید با مراجعه به خودپرداز بانک مسکن گزینه برداشت بدون کارت را انتخاب کند، سپس شناسه قبض برداشت که توسط بانک برای او پیامک شده بود پس از آن رمزی که مشتری مبدأ برایش ارسال کرده را وارد می‌کند.

 

وی خاطرنشان کرد: این سرویس ویژه مشترک مشتریان همراه اول است و سقف دریافت روزانه 200 هزار تومان تعیین شده است.

 

در این مراسم همچنین جعفری معاون اداره خدمات نوین بانک مسکن تأکید کرد: تاکنون یکی از دغدغه‌های مشترکان جیرینگ در رابطه با کیف پول همراه، نبود امکان دریافت وجه از کیف پول همراه بوده است که به این طریق رفع شد.

مشاهده مطالب مربوط به بانک و پرداخت الکترونیکصفحه نخستمطالب آموزشی
ارسال به دوستان با استفاده از: تلگراملینکدین


» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
اطلاعات تصویری