• بانک قرض الحسنه رسالت را بشناسید

  بانک قرض الحسنه رسالت را بشناسید
  در اردیبهشت ماه سال ۱۳۷۶ با هدف توسعه و ترویج فرهنگ مقدس قرض الحسنه در جامعه و به منظور مرتفع نمودن مشکلات اقشار مختلف جامعه از جمله ایثارگران عزیز صندوق قرض الحسنه رسالت تأسیس و در طول این دوران خدمات مختلفی را ارائه نموده است .
  ۱۳۹۴/۶/۲۳
 • بانک انصار را بیشتر بشناسید

  بانک انصار را بیشتر بشناسید
  بانک انصار در تاریخ ۱۳۸۹/۸/۳ با شماره ۳۷۴۵۲۸ در اداره ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری به ثبت رسید و شخصیت حقوقی آن شکل گرفت و نهایتاً با نامه شماره ۵۹۲۰۴ تاریخ ۱۳۸۹/۳/۲۰ بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران بعنوان یازدهمین بانک خصوصی کشور فعالیت خود را آغاز نمود.
  ۱۳۹۴/۶/۲۲
 • بانک حکمت ایرانیان را بیشتر بشناسید

  بانک حکمت ایرانیان را بیشتر بشناسید
  ایجاد بانکی قابل اعتماد، با رویکرد به بانکداری اسلامی و نوآوری در راستای ارائه برترین و متمایزترین خدمات بانکی کشور، به طوری که نخستین انتخاب برای مشتریان، کارکنان و سهامداران آن باشد.
  ۱۳۹۴/۶/۱۶
 • بانک سامان را بیشتر بشناسید

  بانک سامان را بیشتر بشناسید
  بانک سامان به‌عنوان یک شهروند حقوقیِ مسئول، همواره متعهدانه در انجام وظایف اجتماعی خود و حمایت از اقشار آسیب‌پذیر قدم برمی‌دارد. ازاین‌رو، همکاری با خیریه‌های دارای منشأ اثر و حمایت از امور فرهنگی، هنری، آموزشی و درمانی، همواره در کانون توجه برنامه‌های مسئولیت‌پذیری اجتماعی بانک قرار داشته است.
  ۱۳۹۴/۶/۴
 • با بانک کشاورزی بیشتر آشنا شوید

  با بانک کشاورزی بیشتر آشنا شوید
  بانک کشاورزی یکی از بانک‌های تخصصی کشور و مورد تایید بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران است که ماموریت آن، حمایت از بخش کشاورزی و زیر بخش‌های آن است.
  ۱۳۹۴/۵/۳۰
 • موسسه اعتباری ثامن را بشناسید

  موسسه اعتباری ثامن را بشناسید
  موسسه اعتباری ثامن در تیر ماه سال ۱۳۷۶ با هدف ارائه خدمات مالی واعتباری فعالیت خود را آغاز نمود.
  ۱۳۹۴/۵/۲۸
 • آشنایی با شرکت سامانه‌های یکپارچه بزرگ فردا(TLS)

  آشنایی با شرکت سامانه‌های یکپارچه بزرگ فردا(TLS)
  شرکت سامانه‌های یکپارچه بزرگ فردا(TLS)، برپایه‌ی سالیان دراز تجربه‌ی مدیران و تیم این شرکت توانسته است خدمات مهمی در حوزه‌ی خدمات بانکداری الکترونیکی و به خصوص راه‌اندازی راهکارهای مبتنی بر Main frame های شرکت IBM فرآهم آورد.
  ۱۳۹۴/۵/۲۸
 • بانک اقتصادنوین را بیشتر بشناسید

  بانک اقتصادنوین را بیشتر بشناسید
  بانک اقتصادنوین اولین بار در تاریخ ۲۹ الی ۳۱ تیرماه سال ۱۳۸۰، براساس مجوزات مأخوذه از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و سازمان بورس و اوراق بهادار؛ اقدام به پذیره‌نویسی سهام نمود.
  ۱۳۹۴/۵/۱۸
 • بیمه دانا را بیشتر بشناسید

  بیمه دانا را بیشتر بشناسید
  بیمه دانا با وجود ۵۹ شعبه، ۱۹۱۹ نمایندگی، ۲۱ شرکت نمایندگی، ۴۵۹ کارگزاری و سه دفتر فرعی با در دست داشتن حدود ۵/۶ درصد بازار بیمه کشور خود را به عنوان سومین شرکت بزرگ بازار بیمه کشور به همگان معرفی کرده است.
  ۱۳۹۴/۵/۱۳
 • بانک سرمایه را بشناسید

