• عادت‌های آنلاین نادرست که قاتل خلاقیت است!

  خلاقیت، چیز جالبی است. برخی از افراد تمام روز سر خود را مشغول می‌کنند و فکر می‌کنند خلاق و کارآمد هستند. اما در واقع تمرکز روی چند موضوع می‌تواند نتیجه‌ای نامطلوب داشته باشد و راضی‌کننده نباشد.
  ۱۳۹۶/۸/۱۳
 • ۱۰ روشی که شما را به مدیری موفق تبدیل می‌کند

  ۱۰ روشی که شما را به مدیری موفق تبدیل می‌کند
  اگر تصمیم دارید در مقام یک مدیر، رئیس یا کارآفرین تبدیل به رهبری برجسته شوید، باید سعی کنید ویژگی هایی را در خودتان تقویت کنید که دیگران فاقد آن هستند.
  ۱۳۹۶/۸/۱۱
 • بازاریابی موبایلی، برای چه مشتریانی بیشترین اثربخشی را دارد؟

  بازاریابی موبایلی، برای چه مشتریانی بیشترین اثربخشی را دارد؟
  موبایل و فناوری‌های نوین، اصول تجارت را تغییر داده‌اند. اکنون می‌توانیم شرکت‌های بسیار پرقدرتی را مشاهده کنیم که با استفاده از نوآوری‌ها، تبلیغات آنلاین، وب‌سایت‌های خود یا فروش غیرحضوری توانسته‌اند تبدیل به چند قدرت مالی اول کشور خود شوند؛ آن هم درحالی‌که شاید ۵ سال پیش، حتی یک درصد مشتریان کنونی‌شان هم نامشان را نمی‌دانستند.
  ۱۳۹۶/۸/۱۰
 • چگونه با تکنیکی ساده نیروهایی خوب استخدام کنیم؟

  چگونه با تکنیکی ساده نیروهایی خوب استخدام کنیم؟
  یک روز با یک متقاضی برای جایگاه نایب رئیس بازاریابی مصاحبه کردم. وقتی از او خواستم برایم ایمیل بفرستد و شنیده‌هایش را بنویسد، او کمی رنجیده خاطر شد. اما از کار خودم پشیمان نیستم چون وقتی ایمیلش را دریافت کردم، با یک نامه تشکر بی‌محتوا مواجه شدم که باعث شد او را از گزینه‌ها حذف کنم.
  ۱۳۹۶/۸/۹
 • راه‌حل‌هایی برای مدیریت بی انگیزگی در محل کار

  راه‌حل‌هایی برای مدیریت بی انگیزگی در محل کار
  بسیاری از افراد در روزهایی که احساس خوبی دارند و همه چیز بر وفق مرادشان است‌‌، عملکرد و کارکرد درخشانی از خود ارائه می‌دهند‌، ‌اما اینکه بتوانیم در روزهای سخت و پر از ناملایمات هم مولد و پر بازده باشیم‌، ‌چیزی است که باید آن را آموخت. این کار می‌تواند گاه بسیار سخت باشد؛ به ویژه پس از وقوع اشتباهات.
  ۱۳۹۶/۸/۹
 • ۵سوالی که افراد موفق هر روز از خود می‌پرسند

  ۵سوالی که افراد موفق هر روز از خود می‌پرسند
  سوال کردن از خودتان یکی از این عادت‌های مثبت است اما منظور، چه نوع سوالاتی است؟ با ۵ سوال ساده‌ای که افراد موفق هر روز از خودشان می‌پرسند، آشنا شوید.
  ۱۳۹۶/۸/۸
 • چگونه تکنولوژی شغل مدیر عاملی را دگرگون می‌کند

  چگونه تکنولوژی شغل مدیر عاملی را دگرگون می‌کند
  کنترل سازمان، همواره موضوع بحث بوده است. بسیاری از مدیران عامل، تجربه مدیر شدن را به یک نقطه عطف تشبیه می‌کنند و ما پس از گفت‌وگوها به این نتیجه رسیدیم که هر کس تجربه متفاوتی دارد.
  ۱۳۹۶/۸/۸
 • پشت تکنولوژی پنهان نشوید؛ تلفن را بردارید

  پشت تکنولوژی پنهان نشوید؛ تلفن را بردارید
  گسترش تکنولوژی و افزایش راه‌های ارتباطی با مشتری باعث شده فروشندگان بیش از گذشته راه‌هایی برای تماس نگرفتن با مشتری داشته باشند.
  ۱۳۹۶/۸/۷
 • ارزش حفظ مشتریان را دست‌کم نگیرید!

  ارزش حفظ مشتریان را دست‌کم نگیرید!
  اگر تمرکز خود را روی مشتریان نگذارید و کارهایی انجام ندهید تا احساس با ارزش بودن کنند، در نهایت هزینه هنگفتی متحمل می‌شوید و مشتریان دائمی را از دست خواهید داد.
  ۱۳۹۶/۸/۶
 • چگونه از موفقیت محصول جدید مطمئن شویم؟

  چگونه از موفقیت محصول جدید مطمئن شویم؟
  شرکت‌هایی که به دنبال رشد هستند، از سال ۲۰۰۵ هزینه‌های سالانه تحقیق و توسعه را افزایش داده‌اند که اکنون این رقم در سطح جهان به ۵/ ۱ تریلیون دلار رسیده است (معادل تولید ناخالص داخلی کانادا). با این حال، با وجود این سرمایه‌گذاری و اهمیت توسعه محصولات جدید موفق، تحقیقات نشان داده که بیش از ۵۰ درصد اقداماتی که برای راه‌اندازی محصول می‌شود، نمی‌تواند اهداف کسب‌وکار را محقق کند.
  ۱۳۹۶/۸/۶
 • در یک استارت آپ‌ خلاقیت بر تجربه ارجحیت دارد

