• دلایلی که مدیران ارشد نسبت به کارشان مشتاق می‌مانند

  دلایلی که مدیران ارشد نسبت به کارشان مشتاق می‌مانند
  مدیران ارشد نیز مانند هر فرد دیگری با فرسودگی شغلی دست به گریبانند و تکنولوژی نیز بر این مساله بیش از پیش دامن زده است. گرچه آنها دریافته‌اند که ارتباط همیشگی با آنچه در داخل یا خارج از سازمان می‌گذرد تا چه اندازه مهم است؛ اما ارتباط به معنای دسترسی دائم نیست.
  ۱۳۹۶/۶/۶
 • هر نسلی فکر می‌کند نسل دیگر پول را معنای کار می‌داند

  هر نسلی فکر می‌کند نسل دیگر پول را معنای کار می‌داند
  نسل هزاره سختکوش و با بصیرت است و به نظر می‌رسد برای کاری که همزمان با تحصیل انجام می‌دهد، ارزش قائل باشد. وقتی از جوانان نسل هزاره می‌پرسم چه چیزی برای آنها در کار معنادار است، پاسخ‌های آنها فقط پول و زمان فراغت نبود.
  ۱۳۹۶/۶/۴
 • خرده‌فروشی‌های آینده چه شکلی خواهند بود؟

  خرده‌فروشی‌های آینده چه شکلی خواهند بود؟
  شاید مردم همه خریدهای خود را با استفاده از اتاق‌های پرو مجازی از طریق هدست‌های واقعیت مجازی، از خانه انجام دهند. و سپس پهپادها این خریدها را به در منزل‌شان برسانند. این نوآوری‌ها ممکن است خیال‌انگیز به نظر برسند، اما هیچ‌کدام غیرممکن نیستند.
  ۱۳۹۶/۶/۴
 • گام‌های ساده برای داشتن جیب‌هایی پر پول

  گام‌های ساده برای داشتن جیب‌هایی پر پول
  رسیدن به وضعیت مالی مناسب گرچه آرزوی خیلی از ماست اما راه رسیدن به آن را اغلب ما بلد نیستیم.
  ۱۳۹۶/۶/۲
 • الگوی سنگاپوری کسب‌وکار نوین

  الگوی سنگاپوری کسب‌وکار نوین
  قدرتمندترین کشور در حوزه تجارت در تلاش است تا با تغییر ساختار اقتصاد خود، به مرکز جهانی نوآوری و فناوری‌های پیشرفته تبدیل شود. سنگاپور تاکنون میلیاردها دلار صرف تحقیق و توسعه، آموزش مهارت‌های جدید و ایجاد یک جامعه بدون پول نقد کرده است. سیاست‌گذاران این کشور با توجه به بالا بودن ضریب نفوذ اینترنت، به دنبال عملیاتی کردن ایده «اقتصاد یکپارچه دیجیتال» از طریق حمایت از کسب‌وکارهای نوین هستند.
  ۱۳۹۶/۶/۲
 • تجربیات مثبت در ذهن مشتریان ایجاد کنیم

  تجربیات مثبت در ذهن مشتریان ایجاد کنیم
  یکی از اشتباهات استراتژیک بسیاری از شرکت‌ها این است که صرفا از دیدگاه خود و منافع شرکتی به رابطه‌شان با مشتری می‌نگرند، درحالی‌که باید عکس این حالت اتفاق بیفتد.
  ۱۳۹۶/۶/۱
 • آمازون داستان موفقیت

  آمازون داستان موفقیت
  فروشگاه آمازون که در ابتدا کار خود را با فروش کتاب آغاز کرد، امروزه به یکی از ارکان اصلی در تجارت الکترونیکی، پرداخت آنلاین، فروش سخت‌افزار، رسانه و ابزار و تدارکات تبدیل شده است.
  ۱۳۹۶/۶/۱
 • ۷ عادت افرادی که واقعا در کارشان شادند

  ۷ عادت افرادی که واقعا در کارشان شادند
  نظرسنجی‌های جدید (عمدتا در آمریکا و کانادا) نشان می‌دهد بیشتر کارکنان در شغل‌شان احساس شادی ندارند. برخی افراد آنقدر احساس ناراحتی در کار دارند که می‌خواهند شغل تازه‌ای پیدا کنند.
  ۱۳۹۶/۵/۳۱
 • تفاوت برنامه‌ریزی با برنامه‌سازی چیست؟

  راز سبقت کره از ایران

  راز سبقت کره از ایران
  راز سبقت کره جنوبی از ایران چیست؟ ایران و کره جنوبی در حالی از دهه ۱۹۶۰ میلادی روند مدرنیزاسیون و توسعه را همزمان با هم شروع کردند که این کشور آسیایی در مقایسه با ایران رشد اقتصادی سریع‌تری را تجربه کرد و در حال حاضر جزو ۲۰ کشور قدرتمند اقتصادی است. بررسی‌ها نشان می‌دهد که کره جنوبی با موفقیت در برنامه‌ریزی اقتصادی توانسته است این مسیر را طی کند.
  ۱۳۹۶/۵/۳۰
 • از مدیری خوب به مدیری بزرگ تبدیل شوید

