• چگونه از قالب کارمندی درآیید

  چگونه از قالب کارمندی درآیید
  هر مدیری در ابتدای دوران مدیریتش دوره تغییر وضعیت از کارمند به مدیر را تجربه کرده است که اتفاقا از حساس‌ترین و تعیین‌کننده‌ترین دوره‌های فعالیت هر مدیری محسوب می‌شود که گذار از آن امری حساس و مهم است.
  ۱۸ ساعت قبل
 • کارآفرینی یا کارمندی کدام برای شما مناسب‏تر است؟

  کارآفرینی یا کارمندی کدام برای شما مناسب‏تر است؟
  هیچ‌کس صرفا کارمند سنتی به این معنا که از ساعت ۸ صبح تا ۵ بعداظهر درگیر کارهای روزمره شود به دنیا نیامده و از طرفی هم هیچ فردی از ابتدا کارآفرین نبوده است.
  ۲۱ ساعت قبل
 • چرا کارآفرینان باید از مدل B۲B استقبال کنند؟

  چرا کارآفرینان باید از مدل B۲B استقبال کنند؟
  دیلون می‌گوید «در مدل B۲B کسب‌و‌کارها در تصمیم‌گیری خود ثبات بیشتری دارند. یک قیمت و یک بودجه وجود دارد.» این امر مزایای بسیاری دارد. شرکت‌ها اغلب به صورت عمده می‌خرند و این به آن معنا است که یک کسب‌و‌کار B۲B می‌تواند بدون دنبال کردن میلیون‌ها مشتری موفق شود.
  ۱۳۹۶/۲/۹
 • جهانی‌سازی استارت‌آ‌پ‌های چینی

  جهانی‌سازی استارت‌آ‌پ‌های چینی
  شرکت‌های اینترنتی چینی می‌توانند حاکمیت بخش‌هایی از بازار را در اختیار بگیرند که می‌تواند جذابیت زیادی در سراسر دنیا داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۲/۹
 • وقتی تعاملات بیش از حد کارکنان مخرب می‌شود

  وقتی تعاملات بیش از حد کارکنان مخرب می‌شود
  همکاری بیش از حد معمولا از یک مشکل ریشه‌ای‌تر در بدنه سازمان خبر می‌دهد؛ مشکلی که مانند یک بیماری مزمن به خودی خود قابل درمان نیست.
  ۱۳۹۶/۲/۴
 • ۵ دلیل برای اینکه استارت‌آپ شما به مدیر IT نیاز دارد

  ۵ دلیل برای اینکه استارت‌آپ شما به مدیر IT نیاز دارد
  شرکت‌ها تا زمانی که نیاز مبرم به مدیر IT پیدا نکنند، اصلا به چنین سمتی فکر هم نمی‌کنند. همان‌‌طور که شکی وجود ندارد حضور مدیران مالی و مدیران بازاریابی برای شرکت‌ها ضروری است، مدیران IT هم نقش بسیار مهمی برای ایفا کردن دارند.
  ۱۳۹۶/۲/۴
 • استراتژی‌هایی برای اینکه دوران مدیریت‌تان زود به پایان نرسد

  استراتژی‌هایی برای اینکه دوران مدیریت‌تان زود به پایان نرسد
  مدیر شدن هر فردی برای اولین‌بار برای او برد بزرگی محسوب می‌شود و نشانه آن است که در گذشته توانسته به نحو مطلوبی عمل کند. با این همه، مدیران تازه کار باید به این نکته مهم و کلیدی نیز توجه داشته باشند که از این پس موفقیت و پیشرفت‌های کاری‌شان منوط به عملکرد مطلوب دیگران یعنی کارکنان تحت امرشان است، نه صرفا عملکرد درخشان خودشان.
  ۱۳۹۶/۲/۳
 • کسب‏ وکارهای سنتی هم به فعالیت اینترنتی نیاز دارند

