• چگونه تکنولوژی شغل مدیر عاملی را دگرگون می‌کند

  چگونه تکنولوژی شغل مدیر عاملی را دگرگون می‌کند
  کنترل سازمان، همواره موضوع بحث بوده است. بسیاری از مدیران عامل، تجربه مدیر شدن را به یک نقطه عطف تشبیه می‌کنند و ما پس از گفت‌وگوها به این نتیجه رسیدیم که هر کس تجربه متفاوتی دارد.
  ۱۳۹۶/۸/۸
 • پشت تکنولوژی پنهان نشوید؛ تلفن را بردارید

  پشت تکنولوژی پنهان نشوید؛ تلفن را بردارید
  گسترش تکنولوژی و افزایش راه‌های ارتباطی با مشتری باعث شده فروشندگان بیش از گذشته راه‌هایی برای تماس نگرفتن با مشتری داشته باشند.
  ۱۳۹۶/۸/۷
 • ارزش حفظ مشتریان را دست‌کم نگیرید!

  ارزش حفظ مشتریان را دست‌کم نگیرید!
  اگر تمرکز خود را روی مشتریان نگذارید و کارهایی انجام ندهید تا احساس با ارزش بودن کنند، در نهایت هزینه هنگفتی متحمل می‌شوید و مشتریان دائمی را از دست خواهید داد.
  ۱۳۹۶/۸/۶
 • چگونه از موفقیت محصول جدید مطمئن شویم؟

  چگونه از موفقیت محصول جدید مطمئن شویم؟
  شرکت‌هایی که به دنبال رشد هستند، از سال ۲۰۰۵ هزینه‌های سالانه تحقیق و توسعه را افزایش داده‌اند که اکنون این رقم در سطح جهان به ۵/ ۱ تریلیون دلار رسیده است (معادل تولید ناخالص داخلی کانادا). با این حال، با وجود این سرمایه‌گذاری و اهمیت توسعه محصولات جدید موفق، تحقیقات نشان داده که بیش از ۵۰ درصد اقداماتی که برای راه‌اندازی محصول می‌شود، نمی‌تواند اهداف کسب‌وکار را محقق کند.
  ۱۳۹۶/۸/۶
 • در یک استارت آپ‌ خلاقیت بر تجربه ارجحیت دارد

  در یک استارت آپ‌ خلاقیت بر تجربه ارجحیت دارد
  بنیانگذار یک استارت آپ موفق گفت: مدیران استارت آپ‌ها به جای استخدام افراد متخصص، افراد باهوش و خلاق را استخدام کنند و از افراد متخصص به عنوان مشاور استفاده کنند. چرا که افراد باهوش و خلاق حتی اگر از کار مدنظر هیچ ندانند، از پس آن برخواهند آمد.
  ۱۳۹۶/۸/۵
 • چگونه بدون از دست دادن پول، سرمایه‌گذاری کنیم؟

  چگونه بدون از دست دادن پول، سرمایه‌گذاری کنیم؟
  وقتی بحث سرمایه گذاری می شود باید متوجه شوید که ریسک و پاداش در خلاف جهت هم هستند؛به طوری که اگر ریسک بیشتری را لحاظ کنید، احتمال از دست دادن پولتان وجود دارد، اما شما اکثر مواقع به دنبال رشد بیشتر هستید.
  ۱۳۹۶/۸/۳
 • بازاریابی با موبایل برای شورولت

  بازاریابی با موبایل برای شورولت
  اگر تصمیم به بازاریابی دیجیتال برای محصولات و خدمات خود گرفته‌اید، نخستین گام آن است که وب‌سایتی متناسب با موبایل ایجاد کنید.
  ۱۳۹۶/۸/۳
 • چگونه در اوج قله موفقیت کاری قرار بگیریم؟

  چگونه در اوج قله موفقیت کاری قرار بگیریم؟
  تاثیر مثبت و سازنده دو عامل شادی و بهره‌وری برهم، رابطه‌ای دوسویه و علت و معلولی است. بدون توجه به اصل منظم بودن در محل کار، سایر ترفند‌های مرتبط با ارتقای بهره‌وری، آنچنان که باید، مفید و تاثیر‌گذار نخواهند بود.
  ۱۳۹۶/۸/۲
 • از نظر کارفرمایان، تجربه مهم‌تر است یا تحصیلات؟

  از نظر کارفرمایان، تجربه مهم‌تر است یا تحصیلات؟
  اگر شرکت‌ها برای پست‌های مدیریتی، فقط به دنبال افرادی هستند که فارغ‌التحصیل مدیریت باشند، پس شاید بهتر باشد وقت خودم را تلف نکنم. اما اگر به تجربه بیشتر از تحصیلات اهمیت می‌دهند، می‌توانم بخشی از انرژی‌ام را صرف یافتن یک شغل مدیریتی کنم و همزمان، به دنبال شغلی در حوزه تخصصم نیز بگردم. نظر شما چیست؟
  ۱۳۹۶/۸/۲
 • آینده محیط کار به روبات‌ها گره خورده است

  آینده محیط کار به روبات‌ها گره خورده است
  تقریبا تمام شغل‌ها دارای پتانسیل اتوماسیون هستند و تعداد انگشت‌شماری از مشاغل نیز این قابلیت را دارند که کاملا خودکارسازی شوند.
  ۱۳۹۶/۸/۱
 • دلیل اهمیت تبلیغات آنلاین چیست