  از مدیری خوب به مدیری بزرگ تبدیل شوید
  می‌گویند اگر مدیران معمولی از پله‌ها عبور می‌کنند مدیران بزرگ از همان پله‌ها می‌پرند و گام‌هایی اساسی و مصمم به سوی موفقیت برمی‌دارند. آنچه باعث بزرگی و موفقیت یک مدیر می‌شود، درجه بزرگی نگرش‌ها و اثرگذاری دیدگاه‌هایی است که او در سر می‌پروراند.
  ۱۳۹۶/۵/۲۹
 • ریسک نوآوری خود را بشناسید

  ریسک نوآوری خود را بشناسید
  صحبت از «مسیر تکنولوژی» اغلب رایج است، گویی نوآوری در یک مسیر واحد پیش می‌رود. اما تکنولوژی‌ها به یکباره در راستای چند بُعد پیشرفت می‌کنند.
  ۱۳۹۶/۵/۲۸
 • چرا ۹۰ درصد استارت‌آپ‌ها شکست می‎خورند؟

  چرا ۹۰ درصد استارت‌آپ‌ها شکست می‎خورند؟
  بیشتر استارت‌آپ‎ها شکست می‌خورند و عمر آنها اغلب کم است. یک استارت‌آپ معمولی به‌طور متوسط ۲۰ ماه فعالیت می‎کند و تا بسته شدن کامل درهایش حدود ۳/۱ میلیون دلار زیان مالی متحمل می‎شود. بنابراین چه فرمول موفقیتی را می‌توانیم برای این کسب‎وکارهای نوپا که در آغازین سال‎های‎ فعالیت خود با شکست مواجه می‏شوند، پیدا کنیم؟
  ۱۳۹۶/۵/۲۸
 • فرهنگ استارت‌آپی و رشد دنیای در حال توسعه

  فرهنگ استارت‌آپی و رشد دنیای در حال توسعه
  فدریکو آنتونی، از مدرسه کسب‌وکار استنفورد، در گفت‌وگویی توضیح داده که هیچ‌گاه قصد نداشته یک سرمایه‌گذار خطرپذیر باشد.
  ۱۳۹۶/۵/۲۴
 • زندگی مخفی میلیونرهای بیکار دنیای تکنولوژی

  زندگی مخفی میلیونرهای بیکار دنیای تکنولوژی
  یکی از اصطلاحات قطب تکنولوژیک دنیا-سیلیکون ولی- عبارتی است به نام «Resters and Vesters» که می‌توان از آن به‌عنوان «مهندسان سرمایه دار بیکار» نام برد.
  ۱۳۹۶/۵/۲۴
 • ۱۰ کمپانی برتر آی‌تی در تنوع جنسیتی و نژادی را بشناسید

  ۱۰ کمپانی برتر آی‌تی در تنوع جنسیتی و نژادی را بشناسید
  این روزها کمپانی‌های آی تی در سیلیکون ولی به دلیل کمتررعایت کردن تنوع نژادی و جنسیتی در بین نیروهای‌شان به شدت تحت فشارند.
  ۱۳۹۶/۵/۲۳
 • مدیریت کارکنانی از ۵ نسل

  مدیریت کارکنانی از ۵ نسل
  چگونه باید با کارمندانی از گروه‌های سنی مختلف ارتباط برقرار کنید؟ چگونه در افراد بسیار مسن‌تر و بسیار جوان‌تر از خود انگیزه ایجاد می‌کنید؟ و بالاخره اینکه: چگونه می‌توانید کارمندانی از نسل‌های مختلف را تشویق کنید تا دانش خود را در اختیار دیگران قرار دهند؟
  ۱۳۹۶/۵/۲۲
 • در کارمندانتان انگیزه ایجاد کنید

  در کارمندانتان انگیزه ایجاد کنید
  «من کارمندانم را دارای شخصیت‌های مختلف می‌بینم.»نیازهای هر شخص متفاوت است و یک سایز برای همه امکان ندارد.
  ۱۳۹۶/۵/۲۲
 • چطور کارمندهای خوشبختی باشیم؟

  چطور کارمندهای خوشبختی باشیم؟
  در عالم کارمندی ترفندهایی وجود دارد که هرکدامشان می توانند عادت های روزانه ای باشند تا در ساعات کاری هم کیفیت کار و هم سلامتی افراد را حین انجام وظیفه تامین کنند.
  ۱۳۹۶/۵/۱۷
 • زندگی در مسیر گوگل

  زندگی در مسیر گوگل
  پیج در فهرست میلیاردرهای جهان که وب‌سایت فوربس ارائه کرده است، با سرمایه خالص ۵/ ۴۴میلیارد دلار در جایگاه هشتم قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۵/۱۶
 • با نشانه‌های «ریسک فرار» کارکنان آشنا شوید

  با نشانه‌های «ریسک فرار» کارکنان آشنا شوید
  به همه سازمان‌ها توصیه می‌شود که برنامه‌ای پیشگیرانه برای حفظ کارکنان، پیش‌بینی ریسک فرار و کاهش نرخ جابه‌جایی کارکنان طراحی و اجرا کنند. با جمع‌آوری صحیح داده‌ها و اعمال سیاست‌های درست مدیریتی می‌توانید ریسک فرار کارکنان را کاهش داد.
  ۱۳۹۶/۵/۱۶
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >>

  اطلاعات تصویری