• افزایش مزیت رقابتی بانک‌ها با سرمایه‌گذاری بر نوآوری‌

  افزایش مزیت رقابتی بانک‌ها با سرمایه‌گذاری بر نوآوری‌
  شراکت/همکاری با شرکت‌های تکنولوژی،دستیابی به شرکت‌های فین‌تک ، تأسیس آزمایشگاه های نوآوری و مراکز شتاب دهنده و سرمایه گذاری در شرکت‌های فین‌تک از روشهای ترغیب بانکها به نوآوری هستند.
  ۱۳۹۶/۳/۲
 • مختل کنندگان صنعت بانکداری

  مختل کنندگان صنعت بانکداری
  شرکت‌های فین‌تک جنبه‌‌های سود ده‌ی صنعت بانکداری را هدف قرار داده‌اند و این صنعت را در لبه‌ی تخریب و تهدیدی واقعی قرار داده است.
  ۱۳۹۶/۲/۲۹
 • فیلم / همه چیز درباره توکنیزاسیون (Tokenization) در پرداخت

  فیلم / همه چیز درباره توکنیزاسیون (Tokenization) در پرداخت
  عصربانک : راهکار توکنیزاسیون یک راهکار امنیتی در پرداخت ها است. این روش به معنای جایگزین کردن اطلاعات حساس تراکنش (شماره PAN) با توکن است. بنابراین در زمان ارسال پیام تراکنش اگر حتی نشت اطلاعاتی صورت بگیرد و یک هکر موفق به دسترسی به اطلاعات شود، نمی تواند از آن اطلاعات در کانال های دیگر استفاده کند. (برای دیدن فیلم با کیفیت، کلید HD زیر فیلم را روشن کنید)
  ۱۳۹۶/۲/۲۴
 • احرازهویت مبتنی بر اثرانگشت کارتهای مسترکارت

  احرازهویت مبتنی بر اثرانگشت کارتهای مسترکارت
  عصربانک: هرچند استفاده از حسگر اثرانگشت در گوشی موبایل چیز جدیدی نیست، اما مسترکارت با راه اندازی سیستم جدید هویت بیومتریک، تراشه ای را روی کارت اعتباری خود قرار داده است تا کاربران به جای واردکردن کد چهار رقمی هنگام خرید از دستگاه های پوز و ... انگشت خود را در قسمت راست کارت اعتباری قرار داده و در کسری از ثانیه پرداخت الکترونیکی انجام شود.
  ۱۳۹۶/۲/۱۲
 • فیلم / بلاکچین چگونه کار میکند؟

  فیلم / بلاکچین چگونه کار میکند؟
  عصربانک: مفهوم اولین بلاکچین در سال ۲۰۰۸ توسط ساتوشی ناکاموتو طرح ریزی شد و در سال بعدی هسته ای برای ارز دیجیتالی با واحد بیت کوین به اجرا درآمد. بلاکچین ها ( زنجیره بلوکی) دفتر کل توزیع شده ی نامحدود هستند که می توانند تراکنش های بین طرفین موثر در یک معامله را، با روشی پایا و قابل بازبینی، ثبت کنند. دفتر کلی که می تواند راه اندازی معاملات را به صورت خودکار برنامه ریزی و مدیریت کند. (برای دیدن فیلم با کیفیت کلید HD زیر فیلم را روشن کنید)
  ۱۳۹۶/۲/۷
 • تراکنش امن و سریع ویزاکارت چگونه اتفاق می افتد؟

  تراکنش امن و سریع ویزاکارت چگونه اتفاق می افتد؟
  عصربانک: آیا تا به حال به این فکر کردید که با استفاده از ویزاکارت چگونه یک تراکنش توسط دارنده کارت، صادرکننده و پذیرنده کارت و خرده فروشان اتفاق می افتد؟
  ۱۳۹۶/۱/۳۱
 • بزرگترین چالش همکاری بانکها با فین‌تک ها چیست؟

  بزرگترین چالش همکاری بانکها با فین‌تک ها چیست؟
  ۱۳۹۶/۱/۲۶
 • فیلم / M_POS؛ راهکار مناسب پرداخت برای کسب و کارهای کوچک

  فیلم / M_POS؛ راهکار مناسب پرداخت برای کسب و کارهای کوچک
  عصربانک؛ به کمک راهکار پرداخت M-POS، با نصب اپلیکشین پذیرندگی روی موبایل یا تبلت خود و همچنین استفاده از یک دستگاه Reader، می توانید موبایل و تبلت خود را به کارتخوان تبدیل کنید و بدون نگرانی از حجم کم نقدینگی مشتری کسب و کارهای خرد در هنگام پرداخت، جریان نقدینگی خود را با سهولت ، سرعت و امنیت به حداکثر برسانید.
  ۱۳۹۶/۱/۱۸
 • پرداخت هندزفری (Hands Free) گوگل

  پرداخت هندزفری (Hands Free) گوگل
  عصربانک: پرداخت هندزفری (Hands Free) گوگل، روش جدید پرداخت گوگل است که نیاز به استفاده دست و لمس گوشی ندارد! در این راهکار، فقط کافی است عکس صاحب حساب و اطلاعات کارت وارد گوشی شود.
  ۱۳۹۶/۱/۱۱
 • فیلم / موارد استفاده از اینترنت اشیاء در کار، زندگی و پرداخت

  فیلم / موارد استفاده از اینترنت اشیاء در کار، زندگی و پرداخت
  عصربانک: در این ویدیوی جالب شرکت آی بی ام، موارد استفاده از اینترنت اشیاء را در انجام تراکنش و پرداخت های مختلف، مدیریت و نظارت امور مختلف زندگی روزمره، کار و ورزش می بینید. ( ما برای کاهش حجم بالای فیلم، آن را تا حداکثر ممکن کم حجم کردیم. برای دیدن ویدیو با کیفیت مناسب، کلید HD زیر فیلم را روشن کنید.)
  ۱۳۹۶/۱/۶
 • فیلم/ پرداخت از درون خودرو!