  دلیل اهمیت تبلیغات آنلاین چیست
  یکی از بحث‌های داغ این روزهای فضای مجازی، تبلیغات آنلاین و انواع و روش‌های استفاده از آن است.
  ۱۳۹۶/۷/۳۰
 • چرا بازارگرایی برای کسب‌و‌کارها لازم است؟

  چرا بازارگرایی برای کسب‌و‌کارها لازم است؟
  بازارگرایی عبارت است از ایجاد اطلاعات حاصل از بازار در کل سازمان درباره نیازهای جاری و آینده مشتریان، توسعه و انتقال این اطلاعات و استعداد در سراسر سازمان و پاسخگویی به آن در تمام سطوح سازمان.
  ۱۳۹۶/۷/۲۹
 • خسروشاهی کلید موفقیت اوبر

  خسروشاهی کلید موفقیت اوبر
  یکی از اعضای هیات مدیره اوبر، Arianna Huffington طی سخنرانی در برنامه زنده WSJ D.Live (وال استریت ژورنال) که روز دوشنبه پخش شد، اعلام کرد که قرارداد سرمایه‌گذاری سافت‌بانک در شرکت اوبر تقریبا قطعی محسوب می‌شود. وی تایید کرد که سرمایه‌گذاری چند میلیارد دلاری سافت بانک در اوبر تا چند هفته آینده به احتمال بسیار زیاد نهایی می‌شود.
  ۱۳۹۶/۷/۲۹
 • مدیران شرکت های فناوری در صدر فهرست میلیاردرهای جهان

  مدیران شرکت های فناوری در صدر فهرست میلیاردرهای جهان
  امروزه تردیدی وجود ندارد که بهترین راه برای تبدیل شدن به یکی از پولدارترین افراد ساکن در آمریکا تاسیس یک شرکت فناوری موفق است.
  ۱۳۹۶/۷/۲۶
 • ۸ نکته‌ای که قبل از راه‌اندازی استارتاپ باید دانست

  ۸ نکته‌ای که قبل از راه‌اندازی استارتاپ باید دانست
  موفقیت یا شکست در راه‌اندازی استارتاپ، شاید تنها در مورد دانستن چگونگی و چرایی انجام اقدامات در مراحل مختلف راه‌اندازی آن است و اینکه مراحل بعدی که باید انجام دهیم روشن نباشد.
  ۱۳۹۶/۷/۲۶
 • چگونه از یک اپلیکیشن ساده پول در‌آوریم؟

  چگونه از یک اپلیکیشن ساده پول در‌آوریم؟
  اپلیکیشن‌ها یکی از مهم‌ترین ابزارهای بازاریابی با موبایل در عصرکنونی هستند. با توجه به آنکه که اکثر افراد جامعه از گوشی‌های هوشمند برخوردارند، این استراتژی می‌تواند کسب‌وکارها را در رسیدن به اهداف خود کمک کند. البته باید به این موضوع توجه کرد که اپلیکیشن‌ها باید بتوانند خدمت یا مزیتی خاص برای مشتریان فراهم کنند که غالبا به وسیله ابزارهای دیگر تامین نمی‌شوند.
  ۱۳۹۶/۷/۲۶
 • با همکارانتان مثل اعضای خانواده خود رفتار کنید

  با همکارانتان مثل اعضای خانواده خود رفتار کنید
  یکی از رموز شادکاری و احساس شادی کردن در محل کار به نحوه رفتار شما با همکارانتان در محل کار مربوط می‌شود.
  ۱۳۹۶/۷/۲۵
 • مهارت هایی که تا سال ۲۰۲۰ باید به آن مجهز شوید

  مهارت هایی که تا سال ۲۰۲۰ باید به آن مجهز شوید
  در دنیای فناوری برای اینکه بتوانید یک زندگی ایده آل و راحت داشته باشید باید مهارتهای متعددی را فرابگیرید که هر یک به نوعی نیاز زندگی شما هستند.
  ۱۳۹۶/۷/۲۴
 • پنج قدم تا مشتری‌مداری در عصر دیجیتال

  پنج قدم تا مشتری‌مداری در عصر دیجیتال
  صدای برند، درست مثل یک موجود زنده است که نفس می‌کشد. یک صدای برند قدرتمند، آینه تمام نمای وعده برند شماست. صدای برند، فراتر از کلمات و عبارات هوشمندانه‌ای است که برای تبلیغ محصول خود به‌کار می‌برید. یک صدای برند معتبر، بهترین تجربه را برای مشتری به ارمغان می‌آورد و پایبندی برند به اصول و ارزش‌ها را نشان می‌دهد.
  ۱۳۹۶/۷/۲۴
 • چگونه میزان تقاضا برای محصول جدیدتان را پیش‌بینی کنید؟

  چگونه میزان تقاضا برای محصول جدیدتان را پیش‌بینی کنید؟
  یکی از چالش‌های بزرگی که شرکت‌ها با آن مواجه هستند، پیش‌بینی روند تقاضا برای محصول جدید است. پیش‌بینی بیشتر از میزان لازم، سبب پر شدن انبارها از کالای جدید می‌شود و پیش‌بینی کمتر از میزان تقاضا، باعث می‌شود یا مشتریان دست خالی بمانند یا هزینه‌های هنگفت تحویل سریع کالا برای شرکت ایجاد شود.
  ۱۳۹۶/۷/۲۴
<< 1 2 3 4 5 6 7 >>

  اطلاعات تصویری