• فیلم / M_POS؛ راهکار مناسب پرداخت برای کسب و کارهای کوچک

  فیلم / M_POS؛ راهکار مناسب پرداخت برای کسب و کارهای کوچک
  عصربانک؛ به کمک راهکار پرداخت M-POS، با نصب اپلیکشین پذیرندگی روی موبایل یا تبلت خود و همچنین استفاده از یک دستگاه Reader، می توانید موبایل و تبلت خود را به کارتخوان تبدیل کنید و بدون نگرانی از حجم کم نقدینگی مشتری کسب و کارهای خرد در هنگام پرداخت، جریان نقدینگی خود را با سهولت ، سرعت و امنیت به حداکثر برسانید.
  ۱۳۹۶/۱/۱۸
 • پرداخت هندزفری (Hands Free) گوگل

  پرداخت هندزفری (Hands Free) گوگل
  عصربانک: پرداخت هندزفری (Hands Free) گوگل، روش جدید پرداخت گوگل است که نیاز به استفاده دست و لمس گوشی ندارد! در این راهکار، فقط کافی است عکس صاحب حساب و اطلاعات کارت وارد گوشی شود.
  ۱۳۹۶/۱/۱۱
 • فیلم / موارد استفاده از اینترنت اشیاء در کار، زندگی و پرداخت

  فیلم / موارد استفاده از اینترنت اشیاء در کار، زندگی و پرداخت
  عصربانک: در این ویدیوی جالب شرکت آی بی ام، موارد استفاده از اینترنت اشیاء را در انجام تراکنش و پرداخت های مختلف، مدیریت و نظارت امور مختلف زندگی روزمره، کار و ورزش می بینید. ( ما برای کاهش حجم بالای فیلم، آن را تا حداکثر ممکن کم حجم کردیم. برای دیدن ویدیو با کیفیت مناسب، کلید HD زیر فیلم را روشن کنید.)
  ۱۳۹۶/۱/۶
 • فیلم/ پرداخت از درون خودرو!

  فیلم/ پرداخت از درون خودرو!
  عصربانک؛ پرداخت از درون خودرو یا پرداخت موتوری غیرنقد، روش جدید شرکتهای خودروسازی لوکس برای جذب مشتری است.در این ویدیو می بینید ظرف ۳۰ ۴۰ ثانیه و با فشار دادن ۵ کلید، چگونه هزینه سوخت گیری خودروی جگوار انجام می شود.
  ۱۳۹۶/۱/۱
 • فیلم / بانکداری مبتنی بر اینترنت اشیاء

  فیلم / بانکداری مبتنی بر اینترنت اشیاء
  عصربانک؛ اینترنت اشیا به دستگاه های مختلف این امکان را می دهد تا از طریق اینترنت با یک دیگر ارتباط برقرار کنند و توسط موبایل هوشمند قابل کنترل باشند. هدف از بکارگیری اینترنت اشیاء در بانکداری، انجام تراکنش و امور بانکی و مالی بصورت سریع تر، ساده تر، امن تر و جذاب تر است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷
 • فیلم/ نقش فین تک ها به عنوان صنایع برهم زننده پرداخت

  فیلم/ نقش فین تک ها به عنوان صنایع برهم زننده پرداخت
  عصربانک: در این ویدیو نقش فین تک ها، به عنوان صنایع برهم زننده پرداخت را در آینده پرداخت دنیا می بینید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶
 • اینفوگرافیک | اوراق رهنی چیست؟

  اینفوگرافیک | اوراق رهنی چیست؟
  در اینفوگرافیک زیر با اوراق رهنی و ساختار آن بیشتر آشنا می‌شوید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰
 • فیلم / تحول دنیای پرداخت با پرداخت موبایلی

  فیلم / تحول دنیای پرداخت با پرداخت موبایلی
  عصربانک: تکنولوژی موبایل تحول بزرگی را در نحوه خرید و پرداخت ما ایجاد کرده است.تجارت موبایلی، پرداخت موبایلی و کیف پول موبایلی ۳ نوع این تحول موبایلی هستند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۶
 • فیلم / احراز هویت بیومتریک مسترکارت از طریق " Selfie Pay "

  فیلم / احراز هویت بیومتریک مسترکارت از طریق
  عصربانک : تحقیقات مسترکارت نشان می دهد مشتریان، احراز هویت مبتنی بر مشخصات بیومتریک از طریق " Selfie Pay " را می پسندند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۴
 • فیلم / خرید درون برنامه ای اندروید پی ( Android Pay )

  فیلم / خرید درون برنامه ای اندروید پی ( Android Pay )
  عصربانک: با افزایش رشد تلفن های هوشمند در میان مردم، توسعه نرم افزار های موبایل نیز سرعت بیشتری گرفته است. در این میان تعداد برنامه های تلفن های هوشمندی که از سرویس پرداخت درون برنامه ای نیز استفاده می نمایند افزایش یافته است.با استفاده از سرویس پرداخت درون برنامه ای،دیگر نگرانی ای بابت مشکلاتی از قبیل ارتباط با سیستم بانکی، امنیت، مدیریت خرید محصولات نخواهید داشت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۸
 • فیلمی جالب از فین تک ها و شروع تحولات بزرگ مالی

  فیلمی جالب از فین تک ها و شروع تحولات بزرگ مالی
  عصربانک : تکنولوژی های مالی یا همان فین تک ها با کمک نوآوری دیجیتال، ارائه خدمات مالی و پرداخت را امن تر، سفارشی تر و اثربخش تر می کنند. نوآوری های دیجیتال تکنولوژی مالی به کمک موبایل، داده های کلان و ماشین های یادگیری و بلاک چین امکان پذیر است و کسب و کارهای سنتی را به راهکارهای مدرن تبدیل می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
 • همه چیز درباره یوزانس به زبان ساده

