• ایرانیان دره فناوری؛ هر روز قدرتمندتر از دیروز

  ایرانیان دره فناوری؛ هر روز قدرتمندتر از دیروز
  امروزه ایرانیان زیادی در حوزه فناوری در آمریکا فعال هستند و توانسته اند به مدارج عالی مدیریتی رسیده و چشم ها را خیره کنند.
  ۱۳۹۶/۶/۱۰
 • دلایلی که باعث می‌شود از شغل خود متنفر باشید

  دلایلی که باعث می‌شود از شغل خود متنفر باشید
  همه افراد با انگیزه آغاز به کار می‌کنند، اما گاهى اوقات این اشتیاق به کار به طور ناگهانی متوقف می‌شود که پیامد‌های بسیارخطرناکی برای زندگی حرفه‌ای فرد دارد.
  ۱۳۹۶/۶/۸
 • از«فرآیند حساب‌های پرداختنی» مشتری‌ به نفع خود استفاده کنید

  از«فرآیند حساب‌های پرداختنی» مشتری‌ به نفع خود استفاده کنید
  اگر من یک صورتحساب در روز جمعه می‌فرستادم- یعنی درست روزی که بخش حسابداری روز قبل آن چک‌ها را می‌نوشت- باید دو هفته برای آنها صبر می‌کردم تا دوباره چک‌ها نوشته شوند.
  ۱۳۹۶/۶/۸
 • پر درآمدترین مشاغل ایران

  پر درآمدترین مشاغل ایران
  شرایط خاص اقتصادی و رکود حاکم بر کشور، پیدا کردن شغلی با درآمد مناسب را شبیه عملیات غیرممکن کرده، در این بین اما شغل‌هایی هم است که هنوز بازار کار آنها اشباع نشده است.
  ۱۳۹۶/۶/۷
 • چه مسائلی را نزد همکاران خود بازگو نکنیم؟

  چه مسائلی را نزد همکاران خود بازگو نکنیم؟
  در یک محیط مبتنی بر ترس، وقتی کارمندی مورد سرزنش قرار می‌گیرد، برای آنکه خودش را تبرئه کند، ممکن است پای فرد دیگری را به میان بکشد یا تقصیر را به گردن همکارش بیندازد.
  ۱۳۹۶/۶/۷
 • یک ایرانی مدیرعامل "اوبر" شد

  یک ایرانی مدیرعامل
  هیات مدیره شرکت اوبر دارا خسروشاهی، مدیرعامل شرکت مسافرتی آنلاین "اکسپیدیا" را به مدیرعاملی این شرکت برگزید.
  ۱۳۹۶/۶/۶
 • دلایلی که مدیران ارشد نسبت به کارشان مشتاق می‌مانند

  دلایلی که مدیران ارشد نسبت به کارشان مشتاق می‌مانند
  مدیران ارشد نیز مانند هر فرد دیگری با فرسودگی شغلی دست به گریبانند و تکنولوژی نیز بر این مساله بیش از پیش دامن زده است. گرچه آنها دریافته‌اند که ارتباط همیشگی با آنچه در داخل یا خارج از سازمان می‌گذرد تا چه اندازه مهم است؛ اما ارتباط به معنای دسترسی دائم نیست.
  ۱۳۹۶/۶/۶
 • هر نسلی فکر می‌کند نسل دیگر پول را معنای کار می‌داند

  هر نسلی فکر می‌کند نسل دیگر پول را معنای کار می‌داند
  نسل هزاره سختکوش و با بصیرت است و به نظر می‌رسد برای کاری که همزمان با تحصیل انجام می‌دهد، ارزش قائل باشد. وقتی از جوانان نسل هزاره می‌پرسم چه چیزی برای آنها در کار معنادار است، پاسخ‌های آنها فقط پول و زمان فراغت نبود.
  ۱۳۹۶/۶/۴
 • خرده‌فروشی‌های آینده چه شکلی خواهند بود؟

  خرده‌فروشی‌های آینده چه شکلی خواهند بود؟
  شاید مردم همه خریدهای خود را با استفاده از اتاق‌های پرو مجازی از طریق هدست‌های واقعیت مجازی، از خانه انجام دهند. و سپس پهپادها این خریدها را به در منزل‌شان برسانند. این نوآوری‌ها ممکن است خیال‌انگیز به نظر برسند، اما هیچ‌کدام غیرممکن نیستند.
  ۱۳۹۶/۶/۴
 • گام‌های ساده برای داشتن جیب‌هایی پر پول

  گام‌های ساده برای داشتن جیب‌هایی پر پول
  رسیدن به وضعیت مالی مناسب گرچه آرزوی خیلی از ماست اما راه رسیدن به آن را اغلب ما بلد نیستیم.
  ۱۳۹۶/۶/۲
 • الگوی سنگاپوری کسب‌وکار نوین

