0
0

شرکت ترکی فعال در پرداخت های الکترونیک به ایران آمد

۱۲:۲۸ - ۱۳۹۴/۱۱/۲۷کد خبر: 81449
یک شرکت ترکیه ای اعلام کرد قراردادی را به امضا رسانده است که بر اساس آن به مشتریان این شرکت اجازه می دهد تا با استفاده از حدود ۲۳۰ میلیون کارتی که در اختیار دارند تراکنش های مالی در درون ایران انجام دهند.

عصر بانک؛ به نقل از بلومبرگ، یک شرکت استارتاپ فعال در زمینه پرداخت های الکترونیک مستقر در استانبول می گوید، قراردادی را به امضا رسانده که راه را برای شرکت هایی که قصد دنباله روی از این شرکت برای ورود به اقتصاد 400 میلیارد دلاری ایران را دارند هموار می کند.

 

بارباروس اوزبوگوتو، مدیر اجرایی شرکت ایزیکو گفت، توافق ایزیکو با پلتفرم پرداخت های الکترونیکی پی ای سی سی او مستقر در تهران به مشتریان این شرکت اجازه می دهد تا با استفاده از حدود 230 میلیون کارتی که در اختیار دارند تراکنش های مالی در درون ایران انجام دهند.

 

اوزبوگوتو گفت، موسسان این شرکت تحت حمایت بانک جهانی بعد از سفر به تهران در سال گذشته، به دنبال توسعه فعالیت های خود در ایران بوده اند.

این توافق جای پایی برای این شرکت ترک در کشوری ایجاد می کند که تا کنون شرکت های آمریکایی فعال در زمینه پرداخت های الکترونیک نظیر پی پال و استرایپ در آن فعال نبوده اند.

 

اوزبوگوتو درباره بازار داخلی شرکت ایزیکو در ترکیه گفت: «ما در حال ایفای نقشی هستیم که پی پال در جاهایی نظیر آلمان ایفا می کند.»

 

وی افزود، این مسئله به ما این حس را داده که می توانیم فعالیت هایمان را در ایران توسعه دهیم، زیرا «دو بازار اصلی در منطقه وجود دارد که کارت های الکترونیک در آنها از ضریب نفوذ بالایی برخوردار است و آن دو بازار ایران و ترکیه اند. هر دوی این کشورها جمعیتی 80 میلیون نفری دارند که بسیار جوان اند و نفوذ اینترنت هم در میان آنها بالاست.»

مشاهده مطالب مربوط به بانک و پرداخت الکترونیکصفحه نخستمطالب آموزشی
ارسال به دوستان با استفاده از: تلگراملینکدین


» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
اطلاعات تصویری