• از آنچه همه انجام می‌دهند دست بکشید

  از آنچه همه انجام می‌دهند دست بکشید
  نابسامانی در کسب‌وکار شما می‌تواند فرصتی برای ایجاد نوآوری باشد.
  ۱۳۹۷/۴/۶
 • با مدیر یا مشتری عصبانی چطور برخورد کنیم؟

  با مدیر یا مشتری عصبانی چطور برخورد کنیم؟
  محیط کار استرس‌زا است. مردم ممکن است عصبی شوند. گاهی ناراحت یا برآشفته می‌شوند و وقتی رئیس عصبانی می‌شود، افراد دور و برش می‌ترسند. دستپاچه می‌شوند. جا می‌خورند.
  ۱۳۹۷/۴/۵
 • ۵ عادت اشتباه که انگیزه و خلاقیت را سرکوب می‌کنند

  ۵ عادت اشتباه که انگیزه و خلاقیت را سرکوب می‌کنند
  خلاقیت مهمترین عامل افزایش کیفیت زندگی با انجام کارهای جدید است. اگر شما ذاتا خلاق هستید یا علاقه‌مندید که ایده‌های جدید را به سرعت اجرایی کنید بهتر است از انجام پنج کار اشتباه که خلاقیت شما را سرکوب می‌کنند، فاصله بگیرید.
  ۱۳۹۷/۴/۴
 • چگونه وب‌سایت شرکت‌تان را کاربردپذیر کنید

  چگونه وب‌سایت شرکت‌تان را کاربردپذیر کنید
  بازاریابی زبان خاص خودش را دارد و یکی از چالش‌های بازاریاب‌های جدید این است که این زبان را یاد بگیرند. یکی از این زبان‌های پرچالش ارائه یک وب‌سایت خوب است تا بتواند به اندازه کافی مخاطب را جذب و متقاعد کند. به عبارت ساده، کاربردپذیری وب‌سایت یک شرکت یعنی استفاده از آن برای بازدیدکنندگان چقدر ساده و شفاف است و بیان مستقیم دارد. چنین نگاهی باید از چشم‌انداز مراجعه‌کنندگان باشد، نه شرکت شما.
  ۱۳۹۷/۳/۲۸
 • چه طور با بی‌انگیزگی خداحافظی کنیم؟

  چه طور با بی‌انگیزگی خداحافظی کنیم؟
  گاه داشتن چیزی به اسم «انگیزه» می‌تواند شما را در یک کار به پیروزی یا شکست حتمی برساند. اینجا راهکارهایی می‌خوانید که با آن می‌شود از بی‌رمقی انگیزه در رسیدن به خواسته‌ها جلوگیری کرد.
  ۱۳۹۷/۳/۲۱
 • چگونه در ۱۰ دقیقه مشتری مناسب را شناسایی کنیم

  چگونه در ۱۰ دقیقه مشتری مناسب را شناسایی کنیم
  مدیران فروش ترجیح می‌دهند حتی هزینه قابل توجهی کنند تا لیستی از مشتریان بالقوه واقعی به‌دست آورند. هر چقدر این لیست دقیق‌تر و هدفمندتر باشد، نیروهای فروش وقت کمتری صرف کسانی که مشتری نیستند، خواهند کرد.
  ۱۳۹۷/۳/۲۱
 • نوآوری فرآیند در یک جهان دیجیتال

  نوآوری فرآیند در یک جهان دیجیتال
  مهندسی مجدد فرآیندهای کسب و کار یک مفهوم مشهور در مدیریت عملیات سازمان‌هاست که برای بهبود روش‌های کاری در سازمان‌ها مطرح شد.
  ۱۳۹۷/۳/۲۰
 • در بازار خود سریع‌تر یا ارزان‌تر عمل کنید

  در بازار خود سریع‌تر یا ارزان‌تر عمل کنید
  تعالی عملیاتی یک مفهوم ساده و واژه مشهوری در مدیریت استراتژیک است. بسیاری از افراد آن را فلسفه کاری مدیریت می‌دانند که بر به‌کارگیری اصول، سیستم‌ها و ابزارهای مختلف بر بهبود شاخص‌های کلیدی عملکرد تاکید دارد. این فلسفه مبتنی بر روش شناسی‌های بهبود مستمر است.
  ۱۳۹۷/۳/۱۳
 • محتاط‌بودن در آغاز یک کارآفرینی!

  محتاط‌بودن در آغاز یک کارآفرینی!
  تردید کردن در همه چیز شما را وادار می‌کند تا به آنچه انجام می‌دهید، نگاه دیگری بیندازید و اجازه می‌دهد نقاط ضعف را در ایده خود بشناسید و پیش از اجرا، تغییرات لازم را اعمال کنید؛ چرا که هزینه‌های جبران صدمات بسیار بالاتر خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۳/۱۲
 • چگونه در غیبت شبکه‌های اجتماعی بازاریابی کنیم؟

