• زمان سرمایه‏ گذاری هوشمندانه فرا رسیده است

  زمان سرمایه‏ گذاری هوشمندانه فرا رسیده است
  در دنیای کسب‎وکار به ‏شدت رقابتی امروز، رهبران باید به سختی فعالیت کنند و سرمایه‏ های بیشتری برای توسعه و رشد سازمان‏ های تحت امر خود تدارک ببینند. اما با نگاهی به کیفیت سرمایه‎گذاری‏ هایی که با هدف جلب وفاداری و رضایت مشتریان انجام می‏شوند، متوجه برخی نواقص جدی خواهید شد.
  ۱۳۹۶/۲/۱۷
 • محصول نرم‌افزاری خود را بدون هزینه بازاریابی معرفی کنید

  محصول نرم‌افزاری خود را بدون هزینه بازاریابی معرفی کنید
  یکی از بهترین راه‌ها برای عرضه‌کنندگان حوزه نرم‌افزار در جلب نظر مدیران کسب‌و‌کارها، ارائه یک نسخه اولیه به مدیران است تا به آنها نشان دهند که این محصول در حوزه کسب و کار آنها چه کاری می‌تواند انجام دهد و با این کار به‌راحتی می‌توانند مشتریان خود را به دام بیندازند.
  ۱۳۹۶/۲/۱۷
 • اگر این نشانه‌ها را دارید انسان موفقی هستید

  اگر این نشانه‌ها را دارید انسان موفقی هستید
  اگر آدم جاه‌طلبی هستید، طبیعی است که هرچند وقت یک بار احساس شکست کنید. وقتی اهداف بزرگی در سر دارید و هنوز به حد مورد نظر خود دست نیافته‌اید، گاه با چنین لحظات اجتناب‌‌ناپذیری روبه‌رو خواهید شد که انتظارات‌تان برآورده نمی‌شود.
  ۱۳۹۶/۲/۱۶
 • چگونه برای ۱۰۰ سال بعد نوآوری کنیم؟

  چگونه برای ۱۰۰ سال بعد نوآوری کنیم؟
  کارآفرینان خوب فرآیندی برای نوآوری دارند و به کمک هوش تجاری می‌توانند نوآوری و اختلالات آن را تحت کنترل درآورند. ایده اصلی هوش تجاری برای نوآوری، گرفتن تمام داده‌ها و تصمیم‌گیری درباره نحوه انجام کسب و کار در نتیجه جمع‌آوری این داده‌ها است.
  ۱۳۹۶/۲/۱۶
 • تجربه جوزف هولی، مدیرعامل شرکت استیت استریت

  طرحی جالب برای تربیت نیروی کار کارآمد

  طرحی جالب برای تربیت نیروی کار کارآمد
  شرکت استیت استریت یکی از بزرگ‌ترین کارفرماها در شهر بوستون محسوب می‌شود و سالانه هزاران کارمند تازه‌کار را استخدام می‌کند.
  ۱۳۹۶/۲/۱۶
 • به کمک هوش عاطفی بسیاری از ناممکن‌ها را ممکن سازید

  به کمک هوش عاطفی بسیاری از ناممکن‌ها را ممکن سازید
  تجربه نشان داده که تیم‌های کاری دارای هوشیاری عاطفی بالا در کنار مهارت‌های مدیریتی کارآمد می‌توانند بسیاری از ناممکن‌ها را ممکن سازند و دست به کار‌های بزرگی بزنند. در چنین تیم‌هایی امکان تبادل سریع و صریح اطلاعات و نظرات وجود دارد و فرآیند حل مساله به بهترین شکل ممکن صورت می‌پذیرد.
  ۱۳۹۶/۲/۱۳
 • مصرف‌کنندگان کجا و چرا محصولات شما را می‌خرند

  مصرف‌کنندگان کجا و چرا محصولات شما را می‌خرند
  بهترین استراتژی‌های مصرف‌کننده با علم به این موضوع آغاز می‌شوند که افراد کجا و چرا محصول شما را می‌خرند.
  ۱۳۹۶/۲/۱۳
 • عواملی برای تبدیل محیط کار به مکانی رویایی

