• فیلم / تکنولوژی های برهم زننده در بانکداری ۲۰۲۰

  فیلم / تکنولوژی های برهم زننده در بانکداری ۲۰۲۰
  عصربانک: در بانکداری ۲۰۲۰ تکنولوژی های برهم زننده، بانکداری امروزی را به بانکداری هوشمند تبدیل می کنند که در آن رفتار مشتری در شبکه های اجتماعی تحلیل می شود و بر اساس آن راهکارهای متنوع در اختیار مشتری قرار می گیرد.
  ۱۳۹۶/۴/۲
 • خبر فوری! بانک X ورشکسته شد

  خبر فوری! بانک X ورشکسته شد
  در بازی شایعه سازان، بازیچه نشویم...
  ۱۳۹۶/۴/۱
 • فیلم / نوآوری فین تک های سوئیسی در ۲ دقیقه

  فیلم / نوآوری فین تک های سوئیسی در ۲ دقیقه
  عصربانک: کشور سوئیس یکی از قطب های نوآوری فین تکها و تحول دیجیتال در زمینه بانکداری و پرداخت الکترونیک است، شعار سوئیسی ها این است، "ما می خواهیم سوئیس لیدر فین تکها باشد."
  ۱۳۹۶/۳/۲۴
 • فیلم / تحول احرازهویت خدمات بانکداری با گوشی های هوشمند

  فیلم / تحول احرازهویت خدمات بانکداری با گوشی های هوشمند
  عصربانک: این روزها احراز هویت کاربران خدمات بانکداری موبایلی دچار تحول شده است و می توان از طریق شناسایی صورت، اثرانگشت و پیام صوتی هویت کاربران را شناسایی کرد و همچنین کاربران می توانند دستورات بانکی را از طریق پیام صوتی به گوشی هوشمند بدهند.
  ۱۳۹۶/۳/۱۹
 • سرمایه‌گذاری بانک‌ها در سیستم‌های امنیتی با افزایش تهدیدهای فضای مجازی

  سرمایه‌گذاری بانک‌ها در سیستم‌های امنیتی با افزایش تهدیدهای فضای مجازی
  نمونه‌های فزاینده‌ای از رخنه‌ داده‌های مشتری و بانک منجر به ضرر و زیان‌های بزرگی برای نظام بانکی شده است.
  ۱۳۹۶/۳/۱۳
 • فیلم / نحوه استفاده از سامسونگ Pay

  فیلم / نحوه استفاده از سامسونگ Pay
  عصربانک: سامسونگ پی رقیبی برای اپل پی و آندروید پی گوگل محسوب می شود.سامسونگ ارائه خدمات پرداخت موبایلی خود را از آگوست سال ۲۰۱۵ در کره جنوبی آغاز کرد و از این طریق تنها در کره جنوبی تا به حال بیش از ۲ تریلیون تراکنش مالی انجام شده و دومیلیارد دلار پرداخت صورت گرفته است.
  ۱۳۹۶/۳/۱۲
 • اینفوگرافیک / هنر علاقمند کردن مشتری به بانک و خدمات پرداخت

  اینفوگرافیک / هنر علاقمند کردن مشتری به بانک و خدمات پرداخت
  مشتریان به کسب و کارهایی دوباره و دوباره مراجعه خواهند کرد که از خدمات مشتری مطلوبی برخوردار باشند.
  ۱۳۹۶/۳/۵
 • فیلم / پرداخت های الکترونیکی علی پی (AliPay) شرکت علی بابا

  عصربانک : عصربانک : علی پی، شرکت عظیم پرداخت دیجیتال و راهکار پرداخت موبایلی متعلق به غول تجارت الکترونیک چین، «علی بابا» است.علی بابا اعلام کرده است که گسترش علی پی در جهان، به زودی و پس از تسخیر بازار پرداخت چین رخ می دهد. ( برای مشاهده فیلم با کیفیت بالا، کلید HD زیر فیلم را روشن کنید)
  ۱۳۹۶/۳/۴
 • افزایش مزیت رقابتی بانک‌ها با سرمایه‌گذاری بر نوآوری‌

  افزایش مزیت رقابتی بانک‌ها با سرمایه‌گذاری بر نوآوری‌
  شراکت/همکاری با شرکت‌های تکنولوژی،دستیابی به شرکت‌های فین‌تک ، تأسیس آزمایشگاه های نوآوری و مراکز شتاب دهنده و سرمایه گذاری در شرکت‌های فین‌تک از روشهای ترغیب بانکها به نوآوری هستند.
  ۱۳۹۶/۳/۲
 • مختل کنندگان صنعت بانکداری

  مختل کنندگان صنعت بانکداری
  شرکت‌های فین‌تک جنبه‌‌های سود ده‌ی صنعت بانکداری را هدف قرار داده‌اند و این صنعت را در لبه‌ی تخریب و تهدیدی واقعی قرار داده است.
  ۱۳۹۶/۲/۲۹
 • فیلم / همه چیز درباره توکنیزاسیون (Tokenization) در پرداخت

  فیلم / همه چیز درباره توکنیزاسیون (Tokenization) در پرداخت
  عصربانک : راهکار توکنیزاسیون یک راهکار امنیتی در پرداخت ها است. این روش به معنای جایگزین کردن اطلاعات حساس تراکنش (شماره PAN) با توکن است. بنابراین در زمان ارسال پیام تراکنش اگر حتی نشت اطلاعاتی صورت بگیرد و یک هکر موفق به دسترسی به اطلاعات شود، نمی تواند از آن اطلاعات در کانال های دیگر استفاده کند. (برای دیدن فیلم با کیفیت، کلید HD زیر فیلم را روشن کنید)
  ۱۳۹۶/۲/۲۴
 • احرازهویت مبتنی بر اثرانگشت کارتهای مسترکارت