  الگوی سنگاپوری کسب‌وکار نوین
  قدرتمندترین کشور در حوزه تجارت در تلاش است تا با تغییر ساختار اقتصاد خود، به مرکز جهانی نوآوری و فناوری‌های پیشرفته تبدیل شود. سنگاپور تاکنون میلیاردها دلار صرف تحقیق و توسعه، آموزش مهارت‌های جدید و ایجاد یک جامعه بدون پول نقد کرده است. سیاست‌گذاران این کشور با توجه به بالا بودن ضریب نفوذ اینترنت، به دنبال عملیاتی کردن ایده «اقتصاد یکپارچه دیجیتال» از طریق حمایت از کسب‌وکارهای نوین هستند.
  ۱۳۹۶/۶/۲
 • تجربیات مثبت در ذهن مشتریان ایجاد کنیم

  تجربیات مثبت در ذهن مشتریان ایجاد کنیم
  یکی از اشتباهات استراتژیک بسیاری از شرکت‌ها این است که صرفا از دیدگاه خود و منافع شرکتی به رابطه‌شان با مشتری می‌نگرند، درحالی‌که باید عکس این حالت اتفاق بیفتد.
  ۱۳۹۶/۶/۱
 • آمازون داستان موفقیت

  آمازون داستان موفقیت
  فروشگاه آمازون که در ابتدا کار خود را با فروش کتاب آغاز کرد، امروزه به یکی از ارکان اصلی در تجارت الکترونیکی، پرداخت آنلاین، فروش سخت‌افزار، رسانه و ابزار و تدارکات تبدیل شده است.
  ۱۳۹۶/۶/۱
 • ۷ عادت افرادی که واقعا در کارشان شادند

  ۷ عادت افرادی که واقعا در کارشان شادند
  نظرسنجی‌های جدید (عمدتا در آمریکا و کانادا) نشان می‌دهد بیشتر کارکنان در شغل‌شان احساس شادی ندارند. برخی افراد آنقدر احساس ناراحتی در کار دارند که می‌خواهند شغل تازه‌ای پیدا کنند.
  ۱۳۹۶/۵/۳۱
 • تفاوت برنامه‌ریزی با برنامه‌سازی چیست؟

  راز سبقت کره از ایران

  راز سبقت کره از ایران
  راز سبقت کره جنوبی از ایران چیست؟ ایران و کره جنوبی در حالی از دهه ۱۹۶۰ میلادی روند مدرنیزاسیون و توسعه را همزمان با هم شروع کردند که این کشور آسیایی در مقایسه با ایران رشد اقتصادی سریع‌تری را تجربه کرد و در حال حاضر جزو ۲۰ کشور قدرتمند اقتصادی است. بررسی‌ها نشان می‌دهد که کره جنوبی با موفقیت در برنامه‌ریزی اقتصادی توانسته است این مسیر را طی کند.
  ۱۳۹۶/۵/۳۰
 • از مدیری خوب به مدیری بزرگ تبدیل شوید

  از مدیری خوب به مدیری بزرگ تبدیل شوید
  می‌گویند اگر مدیران معمولی از پله‌ها عبور می‌کنند مدیران بزرگ از همان پله‌ها می‌پرند و گام‌هایی اساسی و مصمم به سوی موفقیت برمی‌دارند. آنچه باعث بزرگی و موفقیت یک مدیر می‌شود، درجه بزرگی نگرش‌ها و اثرگذاری دیدگاه‌هایی است که او در سر می‌پروراند.
  ۱۳۹۶/۵/۲۹
 • ریسک نوآوری خود را بشناسید

  ریسک نوآوری خود را بشناسید
  صحبت از «مسیر تکنولوژی» اغلب رایج است، گویی نوآوری در یک مسیر واحد پیش می‌رود. اما تکنولوژی‌ها به یکباره در راستای چند بُعد پیشرفت می‌کنند.
  ۱۳۹۶/۵/۲۸
 • چرا ۹۰ درصد استارت‌آپ‌ها شکست می‎خورند؟

  چرا ۹۰ درصد استارت‌آپ‌ها شکست می‎خورند؟
  بیشتر استارت‌آپ‎ها شکست می‌خورند و عمر آنها اغلب کم است. یک استارت‌آپ معمولی به‌طور متوسط ۲۰ ماه فعالیت می‎کند و تا بسته شدن کامل درهایش حدود ۳/۱ میلیون دلار زیان مالی متحمل می‎شود. بنابراین چه فرمول موفقیتی را می‌توانیم برای این کسب‎وکارهای نوپا که در آغازین سال‎های‎ فعالیت خود با شکست مواجه می‏شوند، پیدا کنیم؟
  ۱۳۹۶/۵/۲۸
 • فرهنگ استارت‌آپی و رشد دنیای در حال توسعه

  فرهنگ استارت‌آپی و رشد دنیای در حال توسعه
  فدریکو آنتونی، از مدرسه کسب‌وکار استنفورد، در گفت‌وگویی توضیح داده که هیچ‌گاه قصد نداشته یک سرمایه‌گذار خطرپذیر باشد.
  ۱۳۹۶/۵/۲۴
 • زندگی مخفی میلیونرهای بیکار دنیای تکنولوژی

  زندگی مخفی میلیونرهای بیکار دنیای تکنولوژی
  یکی از اصطلاحات قطب تکنولوژیک دنیا-سیلیکون ولی- عبارتی است به نام «Resters and Vesters» که می‌توان از آن به‌عنوان «مهندسان سرمایه دار بیکار» نام برد.
  ۱۳۹۶/۵/۲۴
<< 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >>

  آخرین اخبار
  اطلاعات تصویری