• شرکت نسبی چیست و چه خصوصیاتی دارد؟

  شرکت نسبی چیست و چه خصوصیاتی دارد؟
  شرکت نسبی برابر با قانون تجارت، شرکتی است که برای امور تجارتی تحت اسم مخصوص بین دو یا چند نفر تشکیل می‌شود و مسوولیت هر یک از شرکا به نسبت سرمایه‌ای است که در شرکت گذاشته است.
  ۱۳۹۶/۲/۲۴
 • نگذارید کارکنان تان به راحتی شرکت را ترک کنند رعایت قوانین

  نگذارید کارکنان تان به راحتی شرکت را ترک کنند رعایت قوانین
  بسیاری از مدیران تازه کار و کم تجربه فکر می‌کنند که نباید بسیاری از مسائل را با کارکنان در میان گذاشت و در مورد مسائل مختلف اقدام به شفاف‌سازی کرد. از سویی دیگر مدیران کم تجربه فکر می‌کنند که رعایت قوانین و مقررات فقط مختص کارکنان و زیردستان است و قرار نیست خود مدیران به رعایت قوانین پایبند باشند.
  ۱۳۹۶/۲/۲۴
 • داستان موفقیت و احیای مجدد شرکت لگو

  داستان موفقیت و احیای مجدد شرکت لگو
  توسعه و احیای مجدد شرکت لگو، یکی از مشهورترین داستان‏ های دنیای کسب ‏وکار قرن حاضر است. لگو در سال ۲۰۰۴ میلادی قربانی گسترش بیش از اندازه و تضعیف برند شده و تا آستانه ورشکستگی پیش رفت، تا اینکه Jørgen Knudstorp، به عنوان مدیرعامل این شرکت انتخاب شد. او که یک استاد دانشگاه و مشاوری ۳۵ ساله بود به سرعت به عنوان فردی که مهم‎ترین نقش را در احیای کسب‏ وکار لگو داشت، به شهرت رسید.
  ۱۳۹۶/۲/۲۳
 • سه درس مهم از شکست یک استارت‌آپ

  سه درس مهم از شکست یک استارت‌آپ
  گرچه تمرکز بر فروش به نظر واضح می‌آید، اما این کار بزرگ‌ترین و رایج‌ترین اشتباهی است که موسسان استارت‌آپ‌ها مرتکب می‌شوند.
  ۱۳۹۶/۲/۲۳
 • استارت‌آپ‌های بریتانیایی همچنان در رکود

  استارت‌آپ‌های بریتانیایی همچنان در رکود
  طبق گزارش اخیر منتشر شده از موسسه Beauhurst که در زمینه تحلیل آمار استارت‌آپ‌ها فعالیت می‌کند، سرمایه‌گذاری در استارت‌آپ‌ها و کمپانی‌های در حال رشد بریتانیایی همچنان در رکود به‌سر می‌برند.
  ۱۳۹۶/۲/۱۹
 • درآمد متخصصان علوم داده در دنیای IT

  درآمد متخصصان علوم داده در دنیای IT
  تعداد بسیار زیادی از داده‌‌هایی که ثبت، ذخیره‌سازی و آنالیز می‌شوند نیاز به افرادی دارند که بتوانند با بینش خود پیش‌‌بینی‌‌های دقیقی در ارتباط با آنها داشته باشند. این موضوع اهمیت علوم داده را عیان می‌‌سازد که چرا امروزه تبدیل به یکی از مهم‌ترین انتخاب‌‌های شغلی شده است. بنابراین این مدرک بازده خوبی دارد.
  ۱۳۹۶/۲/۱۹
 • زمان سرمایه‏ گذاری هوشمندانه فرا رسیده است

  زمان سرمایه‏ گذاری هوشمندانه فرا رسیده است
  در دنیای کسب‎وکار به ‏شدت رقابتی امروز، رهبران باید به سختی فعالیت کنند و سرمایه‏ های بیشتری برای توسعه و رشد سازمان‏ های تحت امر خود تدارک ببینند. اما با نگاهی به کیفیت سرمایه‎گذاری‏ هایی که با هدف جلب وفاداری و رضایت مشتریان انجام می‏شوند، متوجه برخی نواقص جدی خواهید شد.
  ۱۳۹۶/۲/۱۷
 • محصول نرم‌افزاری خود را بدون هزینه بازاریابی معرفی کنید

