1
0

همه چیز درباره شرکت توسن تکنو و محصولاتش

۷:۳۴ - ۱۳۹۴/۱۱/۱کد خبر: 79595
شرکت توسعه فن افزار توسن در سال ۱۳۸۹ به عنوان بازوی پرداخت و بانکداری الکترونیک گروه سرمایه گذاری توسن تاسیس گردید.

عصر بانک؛ در سال 1390 با تفکیک شبکه شاپرک از شبکه شتاب فرصتی برای رشد و توسعه شبکه پرداخت کارتی و حضور تخصصی شرکتهای ارایه کننده راهکارهای جامع در این زمینه فراهم شد.

 

شرکت توسعه فن افزار توسن در سال 1389 به عنوان بازوی پرداخت و بانکداری الکترونیک گروه سرمایه گذاری توسن تاسیس گردید. شرکت توسعه فن افزار توسن با برند توسن تکنو شرکتی پیش رو است که در جهت ارائه راهکارهای جامع پرداخت و بانکداری الکترونیک،هنر طراحی و تولید سخت افزارهای بانکی را با دانش نرم افزاری بومی در هم آمیخته است. این آمیزه برآمده از اهتمام متخصصانی است که پیش از این ورودی جسورانه و موفق به عرصه نرم افزارهای بانکی در ایران داشته است.

 

 

در واقع هولدینگ توسن، در ادامه مسیر تعالی و پاسخ به نیاز و خواسته های مشتریان خود برند توسن تکنو را خلق کرده است. در شرکت توسن تکنو هم مانند شرکت توسن، افزایش رفاه در زندگی مردم از طریق ارائه خدمات نوین مالی و بانکی یک هدف بنیادی است. در توسن تکنو ارائه بالاترین سطح خدمت ممکن به مشتریان بانکی به همه چیز معنی می دهد و تمام تاش همکاران توسن تکنو افزایش رضایت بانکداران ایرانی است.

 

پیام مدیر عامل

 

 

ارائه راهکاری جامع در صنعت پرداخت و بانکداری الکترونیک با شعار “هوشمندانه انتخاب کنیم “ باید نشانگر این باور نهادینه در عرصه تولید و ارائه خدمت توسن تکنو باشد.در کتاب “ ساختن تصمیم هوشمندانه “ از انتشارات دانشگاه هاروارد، هوشمندی تصمیم را منوط به کیفیت تصمیم تعریف نموده است.کیفیت تصمیم درعرصه صنعت پرداخت و بانکداری الکترونیک در گرو شناخت صنعت ، آینده صنعت و روند تغییرات پر شتاب فناوری ، آگاهی از تغییرات فرهنگی- اجتماعی ، سیاسی و... است.

 

محصولات و راهکارهای شرکت

برای دریافت اطلاعات فنی روی محصول کلیک کنید...

 

 

 

شرکت توسن تکنو مجموعه کاملی از محصولات و راهکارهای بانکی را به بانک ها و موسسات مالی و اعتباری عرضه میکند که از جمله مهمترین محصولات سخت افزاری می توان به انواع خود بانک ، خودپرداز، خودپرداز بدون پول نقد و خود دریافت ، دستگاههای کارت خوان و صندوق های فروشگاهی اشاره کرد ،همچنین در بخش نرم افزاری شرکت توسن تکنو نرم افزار خودپرداز یاس و نرم افزار خودبانک را ارائه کرده است و در قسمت نرم افزارهای پرداخت ، سوییچ پذیرندگی سیپا و نرم افزار دستگاههای کارتخوان پارس و نرم افزار پرداخت خرد موبایلی ipay  عرضه شده است که برای اطلاعات بیشتر بهتر است اینجا کلیک کنید.

 

ســیر تکاملــی دســتگاه VTM در شرکت توسن تکنو


شــکل زیر ســیر تکاملــی دســتگاه VTM را در شــرکت توســن تکنــو نمایــش مــی دهــد:

 

توجـه: بـه زودی محصـول جدیـدی VTM800 بـا قابلیـت هـا و ماژولهای جدیــدی همچــون recycler بــه بــازار عرضــه خواهــد شــد

 

ویژگی های دستگاه VTM تکنو

 

 

تصویر زیر شمای داخلی آخرین مدل VTMتکنو را تشریح می نماید:

 

با اولین دستگاه VTM   ایران با کلیک  اینجا آشنا شوید.

 

خدمات و پشتیبانی

 

در توسن تکنو کلیه خدمات پشتیبانی مطابق با چارچوب  ITIL  ارائه می شود. به عنوان نمونه بخشی از خدماتی که ما به مشتریان م یدهیم شامل این موارد است:


بازدید اولیه از محل مشتری ، حمل، تحویل، نصب، راه اندازی و پشتیبانی خودپرداز در کم ترین زمان ممکن پشتیبانی و تعمیر انواع دستگاه های کارت خوان در کلیه دفاتر شرکت پاسخ گویی تلفنی و راهنمایی از راه دور اپراتور خودپرداز و دستگاه های کارت خوان شعب به صورت 24 ساعته ارائه کلیه خدمات پشتیبانی در 4 دفتر تعمیرات و32  دفتر پشتیبانی در کلیه مناطق کشور مطابق با SLA قرارداد پشتیبانی ، سفارشی سازی نسخه های نرم افزاری و تجهیزات سخت افزاری خودپرداز ارائه آموزش های اپراتوری خودپرداز به بانک ها و موسسه های مالی

 

با توسن تکنو در تماس باشید...

 

مشاهده مطالب مربوط به تأمین کننده سخت افزار و نرم افزارصفحه نخستمطالب آموزشی
ارسال به دوستان با استفاده از: تلگراملینکدین

» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
اطلاعات تصویری