0
0

خدمات مرکز ارتباط مشتریان بانک تجارت ۲۴ ساعته شد

۱۲:۴۴ - ۱۳۹۵/۶/۳۱کد خبر: 97746
مرکز ارتباط مشتریان بانک تجارت با شماره تماس ۱۵۵۴ خدمات ویژه خود به مشتریان را به صورت خدمات ۲۴ ساعته در هفت روز هفته ارتقاء داد.

عصر بانک؛به گزارش روابط عمومی بانک تجارت، مقدم مدیرعامل این بانک، در مراسم افتتاح مکان جدید این مرکز که با حضور مدیران بنیاد بین‌المللی غدیر برگزار شد، گفت: وظیفه اصلی این مرکز از زمان آغاز به کار در سال 1386 ، ارائه اطلاعات، پاسخگویی به سوالات و رفع مشکلات احتمالی مردم در خصوص خدمات الکترونیک و مسائل بانکی بوده است. وی افزود: کارشناسان این مرکز دارای اطلاعات کامل در خصوص خدمات بانکی هستند و با ارتقای سامانه‌های نرم‌افزاری و تجهیزات سخت‌افزاری مرکز ارتباط مشتریان بانک تجارت، از این پس خدمات این مرکز به صورت شبانه‌روز در تمام ایام هفته حتی ایام تعطیل به مشتریان ارائه می‌شود.

 

مدیرعامل بانک تجارت در ادامه خاطر نشان کرد: مرکز ارتباط مشتریان بانک تجارت همچنین علاوه بر دریافت انتقادات و پیشنهادات هموطنان با ارائه اطلاعات در خصوص خدماتی گوناگون بانکی همچون کارت، موبایل بانک، اینترنت بانک، تلفن بانک و شرایط و نحوه دریافت تسهیلات، به عنوان مشاور امین و دستیار بانکی مشتریان عمل می‌کنند. مقدم همچنین اظهار داشت: خدمات مرکز ارتباط مشتریان با هدف تسریع و تسهیل فرآیند‌های پاسخگویی به مشتریان و در جهت کاهش سفرهای درون شهری و آلودگی هوا و به منظور تبدیل بانکداری شعبه محور به خدمت محور ارائه می‌گردد.


وی خدمت "تماس از مرکز" را به عنوان یکی از خدمات جدید مرکز عنوان کرد و در تشریح آن گفت: با ارتقای سیستم نرم‌افزاری مرکز 1554، از این پس در صورتی که مشتری با این مرکز تماس داشته و به هردلیل امکان برقراری ارتباط با کارشناسان رخ نداده باشد، در صورت درخواست تماس گیرنده، کارشناسان این مرکز در اسرع وقت با وی تماس خواهند گرفت.

مشاهده مطالب مربوط به بانک و پرداخت الکترونیکصفحه نخستمطالب آموزشی
ارسال به دوستان با استفاده از: تلگراملینکدین


» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
اطلاعات تصویری