  محصول نرم‌افزاری خود را بدون هزینه بازاریابی معرفی کنید
  یکی از بهترین راه‌ها برای عرضه‌کنندگان حوزه نرم‌افزار در جلب نظر مدیران کسب‌و‌کارها، ارائه یک نسخه اولیه به مدیران است تا به آنها نشان دهند که این محصول در حوزه کسب و کار آنها چه کاری می‌تواند انجام دهد و با این کار به‌راحتی می‌توانند مشتریان خود را به دام بیندازند.
  ۱۳۹۶/۲/۱۷
 • اگر این نشانه‌ها را دارید انسان موفقی هستید

  اگر این نشانه‌ها را دارید انسان موفقی هستید
  اگر آدم جاه‌طلبی هستید، طبیعی است که هرچند وقت یک بار احساس شکست کنید. وقتی اهداف بزرگی در سر دارید و هنوز به حد مورد نظر خود دست نیافته‌اید، گاه با چنین لحظات اجتناب‌‌ناپذیری روبه‌رو خواهید شد که انتظارات‌تان برآورده نمی‌شود.
  ۱۳۹۶/۲/۱۶
 • چگونه برای ۱۰۰ سال بعد نوآوری کنیم؟

  چگونه برای ۱۰۰ سال بعد نوآوری کنیم؟
  کارآفرینان خوب فرآیندی برای نوآوری دارند و به کمک هوش تجاری می‌توانند نوآوری و اختلالات آن را تحت کنترل درآورند. ایده اصلی هوش تجاری برای نوآوری، گرفتن تمام داده‌ها و تصمیم‌گیری درباره نحوه انجام کسب و کار در نتیجه جمع‌آوری این داده‌ها است.
  ۱۳۹۶/۲/۱۶
 • تجربه جوزف هولی، مدیرعامل شرکت استیت استریت

  طرحی جالب برای تربیت نیروی کار کارآمد

  طرحی جالب برای تربیت نیروی کار کارآمد
  شرکت استیت استریت یکی از بزرگ‌ترین کارفرماها در شهر بوستون محسوب می‌شود و سالانه هزاران کارمند تازه‌کار را استخدام می‌کند.
  ۱۳۹۶/۲/۱۶
 • به کمک هوش عاطفی بسیاری از ناممکن‌ها را ممکن سازید

  به کمک هوش عاطفی بسیاری از ناممکن‌ها را ممکن سازید
  تجربه نشان داده که تیم‌های کاری دارای هوشیاری عاطفی بالا در کنار مهارت‌های مدیریتی کارآمد می‌توانند بسیاری از ناممکن‌ها را ممکن سازند و دست به کار‌های بزرگی بزنند. در چنین تیم‌هایی امکان تبادل سریع و صریح اطلاعات و نظرات وجود دارد و فرآیند حل مساله به بهترین شکل ممکن صورت می‌پذیرد.
  ۱۳۹۶/۲/۱۳
 • مصرف‌کنندگان کجا و چرا محصولات شما را می‌خرند

  مصرف‌کنندگان کجا و چرا محصولات شما را می‌خرند
  بهترین استراتژی‌های مصرف‌کننده با علم به این موضوع آغاز می‌شوند که افراد کجا و چرا محصول شما را می‌خرند.
  ۱۳۹۶/۲/۱۳
 • عواملی برای تبدیل محیط کار به مکانی رویایی

  عواملی برای تبدیل محیط کار به مکانی رویایی
  در بسیاری از شرکت‌های موفق دنیا، کارفرمایان تلاش می‌کنند بهترین و ایده‌آل‌ترین محیط کاری را برای کارکنانشان ایجاد و عوامل مزاحم و مختل‌کننده آرامش در کار را از آنها دور کنند. در این میان عوامل متعددی وجود دارند که باعث می‌شوند یک محیط کاری به مکانی رویایی برای کار کردن و گذران ساعاتی چند تبدیل شود که در ادامه به چند مورد از راه‌های ایجاد شادی در کار اشاره خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۲/۱۲
 • یک رزومه تا چه حد معرف جوینده کار است؟