  کسب‏ وکارهای سنتی هم به فعالیت اینترنتی نیاز دارند
  در عصری زندگی می‌کنیم که نمی‌توان از انقلاب دیجیتالی فاصله گرفت. مدیریت کسب‏ وکار جدید تقریبا بدون حضور کامپیوتر و ارتباط اینترنتی غیرممکن است و اکثر افراد از طریق دستگاه‌های مختلف به‌طور شبانه‌روزی از اینترنت استفاده می‏کنند.
  ۱۳۹۶/۲/۳
 • آیا شروع هر کسب‌وکاری به معنی کارآفرینی است؟

  آیا شروع هر کسب‌وکاری به معنی کارآفرینی است؟
  می‌توان به کارآفرینی به‌عنوان یک فرصت نگاه کرد، اما همین فرصت می‌تواند در نهایت در صورت بی‌برنامگی به یک معضل اجتماعی‌–‌اقتصادی تبدیل ‌شود. باید دقت کنیم که چه اشخاصی فکر می‌کنند کارآفرین هستند. آیا اینکه فقط شروع به یک کسب‌و‌کار کنیم کارآفرینی است؟ چه دانشی نیاز داریم تا بتوانیم کارآفرین باشیم؟ چه استانداردهایی را باید رعایت کنیم؟
  ۱۳۹۶/۲/۳
 • شناخت درست از برند شخصی با نمایش داستان‌های موفقیت

  شناخت درست از برند شخصی با نمایش داستان‌های موفقیت
  بسیاری از مدیران در مورد برند‌سازی شخصی صحبت کرده‌اند، اما تعداد اندکی از آنها این موضوع را با مدیریت خود تلفیق کرده‌اند و برای درک آن نشان داده‌اند که واقعا می‌خواهند و نیاز دارند که این چنین باشند.
  ۱۳۹۶/۲/۳
 • وقت بر هم زدن نظام کاری سنتی فرارسیده است

  جان مینارد کینز، اقتصاددان انگلیسی برجسته قرن بیستم، پیش ‏بینی کرده بود تا سال ۲۰۳۰ ساعات کاری به ۱۵ ساعت در هفته کاهش خواهد یافت. با این حال، می‏بینیم که در برخی جاها افراد حتی نسبت به دهه ۳۰ قرن بیستم ساعات بیشتری کار می‏کنند.
  ۱۳۹۶/۲/۲
 • آنچه درباره آمازون نمی‌دانید

  آنچه درباره آمازون نمی‌دانید
  وقتی آمازون در سال ۱۹۹۵ به‌عنوان وب‌سایتی برای فروش انواع کتاب معرفی شد، «جف بزوس» به‌عنوان موسس آن به رشد چشمگیر این شرکت و در نهایت تبدیل آن به یک غول تجارت الکترونیک فکر می‌کرد. او از همان ابتدا کاملا می‌دانست که می‌خواهد آمازون را به فروشگاه آنلاین بزرگی برای عرضه و فروش همه‌چیز تبدیل کند.
  ۱۳۹۶/۲/۲
 • این دختر ۷۰ سانتیمتری، یک کارآفرین نمونه است

  این دختر ۷۰ سانتیمتری، یک کارآفرین نمونه است
  دختری ۳۲ ساله با ۷۰ سانتیمتر قد و شبانه‌روز افتاده به پهلو! از دور که نگاهش کنی در دل می‌گویی، مگر آن موجود می‌تواند دل خوش کند به زندگی؟ اصلاً مگر می‌توانی چنین شرایطی داشته باشی و دلگرم باشی به زندگی؟ اما چند جمله‌ای که با او رد و بدل می‌کنی و آشناتر می‌شوی، درمی‌یابی که چه شوری دارد برای زیستن؛ درمی‌یابی که امید به زندگی در وجودش موج می‌زند و همتی دارد به بلندای آسمان.
  ۱۳۹۶/۱/۳۱
 • افراد موفق چگونه روز کاری را شروع می‌کنند و چطور آن را خاتمه می‌دهند؟

