• تبلیغات در نقطه خرید چیست؟ (Point Of Purchase)

  تبلیغات در نقطه خرید چیست؟ (Point Of Purchase)
  عبارت تبلیغات در نقطه خرید (Point Of Purchase) به اختصار پاپ (POP) نامیده می‌شود
  ۱۳۹۳/۳/۱۱
 • مدل ACHIEVE بعنوان ابزاری برای مدیریت عملکرد کارکنان چیست؟

  مدل ACHIEVE بعنوان ابزاری برای مدیریت عملکرد کارکنان چیست؟
  یکی از دغدغه‌های مهم سازمان‌های امروزی توانایی ایجاد مزیت‌های رقابتی از طریق اطمینان از وجود کارکنانی با مهارت‌های کافی و انگیزه مناسب است. مدیریت مناسب عملکرد کارکنان، از جمله رویکردهایی است که می‌تواند برای مدیران، سازمانی پویا با کارکنانی با ویژگی‌های یاد شده را مهیا سازد. در این نوشتار مدل ACHIEVE به‌عنوان ابزاری جهت مدیریت عملکرد کارکنان معرفی می‌شود.
  ۱۳۹۳/۳/۱۱
 • ابزار موثر برای بهره‌وری کار تیمی

  ماتریس RAMMPP چیست؟ (+ جدول)

  ماتریس RAMMPP چیست؟ (+ جدول)
  اهمیت بهره‌وری و مدیریت زمان در محیط کاری بر هیچ‌کس پوشیده نیست. این روزها تقریبا هر مدیر موفقی می‌داند که برای کسب نتایج فوق‌العاده نیاز به یک‌سازمان و تیم‌های کاری بهره‌ور دارد.
  ۱۳۹۳/۳/۱
 • ابزار سنجش عملکرد رهبری در سازمان LPI ) Leadership Practice Inventory) چیست؟

  ابزار سنجش عملکرد رهبری در سازمان LPI ) Leadership Practice Inventory) چیست؟
  رهبری سازمانی یک ویژگی شخصی نیست، بلکه رفتاری است که در مجموعه‌ای از مهارت‌ها و توانایی‌های یک فرد قابل مشاهده است. جالب‌تر اینکه مطالعه رفتار رهبران سازمانی موفق در جهان با وجود تفاوت در فرهنگ، جنسیت، سن و متغیرهای دیگر نشان می‌دهد که بهترین رهبران، الگوهای رفتاری کاملا مشابهی دارند.
  ۱۳۹۳/۲/۳۰
 • سنجش رضایت مشتری با مدل کانو چگونه است؟ (+نمودار)

  سنجش رضایت مشتری با مدل کانو چگونه است؟ (+نمودار)
  مشتریان و مصرف کنندگان، همواره در جستجوی عرضه کنندگانی هستند که کالا یا خدماتی به مراتب بهتر به آن ها ارائه کنند. شواهد و مدارک زیادی نیز نشان می دهند که در دنیای رقابتی امروز، کشف نیازها و خواسته های مشتریان و برآورده ساختن آن ها قبل از رقبا، یک شرط اساسی موفقیت برای شرکت هاست
  ۱۳۹۳/۲/۲۹
 • سبک‌های رهبری سازمانی و کاربردهای آن (+ جدول )

  سبک‌های رهبری سازمانی و کاربردهای آن (+ جدول )
  یکی از وظایف مهم و اساسی که برعهده مدیریت نهاده شده، رهبری سازمان است. در واقع شالوده عملکرد یک رهبر سازمان در میزان تاثیرگذاری و نفوذ وی در اعضای سازمان و افراد جامعه است که قوای محرکه پیشرفت و نیل به اهداف تعیین شده را تولید می‌کند و این مهم در راس وظایف رسمی و سازمانی یک مدیر قرار می‌گیرد.
  ۱۳۹۳/۲/۲۸
 • برون سپاری (Outsourcing) چیست؟

  برون سپاری (Outsourcing) چیست؟
  برون سپاری در مفهوم اولیه خود بدین معناست که بخشی از فعالیتهای یک شرکت به بیرون سپرده شود و در حقیقت خود شرکت از فرایند خارج شود و کارها توسط شخص ثالث انجام شود.
  ۱۳۹۳/۲/۲۸
 • ابزار متقاعدسازی در مذاکره کدامند؟ (+ سبک های مذاکره )

