0
0

روسای شعب نقش مدیران عامل بانک را ایفا می کنند

۱۶:۱۴ - ۱۳۹۵/۶/۲۰کد خبر: 97198
مدیرعامل موسسه اعتباری ثامن گفت: روسای شعب همچون مدیرعامل یک بانک کوچک هستند و هر شعبه باید نسبت به درآمد و هزینه حساس و بازاریابی و توسعه بازار را در دستور کارش باشد.

عصر بانک؛به گزارش روابط عمومی محمدابراهیم پورزرندی مدیرعامل موسسه اعتباری ثامن در جلسه ای با حضور مدیران امور بانکی ، منطقه یک و روسای شعب تهران از دریافت موافقت اصولی برای تکمیل زنجیره ارزش خدمات مالی خبرداد و افزود: با تلاش کارکنان صف و ستاد، پتانسیل و ظرفیتی که در مجموعه وجود دارد شکی نیست به چشم‌انداز مورد انتظار در آینده‌ای نزدیک به زودی دست خواهیم یافت.

 

وی با اشاره  به شرایط حاضر و تبدیل شدن تعاونی به موسسه اعتباری یکی از ملزومات آغاز این حرکت را تشکیل کمیته انحلال و تأسیس موسسه دانست و افزود: چشم انداز نهایی تبدیل موسسه به بانک ثامن است.

 

مدیرعامل موسسه اعتباری ثامن بابیان اینکه تأسیس موسسه در چارچوب ضوابط بانک مرکزی در حال شکل‌گیری است، در ادامه گفت: در بحث رقابت و بانکداری الکترونیک در حال حاضر برخی از امکانات ازجمله اتصال به شبکه شتاب در اختیار ما نیست .

 

وی ادامه داد : ما به‌راحتی می‌توانیم وارد فضای رقابت بانکی شویم ؛ زیرا موسسه اعتباری ثامن دارای نیروی انسانی کارآمد و پرتلاش است که باوجود چنین نیرویی می‌تواند عرصه را بر دیگر رقیبان تنگ کند. اما باید در نظر داشت این سرمایه نیازمند آموزش و کسب مهارت‌های علمی بیشتر با فراهم کردن زیرساخت‌های لازم است که در دستور کار کمیته‌ها قرارگرفته است.

 

پورزرندی در پایان به نقش اتاق‌های فکر اشاره کرد و از روسای حوزه خواست : اتاق‌های فکر باید فعالیت‌های خود را هر چه بیشتر در راستای فضای رقابتی موسسه متمرکز و از نظرات نیروهای  صف و ستاد نیز بهره برداری کنند.


 

مشاهده مطالب مربوط به بانک و پرداخت الکترونیکصفحه نخستمطالب آموزشی
ارسال به دوستان با استفاده از: تلگراملینکدین


» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
اطلاعات تصویری