  در یک استارت آپ‌ خلاقیت بر تجربه ارجحیت دارد
  بنیانگذار یک استارت آپ موفق گفت: مدیران استارت آپ‌ها به جای استخدام افراد متخصص، افراد باهوش و خلاق را استخدام کنند و از افراد متخصص به عنوان مشاور استفاده کنند. چرا که افراد باهوش و خلاق حتی اگر از کار مدنظر هیچ ندانند، از پس آن برخواهند آمد.
  ۱۳۹۶/۸/۵
 • چگونه بدون از دست دادن پول، سرمایه‌گذاری کنیم؟

  چگونه بدون از دست دادن پول، سرمایه‌گذاری کنیم؟
  وقتی بحث سرمایه گذاری می شود باید متوجه شوید که ریسک و پاداش در خلاف جهت هم هستند؛به طوری که اگر ریسک بیشتری را لحاظ کنید، احتمال از دست دادن پولتان وجود دارد، اما شما اکثر مواقع به دنبال رشد بیشتر هستید.
  ۱۳۹۶/۸/۳
 • بازاریابی با موبایل برای شورولت

  بازاریابی با موبایل برای شورولت
  اگر تصمیم به بازاریابی دیجیتال برای محصولات و خدمات خود گرفته‌اید، نخستین گام آن است که وب‌سایتی متناسب با موبایل ایجاد کنید.
  ۱۳۹۶/۸/۳
 • چگونه در اوج قله موفقیت کاری قرار بگیریم؟

  چگونه در اوج قله موفقیت کاری قرار بگیریم؟
  تاثیر مثبت و سازنده دو عامل شادی و بهره‌وری برهم، رابطه‌ای دوسویه و علت و معلولی است. بدون توجه به اصل منظم بودن در محل کار، سایر ترفند‌های مرتبط با ارتقای بهره‌وری، آنچنان که باید، مفید و تاثیر‌گذار نخواهند بود.
  ۱۳۹۶/۸/۲
 • از نظر کارفرمایان، تجربه مهم‌تر است یا تحصیلات؟

  از نظر کارفرمایان، تجربه مهم‌تر است یا تحصیلات؟
  اگر شرکت‌ها برای پست‌های مدیریتی، فقط به دنبال افرادی هستند که فارغ‌التحصیل مدیریت باشند، پس شاید بهتر باشد وقت خودم را تلف نکنم. اما اگر به تجربه بیشتر از تحصیلات اهمیت می‌دهند، می‌توانم بخشی از انرژی‌ام را صرف یافتن یک شغل مدیریتی کنم و همزمان، به دنبال شغلی در حوزه تخصصم نیز بگردم. نظر شما چیست؟
  ۱۳۹۶/۸/۲
 • آینده محیط کار به روبات‌ها گره خورده است

  آینده محیط کار به روبات‌ها گره خورده است
  تقریبا تمام شغل‌ها دارای پتانسیل اتوماسیون هستند و تعداد انگشت‌شماری از مشاغل نیز این قابلیت را دارند که کاملا خودکارسازی شوند.
  ۱۳۹۶/۸/۱
 • دلیل اهمیت تبلیغات آنلاین چیست

  دلیل اهمیت تبلیغات آنلاین چیست
  یکی از بحث‌های داغ این روزهای فضای مجازی، تبلیغات آنلاین و انواع و روش‌های استفاده از آن است.
  ۱۳۹۶/۷/۳۰
 • چرا بازارگرایی برای کسب‌و‌کارها لازم است؟

  چرا بازارگرایی برای کسب‌و‌کارها لازم است؟
  بازارگرایی عبارت است از ایجاد اطلاعات حاصل از بازار در کل سازمان درباره نیازهای جاری و آینده مشتریان، توسعه و انتقال این اطلاعات و استعداد در سراسر سازمان و پاسخگویی به آن در تمام سطوح سازمان.
  ۱۳۹۶/۷/۲۹
 • خسروشاهی کلید موفقیت اوبر

  خسروشاهی کلید موفقیت اوبر
  یکی از اعضای هیات مدیره اوبر، Arianna Huffington طی سخنرانی در برنامه زنده WSJ D.Live (وال استریت ژورنال) که روز دوشنبه پخش شد، اعلام کرد که قرارداد سرمایه‌گذاری سافت‌بانک در شرکت اوبر تقریبا قطعی محسوب می‌شود. وی تایید کرد که سرمایه‌گذاری چند میلیارد دلاری سافت بانک در اوبر تا چند هفته آینده به احتمال بسیار زیاد نهایی می‌شود.
  ۱۳۹۶/۷/۲۹
 • مدیران شرکت های فناوری در صدر فهرست میلیاردرهای جهان

  مدیران شرکت های فناوری در صدر فهرست میلیاردرهای جهان
  امروزه تردیدی وجود ندارد که بهترین راه برای تبدیل شدن به یکی از پولدارترین افراد ساکن در آمریکا تاسیس یک شرکت فناوری موفق است.
  ۱۳۹۶/۷/۲۶
<< 4 5 6 7 8 9 10 11 12 >>

  اطلاعات تصویری