  افراد موفق چگونه روز کاری را شروع می‌کنند و چطور آن را خاتمه می‌دهند؟
  نحوه‌ای که روز کاریتان را شروع می‌کنید و به آن خاتمه می‌دهید، تأثیر زیادی بر میزان خلاقیت شما در ساعات کاری خواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۱/۳۱
 • خشم مدیریتی‌تان را چگونه مدیریت کنید

  خشم مدیریتی‌تان را چگونه مدیریت کنید
  نحوه مدیریت خشم و کنترل احساسات در موقعیت‌های کاری از جمله مهم‌ترین مهارت‌های رفتاری مدیران محسوب می‌شود، چرا که یک برخورد ناشایست و اشتباه از سوی یک مدیر در قبال دیگران می‌تواند به صدمات و پیامدهای منفی گسترده و پیش‌بینی نشده‌ای منتهی شود.
  ۱۳۹۶/۱/۳۰
 • استراتژی‌هایی برای افزایش هوش مالی

  استراتژی‌هایی برای افزایش هوش مالی
  اگر فردی هستید که چندان از اعداد و ارقام خوشتان نمی‌آید، مسائل مالی برای شما اضطراب‌آور خواهد بود. مهم نیست در کجای چارت سازمانی قرار دارید، در هر صورت ضوابطی مانند EBITDA (درآمد قبل از بهره، مالیات و استهلاک) و ارزش فعلی خالص بسیار مهم هستند.
  ۱۳۹۶/۱/۳۰
 • پنجاه فرمان کلیدی برای موفقیت استارت‌آپ‌ها

  پنجاه فرمان کلیدی برای موفقیت استارت‌آپ‌ها
  واژه استارت‌آپ در سال‌های اخیر به دفعات در دنیای کسب‌وکار شنیده شده و از آن در تعریف کسب‌وکارهای نوین استفاده می‌شود.
  ۱۳۹۶/۱/۲۹
 • اهمیت برخورد مناسب و پاسخگویی به انتقاد کارمندان

  اهمیت برخورد مناسب و پاسخگویی به انتقاد کارمندان
  انتقادات کارمندان نسبت به افراد خارجی، به‌دلیل چشم‌انداز داخلی، دسترسی به اطلاعات مهم و اعتبار بالاتر، می‌تواند بسیار زیان‌آورتر باشد. رسانه‌های اجتماعی ابزار ارتباطی مهمی برای کارمندان هستند که رهبران سازمان باید با آغوش باز آن را بپذیرند.
  ۱۳۹۶/۱/۲۸
 • توجه به تجربیات دیگران از شما مدیر بهتری می‌سازد

  توجه به تجربیات دیگران از شما مدیر بهتری می‌سازد
  آیا تا به حال داستان زندگی خود را برای یک نفر تعریف کرده‌اید؟ اگر این کار را کرده‌اید، احتمالا وقتی به قسمت گرم ماجرا رسیده‌اید، طرف مقابل را برانگیخته‌اید که او هم چیزهایی از خودش تعریف کند.
  ۱۳۹۶/۱/۲۸
 • دانشمندان می‌گویند این ۵خصوصیت با کیفیت‌زندگی بهتر ارتباط دارند/ با وجدان باشید، بیشتر عمر می‌کنید!

  دانشمندان می‌گویند این ۵خصوصیت با کیفیت‌زندگی بهتر ارتباط دارند/ با وجدان باشید، بیشتر عمر می‌کنید!
  تصورات درباره افراد موفق _حتی آن عده که موفقیت‌ها و موقعیت‌ مناسب خود را ارث می‌برند_اینطور است که آنها از خصوصیاتی بهره‌مند هستند که آنها را از حین تولد و به طور ذاتی داشته‌اند و خب همین مسئله باعث می‌شود ایشان با استفاده از چنین خصوصیاتی در آینده به افرادی موفق تبدیل شوند.
  ۱۳۹۶/۱/۲۴
1 2 3 4 5 6 >>

  اطلاعات تصویری