  همه چیز درباره یوزانس به زبان ساده
  عصربانک : اعتبارات اسنادی مدت‌داری که به ضمیمه اسناد حمل کالا، برات عهده بانک گشاینده ارسال می‌گردد را یوزانس گویند. در روش فاینانس تنها بحث تامین مالی و دریافت پول به صورت وام مطرح است ، در حالی که در روش یوزانس بحث کالا ، خدمات و یا دانش فنی نیز وارد شده و در واقع این فناوری ها از کشور یا موسسه خارجی خریداری می گردد . با توجه به نرخ بهره و تنظیم نرخ محصول توسط وام دهنده این روش بسیار پرهزینه است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۲
 • فیلم / آینده صنعت پرداخت

  فیلم / آینده صنعت پرداخت
  عصربانک : آینده صنعت پرداخت چگونه است ؟ مشتریان در آینده هنگام خرید دیجیتالی محصولات و خدمات و پرداخت قبوض از چه روش های پرداختی استفاده خواهند کرد؟ یافتن جواب این سوالات و سوالات مرتبط دیگر راهی است که فعالان پرداخت دنیا برای آینده پرداخت راهکارهای جدیدی ارائه دهند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۴
 • سامانه مدیریت یکپارچه مالی ( سمیم) چیست؟

  سامانه مدیریت یکپارچه مالی ( سمیم) چیست؟
  عصربانک : سامانه مدیریت یکپارچه مالی ( سمیم) سامانه ای نوین و نوآور در نظام بانکی است که برای نخستین بار توسط بانک رفاه طراحی و به مشتریان ارائه شده است.این سامانه امکان محاسبه وضعیت مالی مشتریان از قبیل درآمدها و هزینه ها را در یک سیستم مشخص و متمرکز مالی محاسبه و به صورت شفاف ارائه می دهد. مشتریان با ورود به این سامانه علاوه بر مشاهده حساب های خود می توانند صورت حساب ها، هزینه های مالی گزارش شده و خدمات متنوع دیگری را ملاحظه و دریافت کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸
 • ویدیو / اطلاعاتی جالب از استفاده از API بانکی و نوآوری های دیجیتال در بانکداری

  ویدیو / اطلاعاتی جالب از استفاده از API بانکی و نوآوری های دیجیتال در بانکداری
  عصربانک: تصور کنید بتوانید از داده های بانکی خود کسب درآمد کنید . تصور کنید خدمات بانکی را کنار هم قرار دهید و مشتری از این خدمات لذت ببرد. API بانکی می تواند بانک شما را به یک اکوسیستم بانکی بزرگتر وصل کند.با سرمایه گذاری روی API بانکی و نوآوری دیجیتالی بانک شما به یک اقتصاد دیجیتالی مشارکتی وصل می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴
 • اینفوگرافیک / گرایش های امروز صنعت پرداخت

  اینفوگرافیک / گرایش های امروز صنعت پرداخت
  عصربانک: در این اینفوگرافیک جزئیات صنعت پرداخت را مشاهده میکنید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹
 • فیلم / آماری جالب از هزینه های شعب سنتی و راهکار Branch Transformation

  فیلم / آماری جالب از هزینه های شعب سنتی و راهکار Branch Transformation
  عصربانک : تبدیل و تحول شعب ، مفهوم جدیدی است که خبر از تحولات بزرگی در بانکها می دهد.بانکهای سنتی با افزایش هزینه های شعب و نیروی انسانی و کاهش بهره وری مواجه هستند.بنابراین بانکها در دنیا به فکر Branch Transformation هستند تا با کاهش هزینه ها ،بتوانند با رقبا رقابت کنند و با دیجیتالی کردن خدمات، درآمدشان را افزایش دهند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶
 • اینفوگرافیک / انتقال تصویر چک ( چکاوک ) چگونه کار میکند؟

  اینفوگرافیک / انتقال تصویر چک ( چکاوک ) چگونه کار میکند؟
  این سامانه کلیه وظایف اتاق کلر را انجام داده و بجای انتقال لاشه چک،تصویر چک را بین بانکها منتقل کرده و پس از رسیدگی از سوی بانکها نتیجه را به بانک واگذارنده اعلام نماید
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶
 • دلایل مردم برای مراجعه به شعب فیزیکی بانک

  دلایل مردم برای مراجعه به شعب فیزیکی بانک
  در همایشی با حضور مدیران ارشد بانکداری در باره دلایل مراجعه مردم به شعب سنتی سوال شده بود. آنچه در زیر می خوانید پاسخ های آنان است:
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶
 • فیلم آموزشی / PayPal چیست و چگونه می توان از آن استفاده کرد؟

  فیلم آموزشی / PayPal چیست و چگونه می توان از آن استفاده کرد؟
  عصربانک : PayPal یک سرویس واسط برای خریدهای آنلاین است.این سرویس آنچنان دارای اعتبار و اعتماد شده است که بالغ بر ۹۵ درصد خریداران eBay از آن استفاده میکنند. PayPal بعنوان یک واسط مالی به مردم امکان میدهد تا بدون رویت مشخصات کارت اعتباری یا اطلاعات بانکی یکدیگر نسبت به ارسال پول اقدام نمایند. برای استفاده از سرویس PayPal فقط به یک آدرس ایمیل معتبر و یک کارت اعتباری یا حساب بانکی معتبر نیاز دارید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰
<< 2 3 4 5 6 >>

  اطلاعات تصویری