• ۱۰ لازمه موفقیت که هیچ ربطی به هوش شما ندارد

  ۱۰ لازمه موفقیت که هیچ ربطی به هوش شما ندارد
  هرکس تعریف مخصوص خود را برای «موفقیت» دارد؛ ولی بخش مشترک همه این تعاریف عبارت است از تاثیر بزرگی که روی میلیون‌ها انسان می‌گذاریم؛ به این معنی که از لحاظ احساسی آنها را تحت تاثیر قرار می‌دهیم.شما می‌توانید: برای آنها لذت‌بخش باشید، منبع الهامشان باشید، انگیزه‌بخش باشید، آنها را به گریه بیندازید یا باعث شوید که کاری انجام دهند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲
 • پنج نصیحت یک میلیاردر به کارآفرینان

  پنج نصیحت یک میلیاردر به کارآفرینان
  سر ریچارد برانسون کارآفرین و سرمایه گذار بریتانیایی است و احتماال تنها میلیاردر دنیا است که در هشت صنعت مجزا هشت شرکت میلیارد دلاری تاسیس کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲
 • افراد باهوش را با این ۱۰ نشانه شناسایی کنید

  افراد باهوش را با این ۱۰ نشانه شناسایی کنید
  مشخصه و ویژگی افراد باهوش موضوعیست که در دهه‌های گذشته تا حد بسیار زیادی مورد مطالعه قرار گرفته است. در این مقاله به بررسی مشخصه‌هایی که در بسیاری از مطالعات به آن‌ها اشاره شده، خواهیم پرداخت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱
 • نمودار/ تغییر سبک زندگی با دستیارهای صوتی هوشمند

  نمودار/ تغییر سبک زندگی با دستیارهای صوتی هوشمند
  پیشرفت‌هایی که این روزها در صنایع مختلف رخ می‌دهد، کمک می‌کند تا دستیارهای صوتی هوشمند مانند سیری اپل و الکسای آمازون پیچیده تر شده و به تکنولوژی‌های مفید و کاربردی‌تری تبدیل بشوند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱
 • استراتژیهای اساسی بازاریابی؛ استارت‌آپ شما پتانسیل ویروسی دارد؟

  استراتژیهای اساسی بازاریابی؛ استارت‌آپ شما پتانسیل ویروسی دارد؟
  پتانسیل "ویروسی" در واقع نشان‌دهنده تفاوت بین یک استارت‌آپ خوب و یک استارت‌آپ عالی است؛ آیا کسب‌و‌کار شما آن را دارد؟
  ۱۳۹۶/۱۰/۹
 • چهار دنیای کاری در سال ۲۰۳۰

  چهار دنیای کاری در سال ۲۰۳۰
  سرعت بی‌امان تغییر، برنامه‌ریزی‌های بلندمدت و حتی فکر کردن به آن را دشوار کرده است و از آنجا که نیروهای پیچیده زیادی در این فرآیند دخالت دارند، پیش‌بینی‌های خطی بر اساس رویدادهای اخیر بسیار ساده‌‌انگارانه است. کارشناسان موسسه PwC چهار گزینه برای «دنیای کار آینده» متصور شده‌اند که هر کدام با یک رنگ مشخص شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۹
 • نمودار/ انفجار استارت‌آپی در ژاپن

  نمودار/ انفجار استارت‌آپی در ژاپن
  هرچند ژاپن از دیرباز مهد تکنولوژی و نوآوری محسوب شده اما این کشور در زمینه رشد استارت‌آپ‌های تکنولوژی کند عمل کرده و از رقبای آمریکایی، اروپایی و کره‌جنوبی عقب افتاده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۹
 • مهارت‌هایی که باید قبل از ۳۰ سالگی بیاموزید

  مهارت‌هایی که باید قبل از ۳۰ سالگی بیاموزید
  مهارت های زندگی توانایی هایی هستند که در طول زندگی و با تکرار آموخته می شوند و شخص را برای رو به رو شدن با مشکلات، پرورش قدرت و توانایی روحی و روانی و اجتماعی آماده می کنند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۹
 • ۷ گام برای داشتن برنامه ریزی موفق

  ۷ گام برای داشتن برنامه ریزی موفق
  برنامه‌ریزی نیز مانند هر کاری، اصول و قواعدی دارد که اگر از آن پیروی نشود، نتیجه مطلوبی در پی نخواهد داشت. برای تعریف یک برنامه دقیق، هفت مرحله وجود دارد که به کمک آن، همه افراد می توانند برنامه‌ریزی موفقی را تجربه نمایند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۷
 • یک استارت‌آپ موفق چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟

  یک استارت‌آپ موفق چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟
  نایب رییس کمیسیون تسهیل تجارت و توسعه صادرات اتاق تهران می گوید:« برای تشکیل یک استارت آپ باید در درجه اول یک تیم قوی داشته باشید؛ یک گروه توانمند که بخواهند یک ایده را به ثمر برساند.»
  ۱۳۹۶/۱۰/۶
 • افراد موفق در تعطیلات چه می‌کنند؟

  افراد موفق در تعطیلات چه می‌کنند؟
  افراد موفق ایام تعطیلی خود را چگونه می‌گذرانند؟ آیا این افراد رویه خاصی دارند؟
  ۱۳۹۶/۱۰/۵
 • مدیریت تجربه مشتری در سال ۲۰۱۷

