• با این ۱۰ نکته کلیدی دراینستاگرام استاد شوید

  با این ۱۰ نکته کلیدی دراینستاگرام استاد شوید
  اکتبر ۲۰۱۰ با فیلترگذاشتن روی عکس، اینستاگرام تازه متولد شده رشد کرد و امروز به عنوان یکی از سریع‌ترین شبکه‌های اجتماعی با ۷۰۰ میلیون کاربر ویژگی‌های زیادی به آن افزوده شده است.
  ۱۳۹۶/۴/۲۶
 • روش‌هایی برای بازاریابی و فروش اپلیکیشن

  روش‌هایی برای بازاریابی و فروش اپلیکیشن
  در سال گذشته تجارت همراه (Mobile Commerce) به ازای هر کاربر ۶۱۳ دلار بوده و این رقم تا پنج سال دیگر احتمالا به ۲هزار دلار افزایش می‌یابد.
  ۱۳۹۶/۴/۲۶
 • از نارضایتی شغلی تا تغییر شغل

  از نارضایتی شغلی تا تغییر شغل
  خیلی مواقع افراد در تصمیم گیری های شان در مورد مسائل مهم زندگی دچار تردید می شوند و نمی دانند انجام کدام کار بهتر است و نگران پیامدهای بد احتمالی انتخاب های شان هستند.
  ۱۳۹۶/۴/۲۵
 • یادگیری سازمانی راه رسیدن به مزیت رقابتی

  یادگیری سازمانی راه رسیدن به مزیت رقابتی
  امروزه یادگیری به‌عنوان منشأ کسب امتیاز در رقابت‌های تجاری تلقی می‌شود. به بیان دیگر انسان مجهز به دانش، کلید تعیین‌کننده اثربخشی در سازمان‌ها به حساب می‌آید.
  ۱۳۹۶/۴/۲۵
 • بایدها و نبایدهای مدیران تازه‌کار

  بایدها و نبایدهای مدیران تازه‌کار
  مدیریت کردن برای اغلب مدیران بی‌تجربه و تازه‌کاری که مدت زیادی از مدیر شدن‌شان نمی‌گذرد فرآیندی مملو از آزمون و خطاست، به طوری که افراد تازه پس از گذشت چند سال از دوران مدیریتشان، می‌آموزند چه کارهایی را باید انجام داد و از انجام چه کارهایی باید خودداری کرد.
  ۱۳۹۶/۴/۲۵
 • سه گزارش که هر مدیری باید داشته باشد

  سه گزارش که هر مدیری باید داشته باشد
  مدیران می‌توانند با سه گزارش، هم پیشرفت کارمندان خود را پیگیری کنند و هم از سازگاری عملکرد کارکنان با اهداف سازمان اطمینان حاصل پیدا کنند.
  ۱۳۹۶/۴/۲۴
 • چگونه یک حراجی آنلاین موفق داشته باشیم

  چگونه یک حراجی آنلاین موفق داشته باشیم
  جمله «به مدت محدود» علامتی است که تضمین‌کننده جلب توجه مشتری در حراجی‌ها است. چه در ویترین یک مغازه آویزان شده باشد و چه در یک سایت فروش آنلاین زده شده باشد.
  ۱۳۹۶/۴/۲۴
 • کسب‌وکارهای هوشمند استراتژی خروج از بازار را به‌موقع به‌کار می‌گیرند

  کسب‌وکارهای هوشمند استراتژی خروج از بازار را به‌موقع به‌کار می‌گیرند
  استراتژی مفهومی است که تعاریف متعددی از آن ارائه شده است؛ یا به قولی هرکسی از ظن خود تعریفی ارائه داده است. اما اغلب مدیران با مفهوم صحیح آن آشنا نیستند.
  ۱۳۹۶/۴/۲۴
 • برای پیشرفت کارمند نمونه به او قدرت و اختیار بدهید

  برای پیشرفت کارمند نمونه به او قدرت و اختیار بدهید
  جی شافلد، نایب رئیس ارشد منابع انسانی در ownerIQ، شرکت بازاریابی دیجیتال واقع در بوستون، می‌گوید مدیریت کارمند نمونه یک «نعمت بزرگ» است اما با «چندین چالش» نیز همراه است.
  ۱۳۹۶/۴/۲۱
 • ۱۵ پیش‌بینی بیل گیتس که به حقیقت پیوست

  ۱۵ پیش‌بینی بیل گیتس که به حقیقت پیوست
  تحقق ۱۵ پیش‌بینی بیل گیتس در کتاب "کسب وکار بر بال اندیشه" که در سال ۱۹۹۹ منتشر شد، شگفت‌انگیز است.
  ۱۳۹۶/۴/۲۰
 • چگونه کسب‌و‌کار خود را نوآورتر کنیم؟

  چگونه کسب‌و‌کار خود را نوآورتر کنیم؟
  ایجاد نوآوری درست به یک تیم نیاز دارد و شرکت‌هایی که با آنها مشارکت می‌کنید، موفقیت شما را تعیین خواهند کرد.
  ۱۳۹۶/۴/۱۸
 • درس‌هایی در مورد شکست از زبان کارآفرینان بزرگ

  درس‌هایی در مورد شکست از زبان کارآفرینان بزرگ
  شکست بخش اجتناب‌ناپذیر رسیدن به موفقیت است. کارآفرینان موفقی مانند استیو جابز، جف بزوس، ایلان ماسک و مارک زاکربرگ نیز این موضوع را تجربه کرده‌اند.
  ۱۳۹۶/۴/۱۶
 • در اینترنت به کمین مشتری بنشینید!

