0
0

انتقال وجه سه جانبه در شبکه شتاب چگونه است؟

۸:۰ - ۱۳۹۵/۶/۴کد خبر: 95347
در انتقال سه وجهی می‌توان بدون در نظر گرفتن بانک‌های صادرکننده کارت‌ها، از هر خودپرداز دیگر وابسته به شبکه شتاب استفاده کرد.

عصر بانک؛انتقال سه وجهی خدمتی است که در آن دارنده کارت می‌تواند از خودپردازهای وابسته به شبکه شتاب ، وجه مورد نظر خود را به صورت آنی به هر کارت دیگری انتقال دهد.

 

قبلا برای انتقال وجه الزامی بود از خودپرداز متعلق به کارت مبدا یا کارت مقصد استفاده شود. برای مثال اگر دارنده کارت سامان خواهان انتقال وجه به کارت بانک ملی ایران بود، باید از خودپرداز بانک سامان یا از خودپرداز بانک ملی ایران استفاده می‌کرد.

 

در صورتی که در انتقال سه وجهی می‌توان بدون در نظر گرفتن بانک‌های صادرکننده کارت‌ها، از هر خودپرداز دیگر وابسته به شبکه شتاب استفاده کرد.

 

سه بانک صادرات ایران، صنعت و معدن و ملی ایران به عنوان اولین بانک‌های ارائه دهنده خدمت انتقال سه وجهی از تاریخ 9 شهریور 1390 ارائه این خدمت را آغاز کرده‌اند.

 

سقف انتقال وجه از طریق خودپرداز به هر روشی سه میلیون تومان در روز برای هر کارت می باشد و از بابت ارایه این خدمت کارمزدی بیش از انتقال قبلی دریافت نمی شود.

 

کلیه افرادی که در حوزه بانکداری الکترونیکی و خدمات شتابی با مغایرت مواجه می‌شوند، ضروری است، پس از گذشت 72 ساعت از زمان تراکنش، ضمن تماس با مرکز امداد شتاب به شماره 29911 یا مراجعه به مرکز امداد شتاب تحت وب به آدرس http://emdadshetab.cbi.ir در تمام ساعات شبانه روز مغایرت خود را ثبت کرده و با دریافت کد رهگیری، نتیجه اقدامات انجام شده را پیگیری کنند.

 

مشاهده مطالب مربوط به آموزش بانکداری و پرداخت الکترونیکصفحه نخستمطالب آموزشی
ارسال به دوستان با استفاده از: تلگراملینکدین


» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
اطلاعات تصویری