• وضعیت بیمه های زندگی در ایران چگونه است؟

  وضعیت بیمه های زندگی در ایران چگونه است؟
  رئیس کل بیمه مرکزی با اشاره به نفوذ ۱.۸۵درصدی بیمه های غیر زندگی در ایران گفت: فاصله ما با میانگین جهانی در بیمه های غیر زندگی خیلی زیاد نیست اما در بیمه های زندگی که نفوذ بیمه در کشورمان ۲۵ صدم درصد است، با دنیا فاصله زیادی داریم.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۴
 • بانک و بورس رقیب هم نیستند/انجماد دارایی ها مشکل کنونی نظام بانکی

  بانک و بورس رقیب هم نیستند/انجماد دارایی ها مشکل کنونی نظام بانکی
  یک مدیر بانکی با بیان اینکه بانک و بورس، رقیب یکدیگر نیستند، گفت: تنگنای نظام تامین مالی تنها در قالب یک ساختار یکپارچه بازار پول و سرمایه، قابل حل است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۴
 • دانه‌درشت‌ها محروم شدند

  دانه‌درشت‌ها محروم شدند
  در موقعیتی که به تازگی برای بدهکاران شبکه بانکی فراهم شده تا از بخشودگی و معافیت سودها و جرایم بانکی بهره‌مند شوند، جایی برای دانه‌درشت‌ها وجود نداشته و از این امتیاز ویژه محروم شده‌اند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۴
 • اظهارنظر دیواندری درباره تاسیس بانک توسط شرکت‌های بیمه

  اظهارنظر دیواندری درباره تاسیس بانک توسط شرکت‌های بیمه
  رئیس پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی در رابطه با تاسیس بانک توسط شرکت‌های بیمه برای تامین ارزی خود گفت: تاسیس بانک شرایط خاص خودش را دارد و توصیه نمی‌شود که در این شرایط شرکت‌های بیمه برای حل مشکل نقدینگی خود به تاسیس بانک اقدام کنند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۴
 • پول جدید لهستان با ارزش ۱۲۰ دلار

   پول جدید لهستان با ارزش ۱۲۰ دلار
  لهستان، بمنظور کاهش هزینه نگهداری اسکناس ها و نیز ارتقاء سطح رفاه مردم، اسکناس های جدید ۵۰۰ زلوتی را روانه سبد پولی این کشور کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۳
 • آینده سهام بانکی‌ها مبهم است/ شفاف‌سازی کنید

  آینده سهام بانکی‌ها مبهم است/ شفاف‌سازی کنید
  نماد بانک‌ها بالاخره پس از کش و قوس های فراوان بازگشایی شد. گشایشی که خوب و بدهای بسیاری داشت، اما همچنان ابهاماتی در این خصوص وجود دارد که کانون نهادهای سرمایه گذاری در نامه‌ای به رئیس کل بانک مرکزی خواستار شفاف‌سازی و تببین سیاست‌های آینده و ریسک‌های مدیریتی احتمالی در این راستا شدند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۳
 • افشای فروش کالا به مشتریان ایرانی از سوی آمازون

  افشای فروش کالا به مشتریان ایرانی از سوی آمازون
  شرکت آمازون روز جمعه با افشای روابط تجاری ایران که ممکن است تحریم‌های آمریکا را نقض کرده باشند، نسبت به خطر جریمه شدن خود هشدار داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۳
 • مرکز ارتباطات بیمه پارسیان افتتاح شد

  مرکز ارتباطات بیمه پارسیان افتتاح شد
  به مناسبت دهه مبارک فجر و به منظور ارتباط و پاسخگویی هرچه بهتر با بیمه گذاران و مشتریان بیمه پارسیان مرکز ارتباطات این شرکت به صورت رسمی افتتاح شد .
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۳
 • افشای توانگری مالی شرکت‌های بیمه چه نتایجی دارد؟

  افشای توانگری مالی شرکت‌های بیمه چه نتایجی دارد؟
  وزارت امور اقتصادی و دارایی در دولت تدبیر و امید برای نظارت صحیح و مدیریت هدفمند صنعت بیمه در ۲۵ آذر ماه سال ۱۳۹۳ "آیین نامه گزارشگری" و "افشای اطلاعات موسسات بیمه" را به تصویب رساند تا بیمه گذاران با در اختیار داشتن اطلاعات کامل و جامع شرکت بیمه مورد نظر خود را انتخاب کنند. متاسفانه پیش‌تر به دلیل نبود نظارت صحیح و مدیریت غیر اصولی در دولت دهم صنعت بیمه کشور با مشکلات متعددی رو به رو شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۳
 • نام مدیران متخلف شرکت‌های بورسی افشا می‌شود؟

  نام مدیران متخلف شرکت‌های بورسی افشا می‌شود؟
  رییس سازمان بورس به تازگی اعلام کرده که برای رسیدگی به تخلفات برخی از شرکت‌های بورسی که سعی می‌کنند مخالف قانون تجارت، حق تقدم‌های استفاده نشده را به نفع سهامدان عمده به پایین‌ترین قیمت ممکن حراج کنند، کارگروهی تشکیل داده است تا بعد از اینکه به قطعیت رسید، نام آن‌ها را افشا کند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۲
 • نحوه معافیت بدهکاران تا ١٠٠ میلیون از سود بانکی