  در اینترنت به کمین مشتری بنشینید!
  کاربرد موبایل، تنها دسترسی آنی نیست. امروزه موبایل تنها در مسیرهای رفت‌وآمد و خارج از خانه به‌کار نمی‌رود. آنگونه که موتورهای جست‌وجو، از جمله گوگل عنوان کرده‌اند، بسیاری از جست‌وجوهای اینترنتی با موبایل، در خانه انجام می‌شوند.
  ۱۳۹۶/۴/۱۴
 • ۱۰ اقدام مالی کوچک اما موثر

  ۱۰ اقدام مالی کوچک اما موثر
  بر کسی پوشیده نیست که زیاد پس انداز کردن آن هم با مبالغ بالا، ایده آل هر فرد است اما مسلما در توان همه افراد نیست. پیشنهاد ما این است که به اندازه وسع مالی خود پس انداز کنید که بسته به وضعیت مالی افراد این مبلغ تفاوت می کند.
  ۱۳۹۶/۴/۱۱
 • ۵ راه برای انگیزه دادن به کارمندان تنبل

  ۵ راه برای انگیزه دادن به کارمندان تنبل
  هرچقدر کارمندان بهره‌وری بیشتری داشته باشند سود شما نیز بالا می‌رود و سریع‌تر به اهدافتان خواهید رسید. پس سعی کنید انگیزه‌ی کار کردن را در آن‌ها بالا ببرید.
  ۱۳۹۶/۴/۱۱
 • معنای متفاوت «باهوش بودن» در عصر هوش مصنوعی

  معنای متفاوت «باهوش بودن» در عصر هوش مصنوعی
  اختراع برق، دنیا را متحول کرد و شیوه حمل‌ونقل، تولید، کشاورزی و بهداشت را بهبود بخشید. هوش مصنوعی نیز قرار است اثر مشابهی داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۴/۱۱
 • آی‌فون؛ از آغاز تا امروز

  آی‌فون؛ از آغاز تا امروز
  آی‌فون بی‌شک یکی از محصولات انقلابی ۱۰ سال اخیر است. این موبایل به قدری از زمان خود جلوتر بود که معرفی آن به تنهایی کافی نبود و استیو جابز مراسم معرفی آن را به مراسم آموزش تغییر داد و به حضار توضیح داد که چگونه باید قفل صفحه آن را باز کنند یا چگونه با آن تماس بگیرند.
  ۱۳۹۶/۴/۱۱
 • آیا بازاریابی دیجیتالی شما موفق است؟

  آیا بازاریابی دیجیتالی شما موفق است؟
  بسیاری از طرح‌های فروش یا استراتژی‌های تبلیغاتی کوتاه‌مدت بوده و در همین زمان، سایر رقبا هم ممکن است استراتژی‌های مشابهی اتخاذ کنند. بنابراین هر چقدر اطلاعات مورد نیاز مشتریان با سرعت، جامعیت و اختصار بالاتری ارائه شوند، شانس موفقیت و جلب مشتریان هدف افزایش می‌یابد.
  ۱۳۹۶/۴/۷
 • چگونه یک حسابدار برندی ۱۰۰ میلیون دلاری خلق کرد

  چگونه یک حسابدار برندی ۱۰۰ میلیون دلاری خلق کرد
  «اس‌ول» با برنامه‌هایی پرانرژی برای تبدیل شدن به شرکتی یک میلیارد دلاری، به یافتن راه‌هایی برای مجذوب نگه داشتن مشتریانش ادامه می‌دهد. این شرکت علاوه بر راه‌اندازی خط تولید محصولات ارزان‌تر برای فروشگاه‌ تارگت، با عکاسان و هنرمندان معروف همکاری می‌کند.
  ۱۳۹۶/۴/۳
 • راه‌های استفاده مدیران از هوش مصنوعی

  راه‌های استفاده مدیران از هوش مصنوعی
  رهبران، مالکان و تصمیم‌سازان و سیاست‌گذاران سازمان‌ها و شرکت‌ها می‌توانند در چند زمینه از فرصت بی‌نظیری که پیشرفت‌های تکنولوژیک در اختیارشان قرار داده بهره ببرند و ماشین‌ها را به بخشی موثر و تعیین‌کننده و البته بدون آسیب برای شرکت‌ها و سازمان‌ها تبدیل کنند.
  ۱۳۹۶/۳/۳۱
<< 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >>

  اطلاعات تصویری