نایب‌رئیس شورای شهر اردبیل خبر داد:
0
0

تسهیلات بدون بهره بانک شهر به بدهکاران شهرداری

۱۴:۲۵ - ۱۳۹۴/۱۱/۱۳کد خبر: 80488
نایب‌رئیس شورای شهر اردبیل گفت: قرار است در یک تفاهم‌نامه‌ای که بین شهرداری و بانک شهر به امضا رسیده با پرداخت تسهیلات بدون بهره برای مشتریان بدهکار شهرداری، ‌شهرداری بتواند مطالبات خود را وصول کرده و مشتریان نیز از این تسهیلات بدون بهره استفاده کنند.

عصر بانک؛لیلا تقوی با بیان این مطلب اظهار کرد: اعطای تسهیلات بانکی به مودیان معرفی شده از طرف شهرداری اردبیل توسط شعب منتخب بانک شهر در اردبیل انجام می‌شود تا بعد از صدور معرفی‌‌نامه رسمی از سوی شهرداری‌های مناطق این کار به انجام برسد.

 

وی گفت: با توجه به اینکه شهرداری اردبیل هیچ‌گونه تضمینی برای بازپرداخت تسهیلات به بانک ارائه نمی‌دهد صرفا با بانک برای وصول نقدی مطالبات خود همکاری می‌کند و از همین رو اخذ وثیقه مطمئن به تشخیص خود آنها انجام می‌شود.


نا‌یب‌رئیس شورای شهر اردبیل ادامه داد: شهرداری 100 درصد مطالبات خود را در این شیوه از قبل پرداخت تسهیلات دریافت خواهد کرد به طوری که بر اساس این تفاهم‌نامه برای مشتریانی که حاضر باشند در 24 قسط تسیهلات خود را به بانک پرداخت کنند بهره صفر درصد، تا 30 ماه بهره 3 درصد و تا 36 ماه نیز بهره 6 درصد در نظر گرفته شده است.


تقوی مدت اجرای تفاهم‌نامه را تا پایان سال آینده اعلام کرد و افزود: حداکثر تعداد اقساط تسهیلات پرداختی بانک بیش از 36 ماه نخواهد بود و شهرداری با تمرکز حساب‌های خود نزد بانک شهر می‌تواند نسبت به معرفی پیمانکاران و افتتاح حساب و تمرکز منابع اقدام کند.


وی در مورد تخفیف 20 درصدی شهرداری به میمنت ایام‌الله دهه فجر که از اول بهمن تا 20 اسفند اعمال می‌شود، خاطر نشان کرد: شهرداری برای عوارض نوسازی، عوارض کسب و بیشه، جرایم ماده 100، کل عوارضات بهای خدمات مسکونی و تجاری، عوارضات اعیانی غیرمسکونی، عوارض پروانه ساختمانی مسکونی و تجاری، عوارض تفکیک و نقل و انتقال این تخفیف را اعمال خواهد کرد.


مشاور رئیس شورای عالی استان‌های شمال غرب کشور در امور بانوان بیان کرد: شهروندان می‌توانند از اول بهمن ماه با پرداخت 50 درصد مطالباتشان به صورت نقد و مابقی در پنج قسط از این تخفیف خوش حسابی استفاده کنند.


تقوی با قدردانی از تلاش شهردار اردبیل در رایزنی با بانک شهر برای پرداخت تسهیلات مناسب به بدهکاران با هدف تسویه حساب با شهرداری اردبیل گفت: این حرکت و اقدام حرکتی مثبت و سازنده است که قطعا نتایج آن به رونق اقتصادی و افزایش درآمدزایی شهرداری اردبیل در این وضعیت مالی منجر خواهد شد.

مشاهده مطالب مربوط به بانک و پرداخت الکترونیکصفحه نخستمطالب آموزشی
ارسال به دوستان با استفاده از: تلگراملینکدین


» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
آخرین اخبار

راه‌اندازی فروشگاه خودران آمازون در لندن

راه‌اندازی سرویس واکی تاکی روی اینستاگرام

نقش استرس در ایجاد و تشدید ام اس ثابت شد

آماده مواجهه با سونامی اینترنت اشیا باشیم/پایه گذاری توسعه چین و اشتغال هند بر اینترنت اشیا

پای بانک‌های «اچ‌اس‌بی‌سی» و «استاندارد چارترد» انگلیس به پرونده مدیر هوآوی باز شد

افزایش ظرفیت شبکه های نسل پنجم

چرا قیمت ارز و سکه می ریزد؟

استقبال فعالان بخش خصوصی از اقدامات تازه بانک مرکزی

تراز ارزی منفی مهمترین عامل کاهش ارزش پولی است

بر چه اساسی دلار ۴۲۰۰ تومانی را به افراد فاقد شناسنامه اقتصادی دادند؟!

چرا یارانه از ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان بیشتر نمی‌شود؟

تورم یک میلیون درصدی ونزوئلا در سال جاری/مادورو: جنگ اقتصادی عامل تورم است

هشدار یک مقام صندوق بین‌المللی پول درباره طوفان اقتصادی

عدم تصویب FATF اروپا را دلسرد می‌کند/ تسهیل واردات ارز، بر کاهش نرخ ارز در بازار موثر بود

کانال‌‎های مالی ایران با چند کشور فعال و دلار از مبادلات حذف شد

اطلاعات تصویری