  نحوه معافیت بدهکاران تا ١٠٠ میلیون از سود بانکی
  سرانجام در فاصله ۴۰ روز مانده تا پایان سال شرایطی فراهم شد تا بدهکاران بانکی که تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان بدهی دارند بتوانند براساس ضوابطی مشخص با پرداخت کامل بدهی خود به طور نقدی، از بخشش سود این تسهیلات و همچنین معافیت جریمه‌های متعلقه به آن بهره‌مند شوند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۲
 • ۶ محور فعالیت مورد علاقه کسب وکارهای نوپا/تجارت الکترونیک در صدر

  ۶ محور فعالیت مورد علاقه کسب وکارهای نوپا/تجارت الکترونیک در صدر
  رئیس مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گری کسب‌وکارهای نوپا، بیشترین شکل گیری این کسب‌وکارها را حول محورهای تجارت الکترونیک، محتوا و آموزش، فناوری‌های مالی، توسعه بازار و موضوعات اجتماعی عنوان کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱
 • آخرین خبر درباره بخشودگی جرایم وام‌های زیر ۱۰۰ میلیون تومان

  آخرین خبر درباره بخشودگی جرایم وام‌های زیر ۱۰۰ میلیون تومان
  به گفته رئیس کل بانک مرکزی، بخشنامه بخشودگی جرایم وام‌های زیر ۱۰۰ میلیون تومان امروز صادر می‌شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰
 • حداقل حقوق کارگر برای امرار معاش باید ۲ میلیون و ۴۴۶ هزار تومان باشد+ جدول

  حداقل حقوق کارگر برای امرار معاش باید ۲ میلیون و ۴۴۶ هزار تومان باشد+ جدول
  عضو هیئت مدیره کانون عالی شوراهای اسلامی کار کشور گفت: با محاسبه ۱۰ درصد افزایش و هزینه امور مربوط به تغذیه حقوق مورد نیاز برای گذران یک زندگی برای کارگر حدود ۲ میلیون و ۴۴۶ هزار تومان است که باید لحاظ شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰
 • نحوه پرداخت عیدی و پاداش کارگران ساعتی و پاره‌وقت

  نحوه پرداخت عیدی و پاداش کارگران ساعتی و پاره‌وقت
  فعال بازار کار در بیان جزئیات نحوه محاسبه عیدی کارگران پاره وقت و ساعتی در پایان سال گفت: مطابق ماده ۳۹قانون کار، مزد و مزایای کارگرانی که به صورت نیمه وقت یا کمتر از ساعات قانونی کار کرده‌اند، به نسبت ساعات کار محاسبه و پرداخت می‌شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹
 • نمودار / رشد نقطه به نقطه سپرده به تسهیلات

  نمودار / رشد نقطه به نقطه سپرده به تسهیلات
  در حالی که حجم مانده سپرده‌های بانکی در میانه‌های پاییز نسبت به دوره مشابه سال قبل ۴/ ۲۴ درصد افزایش یافته، آمارها حکایت از افزایش ۳/ ۲۶ درصدی رشد نقطه به نقطه تسهیلات دارد. سبقت مانده تسهیلات بانکی از مانده سپرده‌ها پس از ۵ سال در نظام بانکی مشاهده شده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹
 • ارسال پیامک‌ حذف یارانه، به‌زودی

  ارسال پیامک‌ حذف یارانه، به‌زودی
  مطابق اظهارات مدیرکل رفاه و تأمین اجتماعی از همین روزها پیامک های حذف یارانه برای سرپرستان خانوار ارسال می شود و به نظر می رسد، از اسفند ماه تعدادی از خانوارها مشمول دریافت یارانه نقدی نشوند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸
 • وضعیت ایران در آمادگی شبکه/ جدول رتبه کشورها

  وضعیت ایران در آمادگی شبکه/ جدول رتبه کشورها
  وضعیت ایران در شاخص آمادگی شبکه ای که توسط مجمع جهانی اقتصاد با هدف بررسی نفوذ فناوری اطلاعات و ارتباطات کشورهای جهان محاسبه شده، نشان می دهد که کشورمان در رتبه ۹۲ جهان قرار دارد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸
 • بیمه ایران سهام یک بانک سودده را می‌خرد

  بیمه ایران سهام یک بانک سودده را می‌خرد
  مدیرعامل بیمه ایران از سناریوی جدیدی جهت خرید یک بانک خبر داد و گفت:با توجه به ضوابط و مقررات نمی توانیم بانک تأسیس یا بانک سابق بیمه ایران را احیاء کنیم بر همین اساس در نظر داریم سهام یک بانک بزرگ را خریداری کنیم.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸
 • هزینۀ هنگفت بی‌توجهی احمدی‌نژاد به توصیه اوباما

  هزینۀ هنگفت بی‌توجهی احمدی‌نژاد به توصیه اوباما
  عضو کمیسیون قضایی مجلس نقل قولی از ظریف درباره اولتیماتوم دولت اوباما به دولت احمدی‌نژاد مبنی بر تخلیه سپرده‌های ایرانی را روایت کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 >>

اطلاعات تصویری