  ابزار متقاعدسازی در مذاکره کدامند؟ (+ سبک های مذاکره )
  به آخرین باری که با فردی مذاکره کرده اید، فکر کنید. ممکن است از یکی از همکاران خود خواسته باشید که از پروژه جدیدتان در ازای کاری که برایش انجام می‌‌دهید، از شما حمایت کند. یا ممکن است تلاش کرده باشید همسر خود را برای برنامه‌ریزی جهت حضور در یک میهمانی متقاعد کنید.
  ۱۳۹۳/۲/۲۵
 • مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده چیست؟

  مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده چیست؟
  برگزاری مجمع عمومی فوق العاده جهت تصمیم گیری در مواردی همچون اصلاح اساسنامه است.
  ۱۳۹۳/۲/۲۱
 • تفاوت بازاریابی الکترونیکی با بازاریابی اینترنتی چیست؟

  تفاوت بازاریابی الکترونیکی با بازاریابی اینترنتی چیست؟
  عصر بانک، بازاریابی اینترنتی که به آن بازاریابی الکترونیکی، بازاریابی تحت وب یا بازاریابی آنلاین گفته می شود، به کسب در آمد، فروش محصولات و ارائه خدمات از طریق اینترنت اطلاق می شود.
  ۱۳۹۳/۲/۲۰
 • فرانشیز چیست؟ (Franchise)

  فرانشیز چیست؟ (Franchise)
  عصر بانک، فرانشیز یک شبکه ارتباطی بین کسب و کارهای مستقل کوچک می باشد که به هر یک از این کسب و کار های کوچک اجازه می دهد که تحت یک نام تجاری مشترک و یک هویت فعالیت کنند و همگی از یک متد موفق (که قبلا آزمایش شده) و بازاریابی مشترک استفاده کنند.
  ۱۳۹۳/۲/۲۰
 • مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) چیست؟

  مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) چیست؟
  این واژه مخفف عبارت Customer Relationships Management به معنای مدیریت ارتباط با مشتریان می باشد.
  ۱۳۹۳/۲/۱۹
 • قانون پارتو یا ۲۰/۸۰ چیست؟ (Pareto principle)

  قانون پارتو یا ۲۰/۸۰ چیست؟ (Pareto principle)
  در سال ۱۹۰۶ اقتصاددان ایتالیایی ویلفردو پارتو یک فرمول ریاضی برای توصیف توزیع نابرابر ثروت در کشور خود ابداع کرد. او مشاهده کرده بود که بیست درصد از مردم بیش از هشتاد درصد ثروت را در اختیار دارند. در سالهای پایانی دهه ۱۹۴۰، دکتر ژوزف جوران به اشتباه قانون ۲۰/۸۰ را به پارتو نسبت داد و آنرا اصل پارتو خواند (که نه یک اصل بلکه یک حقیقت اجتماعی در آن سالهای ایتالیا بود). گرچه این نامگذاری اشتباه بود، لیکن اصل یا قاعده پارتو که گاهی بدین نام خوانده می شود،‌ می تواند ابزار بسیار موثری برای کمک به مدیریت اثربخش باشد.
  ۱۳۹۳/۲/۱۰
 • بازاریابی قاعده هرم چیست؟

  بازاریابی قاعده هرم چیست؟
  یکی از انتقادهای وارده بر بازاریابی تجاری، تاکید بیش از حد آن بر سودآوری و افزایش مصرف کالاها در جوامع سرمایه‌داری و توجه زیاد به سود سازمان‌ها به جای توجه به منافع جامعه است. بیشتر شرکت‌های تجاری می‌کوشند تا سهم بیشتری از جیب افرادی با سرمایه متوسط به بالا را به خود اختصاص دهند و در اکثر مواقع کالاهایی را با حاشیه سود بالا به آنها بفروشند.
  ۱۳۹۳/۲/۹
 • ۱۰ استراتژی قیمت‌گذاری برای افزایش فروش

  ۱۰ استراتژی قیمت‌گذاری برای افزایش فروش
  اگر می‌خواهید در یک فضای بازار رقابتی موفق باشید، استفاده از استراتژی‌های قیمت‌گذاری هوشمند هنگام فروش کالاهایتان- چه محصول باشد، چه خدمات یا اشتراک‌پذیری– ضروری است
  ۱۳۹۲/۱۲/۴
 • برنامه‌ریزی منابع سازمانی (ERP) چیست؟

  برنامه‌ریزی منابع سازمانی (ERP) چیست؟
  ERP مجموعه ای است از ماژول های آماده که تمام فرآیندهای تجاری سازمان را پوشش می دهد.
  ۱۳۹۲/۱۱/۱
<< 3 4 5 6 

اطلاعات تصویری