• آینده محیط کار به روبات‌ها گره خورده است

  آینده محیط کار به روبات‌ها گره خورده است
  تقریبا تمام شغل‌ها دارای پتانسیل اتوماسیون هستند و تعداد انگشت‌شماری از مشاغل نیز این قابلیت را دارند که کاملا خودکارسازی شوند.
  ۱۳۹۶/۸/۱
 • دلیل اهمیت تبلیغات آنلاین چیست

  دلیل اهمیت تبلیغات آنلاین چیست
  یکی از بحث‌های داغ این روزهای فضای مجازی، تبلیغات آنلاین و انواع و روش‌های استفاده از آن است.
  ۱۳۹۶/۷/۳۰
 • چرا بازارگرایی برای کسب‌و‌کارها لازم است؟

  چرا بازارگرایی برای کسب‌و‌کارها لازم است؟
  بازارگرایی عبارت است از ایجاد اطلاعات حاصل از بازار در کل سازمان درباره نیازهای جاری و آینده مشتریان، توسعه و انتقال این اطلاعات و استعداد در سراسر سازمان و پاسخگویی به آن در تمام سطوح سازمان.
  ۱۳۹۶/۷/۲۹
 • خسروشاهی کلید موفقیت اوبر

  خسروشاهی کلید موفقیت اوبر
  یکی از اعضای هیات مدیره اوبر، Arianna Huffington طی سخنرانی در برنامه زنده WSJ D.Live (وال استریت ژورنال) که روز دوشنبه پخش شد، اعلام کرد که قرارداد سرمایه‌گذاری سافت‌بانک در شرکت اوبر تقریبا قطعی محسوب می‌شود. وی تایید کرد که سرمایه‌گذاری چند میلیارد دلاری سافت بانک در اوبر تا چند هفته آینده به احتمال بسیار زیاد نهایی می‌شود.
  ۱۳۹۶/۷/۲۹
 • مدیران شرکت های فناوری در صدر فهرست میلیاردرهای جهان

  مدیران شرکت های فناوری در صدر فهرست میلیاردرهای جهان
  امروزه تردیدی وجود ندارد که بهترین راه برای تبدیل شدن به یکی از پولدارترین افراد ساکن در آمریکا تاسیس یک شرکت فناوری موفق است.
  ۱۳۹۶/۷/۲۶
 • ۸ نکته‌ای که قبل از راه‌اندازی استارتاپ باید دانست

  ۸ نکته‌ای که قبل از راه‌اندازی استارتاپ باید دانست
  موفقیت یا شکست در راه‌اندازی استارتاپ، شاید تنها در مورد دانستن چگونگی و چرایی انجام اقدامات در مراحل مختلف راه‌اندازی آن است و اینکه مراحل بعدی که باید انجام دهیم روشن نباشد.
  ۱۳۹۶/۷/۲۶
 • چگونه از یک اپلیکیشن ساده پول در‌آوریم؟

  چگونه از یک اپلیکیشن ساده پول در‌آوریم؟
  اپلیکیشن‌ها یکی از مهم‌ترین ابزارهای بازاریابی با موبایل در عصرکنونی هستند. با توجه به آنکه که اکثر افراد جامعه از گوشی‌های هوشمند برخوردارند، این استراتژی می‌تواند کسب‌وکارها را در رسیدن به اهداف خود کمک کند. البته باید به این موضوع توجه کرد که اپلیکیشن‌ها باید بتوانند خدمت یا مزیتی خاص برای مشتریان فراهم کنند که غالبا به وسیله ابزارهای دیگر تامین نمی‌شوند.
  ۱۳۹۶/۷/۲۶
 • با همکارانتان مثل اعضای خانواده خود رفتار کنید

  با همکارانتان مثل اعضای خانواده خود رفتار کنید
  یکی از رموز شادکاری و احساس شادی کردن در محل کار به نحوه رفتار شما با همکارانتان در محل کار مربوط می‌شود.
  ۱۳۹۶/۷/۲۵
 • مهارت هایی که تا سال ۲۰۲۰ باید به آن مجهز شوید

  مهارت هایی که تا سال ۲۰۲۰ باید به آن مجهز شوید
  در دنیای فناوری برای اینکه بتوانید یک زندگی ایده آل و راحت داشته باشید باید مهارتهای متعددی را فرابگیرید که هر یک به نوعی نیاز زندگی شما هستند.
  ۱۳۹۶/۷/۲۴
 • پنج قدم تا مشتری‌مداری در عصر دیجیتال

  پنج قدم تا مشتری‌مداری در عصر دیجیتال
  صدای برند، درست مثل یک موجود زنده است که نفس می‌کشد. یک صدای برند قدرتمند، آینه تمام نمای وعده برند شماست. صدای برند، فراتر از کلمات و عبارات هوشمندانه‌ای است که برای تبلیغ محصول خود به‌کار می‌برید. یک صدای برند معتبر، بهترین تجربه را برای مشتری به ارمغان می‌آورد و پایبندی برند به اصول و ارزش‌ها را نشان می‌دهد.
  ۱۳۹۶/۷/۲۴
 • چگونه میزان تقاضا برای محصول جدیدتان را پیش‌بینی کنید؟