  احرازهویت مبتنی بر اثرانگشت کارتهای مسترکارت
  عصربانک: هرچند استفاده از حسگر اثرانگشت در گوشی موبایل چیز جدیدی نیست، اما مسترکارت با راه اندازی سیستم جدید هویت بیومتریک، تراشه ای را روی کارت اعتباری خود قرار داده است تا کاربران به جای واردکردن کد چهار رقمی هنگام خرید از دستگاه های پوز و ... انگشت خود را در قسمت راست کارت اعتباری قرار داده و در کسری از ثانیه پرداخت الکترونیکی انجام شود.
  ۱۳۹۶/۲/۱۲
 • فیلم / بلاکچین چگونه کار میکند؟

  فیلم / بلاکچین چگونه کار میکند؟
  عصربانک: مفهوم اولین بلاکچین در سال ۲۰۰۸ توسط ساتوشی ناکاموتو طرح ریزی شد و در سال بعدی هسته ای برای ارز دیجیتالی با واحد بیت کوین به اجرا درآمد. بلاکچین ها ( زنجیره بلوکی) دفتر کل توزیع شده ی نامحدود هستند که می توانند تراکنش های بین طرفین موثر در یک معامله را، با روشی پایا و قابل بازبینی، ثبت کنند. دفتر کلی که می تواند راه اندازی معاملات را به صورت خودکار برنامه ریزی و مدیریت کند. (برای دیدن فیلم با کیفیت کلید HD زیر فیلم را روشن کنید)
  ۱۳۹۶/۲/۷
 • تراکنش امن و سریع ویزاکارت چگونه اتفاق می افتد؟

  تراکنش امن و سریع ویزاکارت چگونه اتفاق می افتد؟
  عصربانک: آیا تا به حال به این فکر کردید که با استفاده از ویزاکارت چگونه یک تراکنش توسط دارنده کارت، صادرکننده و پذیرنده کارت و خرده فروشان اتفاق می افتد؟
  ۱۳۹۶/۱/۳۱
 • بزرگترین چالش همکاری بانکها با فین‌تک ها چیست؟

  بزرگترین چالش همکاری بانکها با فین‌تک ها چیست؟
  ۱۳۹۶/۱/۲۶
 • فیلم / M_POS؛ راهکار مناسب پرداخت برای کسب و کارهای کوچک

  فیلم / M_POS؛ راهکار مناسب پرداخت برای کسب و کارهای کوچک
  عصربانک؛ به کمک راهکار پرداخت M-POS، با نصب اپلیکشین پذیرندگی روی موبایل یا تبلت خود و همچنین استفاده از یک دستگاه Reader، می توانید موبایل و تبلت خود را به کارتخوان تبدیل کنید و بدون نگرانی از حجم کم نقدینگی مشتری کسب و کارهای خرد در هنگام پرداخت، جریان نقدینگی خود را با سهولت ، سرعت و امنیت به حداکثر برسانید.
  ۱۳۹۶/۱/۱۸
 • پرداخت هندزفری (Hands Free) گوگل

  پرداخت هندزفری (Hands Free) گوگل
  عصربانک: پرداخت هندزفری (Hands Free) گوگل، روش جدید پرداخت گوگل است که نیاز به استفاده دست و لمس گوشی ندارد! در این راهکار، فقط کافی است عکس صاحب حساب و اطلاعات کارت وارد گوشی شود.
  ۱۳۹۶/۱/۱۱
 • فیلم / موارد استفاده از اینترنت اشیاء در کار، زندگی و پرداخت

  فیلم / موارد استفاده از اینترنت اشیاء در کار، زندگی و پرداخت
  عصربانک: در این ویدیوی جالب شرکت آی بی ام، موارد استفاده از اینترنت اشیاء را در انجام تراکنش و پرداخت های مختلف، مدیریت و نظارت امور مختلف زندگی روزمره، کار و ورزش می بینید. ( ما برای کاهش حجم بالای فیلم، آن را تا حداکثر ممکن کم حجم کردیم. برای دیدن ویدیو با کیفیت مناسب، کلید HD زیر فیلم را روشن کنید.)
  ۱۳۹۶/۱/۶
 • فیلم/ پرداخت از درون خودرو!

  فیلم/ پرداخت از درون خودرو!
  عصربانک؛ پرداخت از درون خودرو یا پرداخت موتوری غیرنقد، روش جدید شرکتهای خودروسازی لوکس برای جذب مشتری است.در این ویدیو می بینید ظرف ۳۰ ۴۰ ثانیه و با فشار دادن ۵ کلید، چگونه هزینه سوخت گیری خودروی جگوار انجام می شود.
  ۱۳۹۶/۱/۱
 • فیلم / بانکداری مبتنی بر اینترنت اشیاء

  فیلم / بانکداری مبتنی بر اینترنت اشیاء
  عصربانک؛ اینترنت اشیا به دستگاه های مختلف این امکان را می دهد تا از طریق اینترنت با یک دیگر ارتباط برقرار کنند و توسط موبایل هوشمند قابل کنترل باشند. هدف از بکارگیری اینترنت اشیاء در بانکداری، انجام تراکنش و امور بانکی و مالی بصورت سریع تر، ساده تر، امن تر و جذاب تر است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷
<< 1 2 3 4 5 >>

  اطلاعات تصویری