  عواملی برای تبدیل محیط کار به مکانی رویایی
  در بسیاری از شرکت‌های موفق دنیا، کارفرمایان تلاش می‌کنند بهترین و ایده‌آل‌ترین محیط کاری را برای کارکنانشان ایجاد و عوامل مزاحم و مختل‌کننده آرامش در کار را از آنها دور کنند. در این میان عوامل متعددی وجود دارند که باعث می‌شوند یک محیط کاری به مکانی رویایی برای کار کردن و گذران ساعاتی چند تبدیل شود که در ادامه به چند مورد از راه‌های ایجاد شادی در کار اشاره خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۲/۱۲
 • یک رزومه تا چه حد معرف جوینده کار است؟

  یک رزومه تا چه حد معرف جوینده کار است؟
  یک مدیر فروش موفق، به مرور در حوزه کاری‌اش صاحب اسم و رسم می‌شود. چنین فردی نیازی به خودستایی ندارد. توصیه‌نامه‌هایش در لینکدین، گویای موفقیت‌هایش هستند. قبل از اینکه با فردی تماس بگیری، حساب کاربری‌اش در لینکدین را خوب مطالعه کن. دقت کن و ببین روی چه موضوعاتی تاکید کرده است.
  ۱۳۹۶/۲/۱۲
 • مدیران چگونه می‌توانند آموخته‌های خود را به مرحله عمل برسانند

  مدیران چگونه می‌توانند آموخته‌های خود را به مرحله عمل برسانند
  تحقیقات نشان داده است که افراد «شرکت‌ها» را ترک نمی‌کنند، بلکه «مدیران» را ترک می‌کنند.تحقیقات موسسه «برینگ پوینت» در سال ۲۰۱۵ می‏گوید: بسیاری از مدیران خط مقدم، کارکنانی در سِمت‌های پایین‌تر بوده‌اند که به‌دلیل عملکرد موفق ترفیع رتبه گرفته‌اند، صرف‌نظر از اینکه جایگاه شغلی قبلی آنها چه بوده است.
  ۱۳۹۶/۲/۱۱
 • آیا افراد درون‌گرا نوآورتر از افراد برون‌گرا هستند؟

  آیا افراد درون‌گرا نوآورتر از افراد برون‌گرا هستند؟
  اصولا ما انسان‌ها دوست داریم افراد را طبقه‌بندی کنیم و در ذهنمان آنها را در دسته‌بندی‌های مختلف قرار دهیم.تصور می‌شود افراد «برون‌گرا» عاشق تعاملات اجتماعی و در ارتباطات موفق باشند و اغلب دیگران را با کاریزما و رفتار بشاش خود تحت تاثیر قرار دهند. همچنین تصور می‌شود «افراد درون‌گرا» در تنهایی از نظر روحی تقویت می‌شوند و یک شب آرام را به یک غروب شلوغ در شهر ترجیح می‌دهند.
  ۱۳۹۶/۲/۱۱
 • چگونه از قالب کارمندی درآیید

  چگونه از قالب کارمندی درآیید
  هر مدیری در ابتدای دوران مدیریتش دوره تغییر وضعیت از کارمند به مدیر را تجربه کرده است که اتفاقا از حساس‌ترین و تعیین‌کننده‌ترین دوره‌های فعالیت هر مدیری محسوب می‌شود که گذار از آن امری حساس و مهم است.
  ۱۳۹۶/۲/۱۰
 • کارآفرینی یا کارمندی کدام برای شما مناسب‏تر است؟

  کارآفرینی یا کارمندی کدام برای شما مناسب‏تر است؟
  هیچ‌کس صرفا کارمند سنتی به این معنا که از ساعت ۸ صبح تا ۵ بعداظهر درگیر کارهای روزمره شود به دنیا نیامده و از طرفی هم هیچ فردی از ابتدا کارآفرین نبوده است.
  ۱۳۹۶/۲/۱۰
 • چرا کارآفرینان باید از مدل B۲B استقبال کنند؟