  یک رزومه تا چه حد معرف جوینده کار است؟
  یک مدیر فروش موفق، به مرور در حوزه کاری‌اش صاحب اسم و رسم می‌شود. چنین فردی نیازی به خودستایی ندارد. توصیه‌نامه‌هایش در لینکدین، گویای موفقیت‌هایش هستند. قبل از اینکه با فردی تماس بگیری، حساب کاربری‌اش در لینکدین را خوب مطالعه کن. دقت کن و ببین روی چه موضوعاتی تاکید کرده است.
  ۱۳۹۶/۲/۱۲
 • مدیران چگونه می‌توانند آموخته‌های خود را به مرحله عمل برسانند

  مدیران چگونه می‌توانند آموخته‌های خود را به مرحله عمل برسانند
  تحقیقات نشان داده است که افراد «شرکت‌ها» را ترک نمی‌کنند، بلکه «مدیران» را ترک می‌کنند.تحقیقات موسسه «برینگ پوینت» در سال ۲۰۱۵ می‏گوید: بسیاری از مدیران خط مقدم، کارکنانی در سِمت‌های پایین‌تر بوده‌اند که به‌دلیل عملکرد موفق ترفیع رتبه گرفته‌اند، صرف‌نظر از اینکه جایگاه شغلی قبلی آنها چه بوده است.
  ۱۳۹۶/۲/۱۱
 • آیا افراد درون‌گرا نوآورتر از افراد برون‌گرا هستند؟

  آیا افراد درون‌گرا نوآورتر از افراد برون‌گرا هستند؟
  اصولا ما انسان‌ها دوست داریم افراد را طبقه‌بندی کنیم و در ذهنمان آنها را در دسته‌بندی‌های مختلف قرار دهیم.تصور می‌شود افراد «برون‌گرا» عاشق تعاملات اجتماعی و در ارتباطات موفق باشند و اغلب دیگران را با کاریزما و رفتار بشاش خود تحت تاثیر قرار دهند. همچنین تصور می‌شود «افراد درون‌گرا» در تنهایی از نظر روحی تقویت می‌شوند و یک شب آرام را به یک غروب شلوغ در شهر ترجیح می‌دهند.
  ۱۳۹۶/۲/۱۱
 • چگونه از قالب کارمندی درآیید

  چگونه از قالب کارمندی درآیید
  هر مدیری در ابتدای دوران مدیریتش دوره تغییر وضعیت از کارمند به مدیر را تجربه کرده است که اتفاقا از حساس‌ترین و تعیین‌کننده‌ترین دوره‌های فعالیت هر مدیری محسوب می‌شود که گذار از آن امری حساس و مهم است.
  ۱۳۹۶/۲/۱۰
 • کارآفرینی یا کارمندی کدام برای شما مناسب‏تر است؟

  کارآفرینی یا کارمندی کدام برای شما مناسب‏تر است؟
  هیچ‌کس صرفا کارمند سنتی به این معنا که از ساعت ۸ صبح تا ۵ بعداظهر درگیر کارهای روزمره شود به دنیا نیامده و از طرفی هم هیچ فردی از ابتدا کارآفرین نبوده است.
  ۱۳۹۶/۲/۱۰
 • چرا کارآفرینان باید از مدل B۲B استقبال کنند؟

  چرا کارآفرینان باید از مدل B۲B استقبال کنند؟
  دیلون می‌گوید «در مدل B۲B کسب‌و‌کارها در تصمیم‌گیری خود ثبات بیشتری دارند. یک قیمت و یک بودجه وجود دارد.» این امر مزایای بسیاری دارد. شرکت‌ها اغلب به صورت عمده می‌خرند و این به آن معنا است که یک کسب‌و‌کار B۲B می‌تواند بدون دنبال کردن میلیون‌ها مشتری موفق شود.
  ۱۳۹۶/۲/۹
<< 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >>

  اطلاعات تصویری