• ۱۰ راهکار ساده برای اینکه از استرس خلاص شوید!/شکست عامل مهم بیماری‌‌ها

  ۱۰ راهکار ساده برای اینکه از استرس خلاص شوید!/شکست عامل مهم بیماری‌‌ها
  زندگی پر مشغله امروزی باعث شده اکثر افراد از کارکنان سطح پایین تا مدیران رده بالای شرکت ها با حجم کاری بالا و زمان ناکافی مواجه بوده و به همین خاطر با استرس زیادی دست و پنجه نرم کنند.
  ۱۳۹۶/۷/۱۳
 • استراتژی بازاریابی با موبایل خود را تدوین کنید

  استراتژی بازاریابی با موبایل خود را تدوین کنید
  در مورد اهمیت بازاریابی با موبایل صحبت‌های فراوانی شده است. امروزه ده‌ها میلیون موبایل هوشمند در دست شهروندان ایران است و بر اساس برآوردها، به‌طور میانگین ۳ تا ۵ ساعت از زمان روزانه آنها را به خود اختصاص می‌دهد.
  ۱۳۹۶/۷/۱۲
 • آیا چرخ نوآوری سازمان شما می چرخد؟

  آیا چرخ نوآوری سازمان شما می چرخد؟
  وقتی که صحبت از نوآوری سازمان می‌شود مقاله بسیار خوب مدرسه مدیریت اسلون دانشگاه ام‌‌آی‌تی که در سال ۲۰۰۶ منتشر شد می‌تواند نگاه بسیار خوبی را برای ذهن جستجوگر ایجاد نماید.در این مقاله نویسندگان ۱۲ روش را معرفی کردند که سازمان‌ها می‌توانند توسط آنها نوآوری کنند.
  ۱۳۹۶/۷/۱۲
 • محیط‌هایی طراحی کنید که تعامل کارکنان را بیشتر کند

  محیط‌هایی طراحی کنید که تعامل کارکنان را بیشتر کند
  در دنیای امروز دیگر امکان ندارد که شما بتوانید به تنهایی هواپیمایی را به‌عنوان یک متخصص همه‌کاره بسازید، بلکه باید همکاری میان گروه‌های تخصصی مختلف صورت بگیرد تا به نتیجه مطلوب برسد. همین موضوع برای تیم‌های تخصصی در کارخانه‌ها یا دفاتر کاری دیگر هم صدق می‌کند.
  ۱۳۹۶/۷/۱۱
 • علت شاد نبودن خود و کارکنان تان را شناسایی کنید

  علت شاد نبودن خود و کارکنان تان را شناسایی کنید
  آن روز در ماشینم نشسته بودم و با بی‌میلی ناهارم را می‌خوردم که ناگهان چشمم به چند بادکنک که در هوای توفانی آن روز در هوا به پرواز در آمده بودند افتاد و دیدم زن جوانی به همراه سه کودک خردسالش پرواز آن بادکنک‌ها را تماشا می‌کنند.
  ۱۳۹۶/۷/۱۱
 • ۱۰ نکته شخصیت شناسی درباره زبان بدن

  ۱۰ نکته شخصیت شناسی درباره زبان بدن
  شما با آگاهی از واقعیت های زبان بدن در برخی موارد ضروری می توانید مچ دروغگوها را بگیرید، راستگوها را تشخیص بدهید، آسیب پذیرها را شناسایی و به آنها کمک کنید.
  ۱۳۹۶/۷/۱۰
 • ۶ عنصر اصلی در یک استراتژی بازاریابی موثر

  ۶ عنصر اصلی در یک استراتژی بازاریابی موثر
  آیا گاهی احساس می‌کنید، استراتژی بازاریابی شما چیزی کم دارد؟ شاید مشتریان راغب، به‌رغم داشتن محصولی فوق‌العاده، در دسترس نیستند. یا شاید تلاش‌های شما در راس قیف بازاریابی، در وهله اول مشتریان راغب چندانی گردآوری نمی‌کند. (Marketing Funnel، یک مدل بازاریابی ا‌ست که نشان می‌دهد یک مشتری برای خرید کردن چه مسیری را طی می‌کند.)
  ۱۳۹۶/۷/۱۰
 • تجربه مشتری از دل تجربه کارکنان بیرون می‌آید

  تجربه مشتری از دل تجربه کارکنان بیرون می‌آید
  هر روز تعداد فزاینده‌ای از شرکت‌ها به مزایای استراتژی‌های مشتری‌محوری پی می‌برند: درآمدهای بیشتر، هزینه‌های کمتر و وفاداری مستحکم‌تر مشتریان و کارکنان. به همین علت، سازمان‌ها در حال ایجاد دگرگونی در تجربه مشتری و اصلاح تعاملات مستقیم میان مشتری و کارکنان هستند. اما متاسفانه بسیاری از این شرکت‌ها از ضرورت «مشارکت کل سازمان»، از جمله عملیات‌ پشتیبانی در ایجاد این دگرگونی‌ها غافلند.
  ۱۳۹۶/۷/۱۰
 • ۵ راه برای شگفت زده کردن مشتریان

  ۵ راه برای شگفت زده کردن مشتریان
  قبل از شروع هر کاری، از خود بپرسید «آیا کاری که می کنید قابلیت تاثیرگذاری بر مشتری ها را دارد؟» اگر نتوانید جواب این سوال را پیدا کنید، به احتمال زیاد کسب و کارتان مشتریان ثابتی نخواهدداشت.
  ۱۳۹۶/۷/۹
 • ۵۰۰ ثروتمند دنیا در چه صنایعی فعال هستند؟