  چرا کارآفرینان باید از مدل B۲B استقبال کنند؟
  دیلون می‌گوید «در مدل B۲B کسب‌و‌کارها در تصمیم‌گیری خود ثبات بیشتری دارند. یک قیمت و یک بودجه وجود دارد.» این امر مزایای بسیاری دارد. شرکت‌ها اغلب به صورت عمده می‌خرند و این به آن معنا است که یک کسب‌و‌کار B۲B می‌تواند بدون دنبال کردن میلیون‌ها مشتری موفق شود.
  ۱۳۹۶/۲/۹
 • جهانی‌سازی استارت‌آ‌پ‌های چینی

  جهانی‌سازی استارت‌آ‌پ‌های چینی
  شرکت‌های اینترنتی چینی می‌توانند حاکمیت بخش‌هایی از بازار را در اختیار بگیرند که می‌تواند جذابیت زیادی در سراسر دنیا داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۲/۹
 • وقتی تعاملات بیش از حد کارکنان مخرب می‌شود

  وقتی تعاملات بیش از حد کارکنان مخرب می‌شود
  همکاری بیش از حد معمولا از یک مشکل ریشه‌ای‌تر در بدنه سازمان خبر می‌دهد؛ مشکلی که مانند یک بیماری مزمن به خودی خود قابل درمان نیست.
  ۱۳۹۶/۲/۴
 • ۵ دلیل برای اینکه استارت‌آپ شما به مدیر IT نیاز دارد

  ۵ دلیل برای اینکه استارت‌آپ شما به مدیر IT نیاز دارد
  شرکت‌ها تا زمانی که نیاز مبرم به مدیر IT پیدا نکنند، اصلا به چنین سمتی فکر هم نمی‌کنند. همان‌‌طور که شکی وجود ندارد حضور مدیران مالی و مدیران بازاریابی برای شرکت‌ها ضروری است، مدیران IT هم نقش بسیار مهمی برای ایفا کردن دارند.
  ۱۳۹۶/۲/۴
 • استراتژی‌هایی برای اینکه دوران مدیریت‌تان زود به پایان نرسد

  استراتژی‌هایی برای اینکه دوران مدیریت‌تان زود به پایان نرسد
  مدیر شدن هر فردی برای اولین‌بار برای او برد بزرگی محسوب می‌شود و نشانه آن است که در گذشته توانسته به نحو مطلوبی عمل کند. با این همه، مدیران تازه کار باید به این نکته مهم و کلیدی نیز توجه داشته باشند که از این پس موفقیت و پیشرفت‌های کاری‌شان منوط به عملکرد مطلوب دیگران یعنی کارکنان تحت امرشان است، نه صرفا عملکرد درخشان خودشان.
  ۱۳۹۶/۲/۳
 • کسب‏ وکارهای سنتی هم به فعالیت اینترنتی نیاز دارند

  کسب‏ وکارهای سنتی هم به فعالیت اینترنتی نیاز دارند
  در عصری زندگی می‌کنیم که نمی‌توان از انقلاب دیجیتالی فاصله گرفت. مدیریت کسب‏ وکار جدید تقریبا بدون حضور کامپیوتر و ارتباط اینترنتی غیرممکن است و اکثر افراد از طریق دستگاه‌های مختلف به‌طور شبانه‌روزی از اینترنت استفاده می‏کنند.
  ۱۳۹۶/۲/۳
 • آیا شروع هر کسب‌وکاری به معنی کارآفرینی است؟

  آیا شروع هر کسب‌وکاری به معنی کارآفرینی است؟
  می‌توان به کارآفرینی به‌عنوان یک فرصت نگاه کرد، اما همین فرصت می‌تواند در نهایت در صورت بی‌برنامگی به یک معضل اجتماعی‌–‌اقتصادی تبدیل ‌شود. باید دقت کنیم که چه اشخاصی فکر می‌کنند کارآفرین هستند. آیا اینکه فقط شروع به یک کسب‌و‌کار کنیم کارآفرینی است؟ چه دانشی نیاز داریم تا بتوانیم کارآفرین باشیم؟ چه استانداردهایی را باید رعایت کنیم؟
  ۱۳۹۶/۲/۳
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >>

  اطلاعات تصویری