• فیلم / ۵ موردی که درباره فین تک ها باید بدانید

  فیلم / ۵ موردی که درباره فین تک ها باید بدانید
  عصربانک : معنی فین تک دقیقا چیست؟ چه شرکتها و سازمانهایی از آن استفاده می کنند؟ فین تک ها چه کاری میکنند؟ در چه موضوعاتی فین تک ها فعالیت دارند؟
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲
 • فیلم آموزشی / افزایش امنیت اکوسیستم پرداخت موبایلی با توکن

  عصربانک : در این ویدیو مشاهده می کنید چگونه توکن در یک اکوسیستم پرداخت موبایلی باعث افزایش ضریب امنیت پرداخت موبایلی می شود. قابل ذکر است ، روند جایگزین یک عنصر اطلاعاتی حساس با معادل غیر حساس جهت افزایش امنیت داده ها را که به عنوان یک نشانه به کار می شود و هیچ عامل بیرونی، معنای قابل بهره برداری و یا با ارزشی ندارد توکن نام میگیرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱
 • فیلم آموزشی / اثر آموزش مسائل بانکداری بدون شعب به مشتریان بانکی

  عصربانک : مشتریان بانک و پرداخت دارای سوالات زیادی درباره محصولات مدرن بانک و پرداخت هستند که به دلایل مختلف مثل ترس،عادتهای قبلی ،عدم احساس نیاز و ... بدنبال جواب سوالاتشان نیستند و این باعث عدم استفاده از خدمات مدرن بانک و پرداخت می شود. با آموزش صحیح علاوه بر اینکه میزان استفاده از محصولات بانک و پرداخت بیشتر می شود ، میزان رضایت کاربر یا مشتری نیز افزایش می یابد.
  ۱۳۹۵/۸/۲۷
 • تجربه خرید با NFC کیف پول گوگل (گوگل Wallet)

  عصربانک : گوگل Wallet، تلفن هوشمند را به کیف پول تبدیل می کند. گوگل انتظار دارد مردم به جای استفاده از کارت های اعتباری از Google Wallet استفاده کنند. با این سرویس می توانید اطلاعات کارت های اعتباری خود را در تلفن هوشمند ذخیره کرده و از تلفن خود برای پرداخت استفاده کنید. Google Wallet با فناوری NFC کار می کند.
  ۱۳۹۵/۸/۲۵
 • فیلم آموزشی / پلتفرم باز پرداخت Omni-channel برای تجمیع روشهای پرداخت

  عصربانک : نروژ یکی از پیشروهای پرداخت نوین دنیاست و از بهترین و جدید ترین روشهای پرداخت در دنیا استفاده میکند.اما چالش پرداخت این کشور افزایش زیاد روشهای پرداخت مثل اپلیکیشن ها و روشهای پرداخت بدون ارتباط و از راه دور است که باعث سردرگمی مشتری و فروشنده می شود. نروژ برای حل این چالش، پلتفرم پرداخت باز Omni-channel طراحی کرده که همه روشهای پرداخت را در خود جا می دهد و مورد قبول همه است.
  ۱۳۹۵/۸/۲۰
 • فیلم آموزشی / همه چیز درباره مفهوم پرداخت آنلاین

  عصربانک: به منظور ارائه خدمات نوین بانکداری الکترونیک و کاهش مراجعات حضوری و انجام خدمات بانکداری الکترونیک سامانه درگاه پرداخت اینترنتی به کار می آید. در این سامانه امکان پرداخت هزینه های کالا یا خدمات در بستر اینترنت برای مشتریان با کارتهای بانکی فراهم می گردد و پذیرندگان دارای درگاه می توانند از طریق سایت رسمی خود عملیات فروش اینترنتی را به انجام رسانند.
  ۱۳۹۵/۸/۱۷
 • فیلم آموزشی / پرداخت موبایلی مبتنی بر QR Code

  عصربانک : از کدهای QR می توان در قسمت های مختلف سیستم پرداخت به عنوان اطلاعات کاربری، اطلاعات کارت یا از طریق برنامه های کاربردی خاصی در برخی پرداخت ها، به ویژه پرداخت خرد استفاده کرد. امروزه برنامه های کاربردی پرداخت مبتنی بر کدهای QR در سراسر جهان وجود دارد.
  ۱۳۹۵/۸/۱۱
 • مشارکت فیزیکالی با دیجیتالی

  فیلم آموزشی / آیا شعب سنتی نقشی در بانکداری آینده دارند؟

  عصربانک : بر اساس آمار بین ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۲ ، ۳هزار شعبه در آمریکا تعطیل شده/ دیجیتالیزه شدن بانکها، باعث افزایش شتاب در تغییر شعب می شود و نه محدودیت شعب / مشتریان نیز به بانکداری و تراکنش آنلاین گرایش پیدا کرده اند ، اما بسیاری از مشتریان هنوز هم خدمات حضوری بانک را ترجیح میدهند! / نمیتوان درباره آینده شعب پیش بینی قطعی کرد، اما مطمیناً شعب کمتر و بانکداری دیجیتالی تر می شود و به نوعی مشارکت فیزیکالی با دیجیتالی!
  ۱۳۹۵/۷/۲۹
 • فیلم آموزشی / API بانکی چیست و چه کاربردی دارد؟