  فیلم/ پرداخت از درون خودرو!
  عصربانک؛ پرداخت از درون خودرو یا پرداخت موتوری غیرنقد، روش جدید شرکتهای خودروسازی لوکس برای جذب مشتری است.در این ویدیو می بینید ظرف ۳۰ ۴۰ ثانیه و با فشار دادن ۵ کلید، چگونه هزینه سوخت گیری خودروی جگوار انجام می شود.
  ۱۳۹۶/۱/۱
 • فیلم / بانکداری مبتنی بر اینترنت اشیاء

  فیلم / بانکداری مبتنی بر اینترنت اشیاء
  عصربانک؛ اینترنت اشیا به دستگاه های مختلف این امکان را می دهد تا از طریق اینترنت با یک دیگر ارتباط برقرار کنند و توسط موبایل هوشمند قابل کنترل باشند. هدف از بکارگیری اینترنت اشیاء در بانکداری، انجام تراکنش و امور بانکی و مالی بصورت سریع تر، ساده تر، امن تر و جذاب تر است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷
 • فیلم/ نقش فین تک ها به عنوان صنایع برهم زننده پرداخت

  فیلم/ نقش فین تک ها به عنوان صنایع برهم زننده پرداخت
  عصربانک: در این ویدیو نقش فین تک ها، به عنوان صنایع برهم زننده پرداخت را در آینده پرداخت دنیا می بینید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶
 • اینفوگرافیک | اوراق رهنی چیست؟

  اینفوگرافیک | اوراق رهنی چیست؟
  در اینفوگرافیک زیر با اوراق رهنی و ساختار آن بیشتر آشنا می‌شوید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰
 • فیلم / تحول دنیای پرداخت با پرداخت موبایلی

  فیلم / تحول دنیای پرداخت با پرداخت موبایلی
  عصربانک: تکنولوژی موبایل تحول بزرگی را در نحوه خرید و پرداخت ما ایجاد کرده است.تجارت موبایلی، پرداخت موبایلی و کیف پول موبایلی ۳ نوع این تحول موبایلی هستند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۶
 • فیلم / احراز هویت بیومتریک مسترکارت از طریق " Selfie Pay "

  فیلم / احراز هویت بیومتریک مسترکارت از طریق
  عصربانک : تحقیقات مسترکارت نشان می دهد مشتریان، احراز هویت مبتنی بر مشخصات بیومتریک از طریق " Selfie Pay " را می پسندند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۴
 • فیلم / خرید درون برنامه ای اندروید پی ( Android Pay )

  فیلم / خرید درون برنامه ای اندروید پی ( Android Pay )
  عصربانک: با افزایش رشد تلفن های هوشمند در میان مردم، توسعه نرم افزار های موبایل نیز سرعت بیشتری گرفته است. در این میان تعداد برنامه های تلفن های هوشمندی که از سرویس پرداخت درون برنامه ای نیز استفاده می نمایند افزایش یافته است.با استفاده از سرویس پرداخت درون برنامه ای،دیگر نگرانی ای بابت مشکلاتی از قبیل ارتباط با سیستم بانکی، امنیت، مدیریت خرید محصولات نخواهید داشت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۸
 • فیلمی جالب از فین تک ها و شروع تحولات بزرگ مالی

  فیلمی جالب از فین تک ها و شروع تحولات بزرگ مالی
  عصربانک : تکنولوژی های مالی یا همان فین تک ها با کمک نوآوری دیجیتال، ارائه خدمات مالی و پرداخت را امن تر، سفارشی تر و اثربخش تر می کنند. نوآوری های دیجیتال تکنولوژی مالی به کمک موبایل، داده های کلان و ماشین های یادگیری و بلاک چین امکان پذیر است و کسب و کارهای سنتی را به راهکارهای مدرن تبدیل می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
 • همه چیز درباره یوزانس به زبان ساده

  همه چیز درباره یوزانس به زبان ساده
  عصربانک : اعتبارات اسنادی مدت‌داری که به ضمیمه اسناد حمل کالا، برات عهده بانک گشاینده ارسال می‌گردد را یوزانس گویند. در روش فاینانس تنها بحث تامین مالی و دریافت پول به صورت وام مطرح است ، در حالی که در روش یوزانس بحث کالا ، خدمات و یا دانش فنی نیز وارد شده و در واقع این فناوری ها از کشور یا موسسه خارجی خریداری می گردد . با توجه به نرخ بهره و تنظیم نرخ محصول توسط وام دهنده این روش بسیار پرهزینه است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۲
 • فیلم / آینده صنعت پرداخت

  فیلم / آینده صنعت پرداخت
  عصربانک : آینده صنعت پرداخت چگونه است ؟ مشتریان در آینده هنگام خرید دیجیتالی محصولات و خدمات و پرداخت قبوض از چه روش های پرداختی استفاده خواهند کرد؟ یافتن جواب این سوالات و سوالات مرتبط دیگر راهی است که فعالان پرداخت دنیا برای آینده پرداخت راهکارهای جدیدی ارائه دهند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۴
<< 1 2 3 4 5 >>

  اطلاعات تصویری