• بیمه اشخاص چیست؟ ( + انواع آن )

  بیمه اشخاص چیست؟ ( + انواع آن )
  انسان‌ از آغاز پیدایش‌ جوامع‌ انسانی‌، در جستجوی‌ غریزی‌ به‌ دنبال‌ تأمینهای‌ جسمی‌، اقتصادی‌، اجتماعی‌ وسیاسی‌ بوده‌ است‌.
  ۱۳۹۳/۲/۱۴
 • قانون رفع موانع اجرایی قانون بیمه‌های اجتماعی کارگران ساختمانی چیست؟

  قانون رفع موانع اجرایی قانون بیمه‌های اجتماعی کارگران ساختمانی چیست؟
  قانون رفع موانع اجرایی قانون بیمه‌های اجتماعی کارگران ساختمانی توسط مجلس شورای اسلامی تصویب شده و به تایید شورای نگهبان رسیده است.
  ۱۳۹۳/۲/۱۲
 • سوالات رایج بیمه ای و پاسخ به آنها

  سوالات رایج بیمه ای و پاسخ به آنها
  عصر بانک ؛ بیمه‌، افزون‌ بر رفع‌ تشویش‌ خاطر، دلهره‌ و نگرانی‌ از حوادث‌ زیانبار احتمالی‌ آینده‌ جلوگیری می کند اما بسیاری از مردم سؤالات بی پاسخ زیادی در مورد بیمه دارند که در زیر سعی شده به تمام سوالات بیمه ای شما پاسخ داده شود.
  ۱۳۹۳/۲/۶
 • بــیـــمـــه آتـــش ســـوزی و خطرات قابل تامین اش چیست؟

  بــیـــمـــه آتـــش ســـوزی و خطرات قابل تامین اش چیست؟
  بیمه آتش سوزی پوششی‌ است‌ که‌ خسارات‌ و زیانهای‌ ناشی‌ از وقوع‌ آتش‌ سوزی‌ که‌ به‌ اموال‌ مورد بیمه‌ وارد می‌ شود را بر اساس‌ شرایط‌ مندرج‌ در بیمه‌نامه‌ جبران‌ می‌کند.
  ۱۳۹۳/۱/۷
 • بــیـــمـــه بـــــاربـــــــری ( حمل و نقل کالا ) چیست؟

   بــیـــمـــه بـــــاربـــــــری ( حمل و نقل کالا ) چیست؟
  محققین‌ معتقدند قدیمی‌ ترین‌ نوع‌ بیمه‌ که‌ تا حدی‌ با قواعد بیمه‌ امروزی‌ مشابهت‌ داشته‌ بیـمه‌ حمل‌ و نقل‌ دریائی‌ میباشد که ‌در اواسط‌ قرون‌ وسط‌ـی‌ در بین‌ تجار، مالکان‌ کشتـی‌ و سرمایه‌ داران‌ و بانکداران‌ رایـج‌ بوده‌است‌ بیمه‌ حمل‌ ونقل‌ نیز همچون‌ سایـر پدیده‌های‌ اجتماعی‌ سیر تکاملی‌ خود را در ط‌ول‌ زمان‌ سپری‌ نموده ‌تا به ‌شکل ‌امروزی‌ در آمده‌ است.
  ۱۳۹۲/۱۲/۶
<< 1 2 3 

اطلاعات تصویری