  عصربانک : API به معنی رابط کاربردی برنامه نویسی یا Application Programming Interface است.یک API رابط پیاده سازی توسط نرم افزار است که به دیگر برنامه ها اجازه می دهد با آن ارتباط داشته باشند.API ها قسمت هایی از کدهای نوشته شده به وسیله برنامه نویسان هستند که دقت زیادی بر روی آن ها انجام می گیرد تا به دیگر برنامه های دیگر اجازه بدهند تا بتوانند به برنامه مورد نظر وصل شود و با آن تعامل داشته باشد.
  ۱۳۹۵/۷/۱۶
 • فیلم آموزشی / همه چیز درباره پرداخت موبایلی و کارتی NFC

  مهم ترین کاربرد NFC، پرداخت پول از طریق گوشی های هوشمند است. برای این منظور، کاربر اطلاعات مربوط به کارت اعتباری خود را در گوشی ذخیره می کند و در زمان خرید، گوشی را به دستگاه NFC خوان نزدیک می کند تا پرداخت انجام شود. بیشتر معاملات نیاز به تصدیق ندارند ولی در برخی موارد ممکن است فروشندگان در خواست تایید هویت کنند.
  ۱۳۹۵/۷/۱۲
 • فیلم آموزشی / نحوه کارکرد کارت اعتباری

  عصربانک : کارت اعتباری ( Credit card) نوعی کارت پرداخت است که یک حد اعتبار به دارنده کارت اختصاص می دهد.
  ۱۳۹۵/۷/۲
 • فیلم / بیل گیتس از چگونگی تغییر در زندگی فقرا به کمک موبایل بانک میگوید

  در این ویدیوی جالب بیل گیتس با بیان تفاوت کارمزدها و هزینه های بالای بانکداری سنتی نسبت به بانکداری دیجیتال، موبایل بانک را باعث تغییر و بهبود در زندگی فقرا میداند که تا سال ۲۰۳۰ بیش از ۲ میلیارد نفر در کره زمین ازآن استفاده خواهند کرد.
  ۱۳۹۵/۶/۲۷
 • فیلم آموزشی / آینده بانکداری با دادن دستور صوتی به گوشی هوشمند

  در این ویدیو ، مشتری بانک با استفاده از گوشی هوشمند در هر ساعت و هر کجا ، فقط با دادن دستور صوتی مدنظر به گوشی ، خدمات خود را دریافت میکند.
  ۱۳۹۵/۶/۲۴
 • فیلم آموزشی / بجای رفتن به شعبه برای خواباندن چک،فقط از پشت و روی چک عکس بگیرید!

  در این ویدوی جالب نحوه استفاده از اپلیکیشن موبایل بانک برای خواباندن چک در بانک نمایش داده شده است. کافی است از رو و پشت چک عکس بگیرید...
  ۱۳۹۵/۶/۲۳
 • فیلم آموزشی / همه چیز درباره نحوه استفاده از اپل Pay

  اَپِل پِی ( Apple Pay) یا سامانه پرداخت اپل یکی از روش های نوین پرداخت پول همچون پرداخت همراه و یا کیف پول دیجیتالی است که شرکت اپل آن را در سال ۲۰۱۴ معرفی کرد. برای استفاده از زیرنویس فیلم روی cc کلیک کنید.
  ۱۳۹۵/۶/۲۲
 • فیلم آموزشی / نحوه استفاده از خودپرداز بیت کوین

  این دستگاه ها به کاربران امکان می دهند بیت کوین را با پول واقعی معاوضه کنند یا با دادن پول به خرید بیت کوین بپردازند و این پول را به شکل یک کیف مجازی به تلفن هوشمندشان منتقل کنند.
  ۱۳۹۵/۶/۲۰
 • فیلم آموزشی / نقش سامانه متمرکز بانکی ( Core Banking ) در بانکها

  در این ویدیو نقش سامانه متمرکز بانکی یا همان Core Banking را در افزایش عملکرد بانکها ببینید.
  ۱۳۹۵/۶/۱۹
 • ویدیوی انگلیسی آموزشی / کارتهای هوشمند پرداخت و استاندارد EMV

  در تفاوت های بنیادین دو نوع کارت پرداخت مغناطیسی و کارت های هوشمند EMV، می توان گفت که کارت های مغناطیسی درپرداخت های خرد، آفلاین و بدون مرز... ناتوان هستند. در پرداخت های ساده نیز امنیت بسیار پایین و خطرپذیری بالا دارند. کارت های هوشمند مبتنی بر استاندارد EMV علاوه بر داشتن تمامی قابلیت های یک کارت پرداخت، معایب فوق را نداشته و به راحتی در تامین امنیت کارت ها قابل اطمینان هستند.
  ۱۳۹۵/۶/۱۹
 • ?What is video banking

  ?What is video banking
  Video banking is a term used for performing banking transactions or professional banking consultations via a remote video connection. Video banking can be performed via purpose built banking transaction machines (similar to an Automated teller machine), or via a videoconference enabled bank branch
  ۱۳۹۴/۱۱/۱۰
 • ? What is smart card

  ? What is smart card
  A smart card is a plastic card about the size of a credit card, with an embedded microchip that can be loaded with data, used for telephone calling, electronic cash payments, and other applications, and then periodically refreshed for additional use
  ۱۳۹۴/۱۱/۷
1 2 3 >>

اطلاعات تصویری