  چگونه در غیبت شبکه‌های اجتماعی بازاریابی کنیم؟
  اگرچه شبکه‌های اجتماعی حسن‌هایی دارند و به‌دلیل گستردگی، امکان ارتباط چندجانبه با کاربر و البته هزینه خیلی کم یا رایگان بودن برای بسیاری از صاحبان کسب‌وکار جذابند اما هرگز مالکیت و تسلطی از جانب کاربران بر این فضا وجود ندارد و هر لحظه ممکن است تمام دارایی که در این فضا دارند از بین برود.
  ۱۳۹۷/۳/۷
 • ۸ مهارت که برای استخدام در دنیای امروز به آن‌ها نیاز دارید

  ۸ مهارت که برای استخدام در دنیای امروز به آن‌ها نیاز دارید
  اگر به دنبال یادگیری مهارتی هستید که به شما در پیدا کردن کار کمک کند پیشنهاد می‌کنیم یکی از این ۸ مهارت را یاد بگیرید تا راحت‌تر در شرکت‌های مختلف استخدام شوید.
  ۱۳۹۷/۳/۳
 • چگونه یک حساب کاربری جذاب در لینکداین بسازیم؟

  چگونه یک حساب کاربری جذاب در لینکداین بسازیم؟
  یک کارفرمای واقعی، مشکل مشخص و واقعی دارد که به دنبال راه‌حلش است. مسوولان استخدام به دنبال کسی هستند که در پروفایل خود به‌طور شفاف توضیح داده باشد چه کارهایی بلد است و قصد دارد چه شغلی را در پیش بگیرد.
  ۱۳۹۷/۳/۱
 • ۱۹ میلیاردر فناوری در جهان را بشناسید

  ۱۹ میلیاردر فناوری در جهان را بشناسید
  تقریبا یک پنجم از میلیاردرهای جهان ثروت خود را از راه فناوری بدست آورده اند و یا اینکه در این بخش منافع قابل توجهی دارند.
  ۱۳۹۷/۲/۲۶
 • مدل‌های موفق تکثیر نوآوری

  مدل‌های موفق تکثیر نوآوری
  پنج اصلاح مهم «احیای فرهنگی(Cultural revitalization)»، «تحول دیجیتال(Digital transformation)»، «توسعه نوآوری‌گرا(Innovation-driven development)»، «جهانی‌شدن» (Globalization) و «سلامت عمومی مردم(People’s wellbeing)» به‌عنوان رهنمودهایی برای توسعه‌ اقتصاد دیجیتال چین در سال‌های آتی در نظر گرفته شد.
  ۱۳۹۷/۲/۲۰
 • استراتژی خود را در ۳۵ کلمه بیان کنید

  استراتژی خود را در ۳۵ کلمه بیان کنید
  از نظر علم مدیریت، استراتژی‌ها باید شفاف باشند و تمام ذی‌نفعان به روشنی بدانند که استراتژی شرکت برای تامین کدام نیازها از کدام بازارهای هدف است.
  ۱۳۹۷/۲/۱۹
 • موفقیت به روایت ثروتمندترین مرد جهان

  موفقیت به روایت ثروتمندترین مرد جهان
  جف بزوس از اهداف و ماموریت‌های مهم زندگی‌اش می‌گوید.
  ۱۳۹۷/۲/۱۶
 • چرا کارکنان خوب استعفا می‌دهند و کارکنان بد ترفیع می‌گیرند؟

  چرا کارکنان خوب استعفا می‌دهند و کارکنان بد ترفیع می‌گیرند؟
  اگر به محیط‌های مبتنی بر ترس دقت کنی، می‌بینی که اعضای ارشد، ظاهرا به موفقیت کسب‌وکار اهمیت می‌دهند چون دائما درباره‌اش حرف می‌زنند اما در عمل، تنها چیزی که برایشان مهم است، حفظ جایگاه قدرتشان است.
  ۱۳۹۷/۲/۴
 • اشتباهات رایج بنیان‌گذاران استارت‌آپ‌ها

  اشتباهات رایج بنیان‌گذاران استارت‌آپ‌ها
  مهم‌ترین رکن در یک استارت‌آپ بنیان‌گذاران آن هستند. این افراد کسانی هستند که ایده اصلی را داشته‌اند و به‌تنهایی یا به کمک افرادی دیگر کسب‌وکار را راه‌اندازی کرده‌اند.
  ۱۳۹۷/۲/۳
 • سرمایه کمتر، نتایج بزرگ‌تر!

  سرمایه کمتر، نتایج بزرگ‌تر!
  یکی از مهم‌ترین درس‌ها، سرمایه‌گذاری بزرگ‌ترین قسمت منابع کمیاب‌تان در مواردی است که برای موفقیت شرکت‌تان، بیشترین اهمیت را دارند.
  ۱۳۹۷/۲/۱
 • شرکت‌های بزرگ چگونه موفقیت را پس می‌گیرند؟

  شرکت‌های بزرگ چگونه موفقیت را پس می‌گیرند؟
  سرویس Google Video شرکت گوگل را خیلی‌ها و به‌خصوص نسل جدید نمی‌شناسند. این در حالی است که مدت زیادی از زمانی که قرار بود این سرویس، یکی از مهم‌ترین پروژه‌های غول تکنولوژی دنیا باشد، نمی‌گذرد.
  ۱۳۹۷/۲/۱
<< 1 2 3 4 5 6 7 >>

  اطلاعات تصویری