  ۵۰۰ ثروتمند دنیا در چه صنایعی فعال هستند؟
  در ماه می سال ۲۰۱۷ ارزش خالص دارایی ۵۰۰ نفر از ثروتمندترین‌های دنیا تقریباً معادل ۴۸۰۰ میلیارد دلار است.امروزه کسب‌وکارهای مبتنی بر فناوری توانسته سهم قابل توجهی از ارزش خالص دارایی‌ها را به خود اختصاص بدهد.
  ۱۳۹۶/۷/۵
 • تاکتیک‌های فشاری در بازاریابی با موبایل

  تاکتیک‌های فشاری در بازاریابی با موبایل
  بازاریابی فشاری برای مخاطبان «منفعل» استفاده می‌شود؛ یعنی کسانی که خودشان به دنبال محتوا و فعالیت‌های بازاریابی شما نمی‌آیند و این شما هستید که در خواسته یا فعالیت کنونی آنها خللی ایجاد می‌کنید تا محصول یا خدمت خود را تبلیغ کنید.
  ۱۳۹۶/۷/۵
 • برقراری تعادل میان زندگی شخصی و کار با ۵ توصیه کلیدی

  برقراری تعادل میان زندگی شخصی و کار با ۵ توصیه کلیدی
  امروزه با وجود شرایط فشرده کاری به سختی می‌توان تعادل بین زندگی شخصی و کار را به نحوی رضایت بخش حفظ کرد که همین امر در بسیاری از موارد به خستگی مفرط منجر می‌شود.
  ۱۳۹۶/۷/۴
 • بدترین نصیحت ها و راهنمایی ها در حوزه کسب و کار

  بدترین نصیحت ها و راهنمایی ها در حوزه کسب و کار
  در دورانی که آموزش‌ها و راهنمایی‌های کسب و کار اطراف ما را پر کرده‌اند، شناسایی راهنمایی‌های غلط و دوری از آن‌ها، می‌تواند مفید باشد.
  ۱۳۹۶/۷/۴
 • ۱۰ سوال برای سنجش سلامت مالی و موجودی شرکت‌تان

  ۱۰ سوال برای سنجش سلامت مالی و موجودی شرکت‌تان
  معمولا از شرکت‌ها ۱۰ سوال می‌پرسیم تا میزان سلامت موجودی آنها را ارزیابی کنیم. این سوال‌ها برای سنجش اثربخشی فرآیندهای کاهش موجودی و نیز پیچیدگی و گستردگی تلاش آنها طراحی شده‌اند.
  ۱۳۹۶/۷/۴
 • چگونه کارمندان را تشویق به انجام وظایفی فراتر از نقش‌شان کنیم؟

  چگونه کارمندان را تشویق به انجام وظایفی فراتر از نقش‌شان کنیم؟
  یک شهروند سازمانی خوب بودن، می‌تواند هم به‌طور شخصی و هم حرفه‌ای لذت‌بخش باشد؛ چرا که این امر کار را معنادارتر و نیروبخش‌تر می‌سازد و برای ارزیابی‌های بهتر عملکرد کمک زیادی می‌کند.
  ۱۳۹۶/۷/۳
 • ۵ روش برای افزایش درآمد

  ۵ روش برای افزایش درآمد
  برخی فکر می کنند تنها با دریافت پاداش از شرکتی که در آن کار می کنند، می توانند حقوقشان را افزایش دهند. اما این چنین نیست. راه های دیگری نیز برای افزایش درآمد وجود دارد.
  ۱۳۹۶/۷/۲
 • ۴ کار مهمی که افراد موفق در ۱۵ دقیقه پایانی روز کاری شان انجام میدهند

  ۴ کار مهمی که افراد موفق در ۱۵ دقیقه پایانی روز کاری شان انجام میدهند
  کارآفرینان زندگی شلوغی دارند؛ اما باید تعادلی بین کار و زندگیشان برقرار و برنامه منظمی برای انجام کار‌ها ایجاد کنند.
  ۱۳۹۶/۷/۲
 • توصیه‌هایی برای افزایش بهره‌وری در استارت‌آپ‌ها

  توصیه‌هایی برای افزایش بهره‌وری در استارت‌آپ‌ها
  مدیریت در استارت‌آپ‌ها و برعهده گرفتن رهبری تیمی از کارکنان پرشور و مبتکر می‌تواند برای بسیاری از مدیران تازه‌کار و کم‌تجربه گزینه‌ای ایده‌آل و معقول به نظر برسد، چراکه آنها می‌پندارند شروع حرفه مدیریت از یک شرکت کوچک و نوپا و به عبارت بهتر یک استارت‌آپ‌ می‌تواند تصمیمی معقول و فرآیندی آسان برای اجرا شدن از سوی آنها باشد.
  ۱۳۹۶/۷/۲
 • فرهنگ درست برای عصر دیجیتال

  فرهنگ درست برای عصر دیجیتال
  آیا اصلاح فرهنگی می‌تواند به‌طور مستقیم صورت بگیرد؟ یا آیا تغییر فرهنگی در جریان به‌روزرسانی استراتژی یا ارتقای فرآیندها رخ می‌دهد؟
  ۱۳۹۶/۷/۱
 • ۵ جمله‌ای که هر رییسی دوست دارد بشنود

  ۵ جمله‌ای که هر رییسی دوست دارد بشنود
  برای اینکه رئیس تان متوجه ارزش شما بشود، نیازی نیسـت برنامۀ عجیب و غریبی طراحی کنید یا زیر پای همکارانتان را خالی کنید. گاهی راه حل خیلی ساده تر است.
  ۱۳۹۶/۶/۲۹
<< 4 5 6 7 8 9 10 11 12 >>

  اطلاعات تصویری