  مدیریت تجربه مشتری در سال ۲۰۱۷
  مدیریت تجربه مشتری این روزها بیش از هر زمان دیگری اهمیت یافته است. اما آیا در سال میلادی‌ که پشت سر گذاشته شد، پیشرفت‌های خاصی در استانداردهای آن ایجاد شده یا نه؟
  ۱۳۹۶/۱۰/۴
 • استارتاپی که زندگی معلولین را دگرگون می‌کند

  استارتاپی که زندگی معلولین را دگرگون می‌کند
  «وحید رجب لو» جوان باهوش کرجی است که باوجود ۹۸ درصد معلولیت یک استارتاپ ویژه برای معلولین تولید کرده است که با توسعه آن معلولین می‌توانند دنیای آرام‌تر و راحت‌تری داشته باشند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳
 • مهندس یادگیری ماشینی پررونق‌ترین شغل در جهان

  مهندس یادگیری ماشینی پررونق‌ترین شغل در جهان
  شبکه اجتماعی لینکدین اطلاعاتی را در مورد مشاغلی که طی چند سال اخیر بیشترین رشد را تجربه کرده‌اند منتشر کرد و بر اساس آن مشخص شد مهارت‌های مرتبط با حوزه فناوری و داده از جمله بخش‌هایی بودند که میزان اشتغال‌زایی در آنها سریع‌ترین رشد را داشته است و به خصوص آن دسته از افرادی که در عرصه مرتبط با داده‌ها فعالیت می‌کنند بیشتر از بقیه این رشد را پیش روی خود دیده‌اند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳
 • مردی که با پنج راه‌حل ثروتمند شد

  مردی که با پنج راه‌حل ثروتمند شد
  او ثروتمندترین مرد جهان است؛ عده ای ستایشش می کنند و عده ای رفتارهای اقتصادی اش را مورد انتقاد قرار می دهند و گروهی دیگر از او نفرت دارند. با این حال احتماال عده زیادی نمی دانند که چطور کارلوس اسلیم ثروتمندترین مرد جهان شده است.
  ۱۳۹۶/۹/۳۰
 • یافتن مخاطبان برای کسب‌وکار آنلاین

  یافتن مخاطبان برای کسب‌وکار آنلاین
  راه انداختن یک کسب‌وکار آنلاین در روزگار کنونی، اقدام خردمندانه‌ای است. فناوری‌های عصر ارتباطات امکان ایجاد ارتباط با طیف گسترده‌ای از مخاطبان و مشتریان بالقوه را فراهم می‌کند. به همین دلیل است که حتی بسیاری از شرکت‌های قدیمی و ریشه‌دار بازار هم فعالیت‌های آنلاین خود را جدی گرفته و بخشی از بودجه سالانه خود را به سمت اداره وب‌سایت‌ها و سایر ابزارهای آنلاین خود هدایت می‌کنند. با این حال، بازاریابی در فضای آنلاین، تنها به معنای آن نیست که یک وب‌سایت ساخته و منتظر بازدیدکنندگان و مشتریان بمانیم.
  ۱۳۹۶/۹/۲۹
 • چگونه می‌توان غرور کاذب مدیریتی را از بین برد؟

  چگونه می‌توان غرور کاذب مدیریتی را از بین برد؟
  اینکه می‌بینیم مدیران ارشد اجرایی از غرور کاذب رنج می‌برند، اغلب آزاردهنده است. منظور از غرور کاذب اعتماد به نفس بیش از حد است که می‌تواند آنها و سازمان‌هایی را که آنها هدایت می‌کنند، نابود کند. قدرت وسیع آنها منجر به این می‌شود که هم احتمالا از غرور کاذب رنج ببرند و هم احتمال بیشتری دارد که در موقعیتی باشند که صدمات بزرگی به سازمان وارد کنند.
  ۱۳۹۶/۹/۲۹
 • مردی که دو سال از حیاتی‌ترین عمرش را در بانک مرکزی گذراند

  مردی که دو سال از حیاتی‌ترین عمرش را در بانک مرکزی گذراند
  حسنعلی مهران در سال‌های ۱۳۵۴ تا ۱۳۵۶ به عنوان رئیس کل بانک مرکزی ایران مشغول به کار بود. او بعداً به عنوان وزیر اقتصاد و دارایی نیز در دوره پهلوی فعالیت کرد اما آنچه باعث شهرتش شد، همان دو سال فعالیت در بانک مرکزی و نوشتنِ کتابی در این‌باره است.
  ۱۳۹۶/۹/۲۷
 • ۷ اشتباه کوچک افراد باهوش که مانع رسیدن آن‌ها به موفقیت می‌شوند

  ۷ اشتباه کوچک افراد باهوش که مانع رسیدن آن‌ها به موفقیت می‌شوند
  افراد باهوش هم اصولاً اشتباهات احمقانه‌ای می‌کنند که مانع پیشرفتشان‌ می‌شود. این افراد هرقدر هم که باهوش باشند تا زمانی که مرتکب این ۷ اشتباه ساده شوند، پیشرفت نخواهند کرد.
  ۱۳۹۶/۹/۲۷
 • تجربه مشتریان و وفادارسازی در حوزه B۲B

  تجربه مشتریان و وفادارسازی در حوزه B۲B
  مشتریان حوزه سازمانی، یا همان B۲B مشتریان خاص هر سازمانی را تشکیل می‌دهند. عموما سازمان‌هایی که می‌توانند موفق به ارائه خدمات یا فروش محصولات به حوزه B۲B شده و وارد این عرصه شوند، می‌توانند حجم کم ولی پر سودی از مشتریان را نیز برای خود داشته باشند.
  ۱۳۹۶/۹/۲۶
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >>

  اطلاعات تصویری