  چگونه میزان تقاضا برای محصول جدیدتان را پیش‌بینی کنید؟
  یکی از چالش‌های بزرگی که شرکت‌ها با آن مواجه هستند، پیش‌بینی روند تقاضا برای محصول جدید است. پیش‌بینی بیشتر از میزان لازم، سبب پر شدن انبارها از کالای جدید می‌شود و پیش‌بینی کمتر از میزان تقاضا، باعث می‌شود یا مشتریان دست خالی بمانند یا هزینه‌های هنگفت تحویل سریع کالا برای شرکت ایجاد شود.
  ۱۳۹۶/۷/۲۴
 • ایده‌های نوآورانه برای ترکیب بازاریابی سنتی و دیجیتال

  ایده‌های نوآورانه برای ترکیب بازاریابی سنتی و دیجیتال
  هرگز نباید فراموش کنید که مردم هنوز تلویزیون تماشا می‌کنند، روزنامه می‌خوانند، کوپن جمع‌آوری می‌کنند و در خیابان آگهی و تراکت می‌گیرند. پس می‌توان گفت همه در فضای آنلاین حضور ندارند. این دلیلی است که نشان می‌دهد چرا گاهی این روش‌های بازاریابی سنتی است که نرخ‌های تبدیل بزرگ‌تری از کاربر به مشتری را ایجاد می‌کند.
  ۱۳۹۶/۷/۲۴
 • ۱۷ عادت بد که مانع رسیدن به موفقیت است

  ۱۷ عادت بد که مانع رسیدن به موفقیت است
  منظور از موفقیت بیشتر این نیست که بیشتر و سخت تر کار کنید، بلکه به این معنی است که هوشمندانه تر و با برنامه ریزی بهتر کارهای خود را به انجام برسانید.
  ۱۳۹۶/۷/۲۳
 • آیا شما هم دچار فرسودگی شغلی شده‌اید؟

  آیا شما هم دچار فرسودگی شغلی شده‌اید؟
  اگر فردی در زمینه کاری خود از خودگذشتگی و انگیزه زیادی داشته باشد اما به نتیجه دلخواه نرسد، نهایتاً ممکن است به سندرومی به نام فرسودگی شغلی دچار شود. نکات بیشتر در این زمینه را در خبر زیر بخوانید.
  ۱۳۹۶/۷/۲۱
 • رخنه در بازار دیجیتال به سبک مرسدس بنز

  رخنه در بازار دیجیتال به سبک مرسدس بنز
  در خلال تابستان ۲۰۱۳، مرسدس بنز به دنبال آن بود تا خودروهای کلاس CLA خود را به بازار هدف معرفی کند. در آن زمان، بنز در حال عقب افتادن از کورس رقابت با شرکت‌هایی مانند آئودی و بی‌ام‌و بود و به‌ویژه مشتریان جوان، تمایل چندانی به خرید از این برند نداشتند.
  ۱۳۹۶/۷/۱۹
 • دو گام برای اینکه با رئیس‌تان به‌راحتی کنار بیایید

  دو گام برای اینکه با رئیس‌تان به‌راحتی کنار بیایید
  شما چه یک مدیر عالی‌رتبه باشید و چه یک کارمند معمولی، حتما با فردی که مافوق شماست و عنوان «رئیس» بر او نهاده شده سر و کار دارید و او کسی است که باید به وی گزارش دهید و نسبت به خواسته‌هایش پاسخگو باشید.
  ۱۳۹۶/۷/۱۸
 • عوامل موثر بر رضایت کارکنان را اولویت‌بندی کنید

  عوامل موثر بر رضایت کارکنان را اولویت‌بندی کنید
  همزمان با افزایش اهمیت مشتری‌محوری، بسیاری از سازمان‌ها در حال ایجاد دگرگونی در تجربه مشتری و اصلاح تعاملات میان مشتری و کارکنان هستند.
  ۱۳۹۶/۷/۱۷
 • برای خلاق بودن بیش از حد منحصربه‌فرد نباشید

  برای خلاق بودن بیش از حد منحصربه‌فرد نباشید
  ترکیب متنوعی از مغزهای خلاق را دور هم جمع کنید، کنار بنشینید و منتظر جادویی که اتفاق می‌افتد بمانید. این ظاهرا دستورالعملی قطعی برای انجام کار خلاقانه است.
  ۱۳۹۶/۷/۱۷
 • لطفا دچار غرور کاذب نشوید

  لطفا دچار غرور کاذب نشوید
  یکی از مهم‌ترین اشتباهاتی که از اغلب مدیران تازه‌کار سر می‌زند خودبزرگ بینی و غرور است. آنها فکر می‌کنند تمام دنیا زیر پایشان است، چرا که توانسته‌اند به مقام مدیریت ارتقا یابند و و پشت میز بزرگ و احترام‌برانگیز مدیریت یک سازمان یا شرکت مستقر شوند و کسی را یارای برکناری‌شان نیست، درحالی‌که به‌هیچ‌عنوان چنین نیست.
  ۱۳۹۶/۷/۱۶
 • رهبران موفق چه عادت‌های اخلاقی دارند؟

  رهبران موفق چه عادت‌های اخلاقی دارند؟
  شاید در صورتی که خودتان را در جایگاه یک مدیر و رهبر موفق تصور کنید، احتمالا شاخصه هایی همچون محبوبیت در بین دیگران، خوش برخورد بودن، خنده رو بودن، خوش لباس بودن و ... را برای خود انتخاب خواهید کرد.
  ۱۳۹۶/۷/۱۵
<< 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >>

  اطلاعات تصویری