• فیلم آموزشی / همه چیز درباره توکنیزاسیون (Tokenization) در پرداخت

  فیلم آموزشی / همه چیز درباره توکنیزاسیون (Tokenization) در پرداخت
  عصربانک : راهکار توکنیزاسیون یک راهکار امنیتی در پرداخت ها است. این روش به معنای جایگزین کردن اطلاعات حساس تراکنش (شماره PAN) با توکن است. بنابراین در زمان ارسال پیام تراکنش اگر حتی نشت اطلاعاتی صورت بگیرد و یک هکر موفق به دسترسی به اطلاعات شود، نمی تواند از آن اطلاعات در کانال های دیگر استفاده کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰
 • سامانه مدیریت یکپارچه مالی ( سمیم) چیست؟

  سامانه مدیریت یکپارچه مالی ( سمیم) چیست؟
  عصربانک : سامانه مدیریت یکپارچه مالی ( سمیم) سامانه ای نوین و نوآور در نظام بانکی است که برای نخستین بار توسط بانک رفاه طراحی و به مشتریان ارائه شده است.این سامانه امکان محاسبه وضعیت مالی مشتریان از قبیل درآمدها و هزینه ها را در یک سیستم مشخص و متمرکز مالی محاسبه و به صورت شفاف ارائه می دهد. مشتریان با ورود به این سامانه علاوه بر مشاهده حساب های خود می توانند صورت حساب ها، هزینه های مالی گزارش شده و خدمات متنوع دیگری را ملاحظه و دریافت کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸
 • ویدیو / اطلاعاتی جالب از استفاده از API بانکی و نوآوری های دیجیتال در بانکداری

  ویدیو / اطلاعاتی جالب از استفاده از API بانکی و نوآوری های دیجیتال در بانکداری
  عصربانک: تصور کنید بتوانید از داده های بانکی خود کسب درآمد کنید . تصور کنید خدمات بانکی را کنار هم قرار دهید و مشتری از این خدمات لذت ببرد. API بانکی می تواند بانک شما را به یک اکوسیستم بانکی بزرگتر وصل کند.با سرمایه گذاری روی API بانکی و نوآوری دیجیتالی بانک شما به یک اقتصاد دیجیتالی مشارکتی وصل می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴
 • اینفوگرافیک / گرایش های امروز صنعت پرداخت

  اینفوگرافیک / گرایش های امروز صنعت پرداخت
  عصربانک: در این اینفوگرافیک جزئیات صنعت پرداخت را مشاهده میکنید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹
 • فیلم / آماری جالب از هزینه های شعب سنتی و راهکار Branch Transformation

  فیلم / آماری جالب از هزینه های شعب سنتی و راهکار Branch Transformation
  عصربانک : تبدیل و تحول شعب ، مفهوم جدیدی است که خبر از تحولات بزرگی در بانکها می دهد.بانکهای سنتی با افزایش هزینه های شعب و نیروی انسانی و کاهش بهره وری مواجه هستند.بنابراین بانکها در دنیا به فکر Branch Transformation هستند تا با کاهش هزینه ها ،بتوانند با رقبا رقابت کنند و با دیجیتالی کردن خدمات، درآمدشان را افزایش دهند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶
 • اینفوگرافیک / انتقال تصویر چک ( چکاوک ) چگونه کار میکند؟

  اینفوگرافیک / انتقال تصویر چک ( چکاوک ) چگونه کار میکند؟
  این سامانه کلیه وظایف اتاق کلر را انجام داده و بجای انتقال لاشه چک،تصویر چک را بین بانکها منتقل کرده و پس از رسیدگی از سوی بانکها نتیجه را به بانک واگذارنده اعلام نماید
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶
 • دلایل مردم برای مراجعه به شعب فیزیکی بانک

  دلایل مردم برای مراجعه به شعب فیزیکی بانک
  در همایشی با حضور مدیران ارشد بانکداری در باره دلایل مراجعه مردم به شعب سنتی سوال شده بود. آنچه در زیر می خوانید پاسخ های آنان است:
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶
 • فیلم آموزشی / PayPal چیست و چگونه می توان از آن استفاده کرد؟

  فیلم آموزشی / PayPal چیست و چگونه می توان از آن استفاده کرد؟
  عصربانک : PayPal یک سرویس واسط برای خریدهای آنلاین است.این سرویس آنچنان دارای اعتبار و اعتماد شده است که بالغ بر ۹۵ درصد خریداران eBay از آن استفاده میکنند. PayPal بعنوان یک واسط مالی به مردم امکان میدهد تا بدون رویت مشخصات کارت اعتباری یا اطلاعات بانکی یکدیگر نسبت به ارسال پول اقدام نمایند. برای استفاده از سرویس PayPal فقط به یک آدرس ایمیل معتبر و یک کارت اعتباری یا حساب بانکی معتبر نیاز دارید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰
 • شعب فیزیکی کی از بین می رود؟

  شعب فیزیکی کی از بین می رود؟
  ۱۳۹۵/۱۰/۹
 • فیلم آموزشی / انقلابی در خرید و پرداخت حضوری بدون صف با Amazon Go

  فیلم آموزشی / انقلابی در خرید و پرداخت حضوری بدون صف با Amazon Go
  عصربانک : شرکت آمازون بزرگترین فروشگاه آنلاین جهان، تعدادی فروشگاه واقعی راه اندازی خواهد کرد که بعد از خرید در آنها مردم نیازی به ایستادن در صف برای پرداخت هزینه خرید از طریق پرداخت پول یا کارت اعتباری ندارند. پس از حضور در این فروشگاه ها سبدهای خرید خود را از کالاهای مورد نیاز پرمی کنید و به جای ایستادن در صف پرداخت پول، برنامه موبایلی را بارگذاری می کنند که عمل پرداخت پول را انجام می دهد.
  ۱۳۹۵/۹/۱۹
 • تعداد کارت‌های بانکی ، سرانه کارت برای هر ایرانی و حجم تراکنش کارتخوان و خودپرداز

  تعداد کارت‌های بانکی ، سرانه کارت برای هر ایرانی و حجم تراکنش کارتخوان و خودپرداز
  معاون وزیر اقتصاد با ابراز امیدواری نسبت به اینکه دولت و مجلس واحد پولی را تغییر دهند، گفت: تعداد کارت‌های بانکی به ۳۳۰ میلیون فقره در سال جاری رسیده که سرانه آن ٤.٥ کارت به ازای هر نفر است.
  ۱۳۹۵/۸/۱۱
<< 2 3 4 5 

  اطلاعات تصویری