  بانک سرمایه را بشناسید
  ما تلاش خواهیم کرد تا بالاترین ارزش افزوده برای ذینفعان از طریق توسعه بازارهای داخلی و خارجی و با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته و مدرن بانکی تحقق یافته و با ارائه برترین خدمات پولی و بانکی به مشتریان خود شعار "بانک خوب سرمایه است" را تحقق بخشیم.
  ۱۳۹۴/۴/۱۲
 • بانک آینده چگونه شکل گرفت؟

  بانک آینده چگونه شکل گرفت؟
  بانک آینده؛ از مجموعه سهام‌داران بانک تات، موسسه مالی و اعتباری صالحین و موسسه مالی و اعتباری آتی (۷۵ درصد سهام) و پذیره‌نویسان جدید (۲۵ درصد سهام) تشکیل شده...
  ۱۳۹۴/۳/۲۵
 • تاریخچه بانک قوامین را می دانید؟

  تاریخچه بانک قوامین را می دانید؟
  بانک قوامین در ابتدا با هدف کمک به افزایش توان معیشتی و مالی کارکنان زحمتکش ناجا با نام صندوق قرض الحسنه ناجا فعالیت خود را شروع نمود و در تاریخ 79/6/20 به مؤسسه پس انداز وقرض الحسنه قوامین تغییر نام یافت و گستره فعالیت خودرا علاوه بر کارکنان ناجا به آحاد مردم امتداد بخشید .
  ۱۳۹۴/۳/۲۲
 • بیمه حافظ رابیشتر بشناسید

  بیمه حافظ رابیشتر بشناسید
  شرکت بیمه حافظ (سهامی عام) اولین شرکت بیمه خصوصی است که به استناد ماده ۲۸ الحاقی به قانون چگونگی اداره مناطق آزاد تجاری_صنعتی جمهوری اسلامی ایران مصوب ۱۳۷۸ و تصویب مقررات تأسیس و فعالیت مؤسسات بیمه در مناطق آزاد تجاری_صنعتی جمهوری اسلامی ایران مورخ ۱۳۷۹/۰۶/۰۲ پس از طی تشریفات قانونی و با مجوز بیمه مرکزی ایران در تاریخ ۱۳۸۱/۰۲/۱۸ تأسیس گردید.
  ۱۳۹۴/۳/۱۳
 • خلق ایده های نوین بانکی و راهکارهای جدید پرداخت در شرکت نوپاد

  خلق ایده های نوین بانکی و راهکارهای جدید پرداخت در شرکت نوپاد
  شرکت خدمات فناوری نوآور پاسارگاد به شماره ثبت ۳۶۱۶۳۴ با هدف خلق ایده های نوین بانکی و راهکارهای جدید پرداخت در دی ماه سال ۱۳۸۸ فعالیت خود را آغاز کرد.
  ۱۳۹۴/۲/۳۰
 • بانک رفاه کارگران را بیشتر بشناسید

  بانک رفاه کارگران را بیشتر بشناسید
  بانک رفاه کارگران در اجرای تبصره ماده ۳۹ قانون بودجه سال ۱۳۳۸ کشور و ماده ۳۸ سازمان بیمه های اجتماعی به منظور سرمایه گذاری و بهره برداری از وجوه بیمه کارگران با هدف کمک به تامین رفاه و ایجاد تسهیلات لازم برای رفع نیازمندیهای طبقه کارگر در تاریخ ۲۷/۵/۱۳۳۹ تشکیل و به ثبت رسید و عملیات خود را از ششم فروردین ۱۳۴۰ با افتتاح شعبه مرکزی در تهران و شعبه اصفهان آغاز کرد. سرمایه اولیه این بانک چهار صد میلیون ریال و از سوی سازمان تامین اجتماعی تامین شد.
  ۱۳۹۴/۲/۱۴
 • با تاریخچه بیمه البرز آشنا شوید

  با تاریخچه بیمه البرز آشنا شوید
  شرکت بیمه البرز با هدف اولیه ارائه خدمات بیمه ای مطلوب و با کیفیت به هموطنان و ایجاد تنوع در بازار بیمه و کسب رضایت بیمه گذراران در تاریخ ۲۸ تیرماه ۱۳۳۸ توسط بخش خصوصی تاسیس و در مدت زمان کوتاهی توانست اعتماد بسیاری از صاحبان سرمایه و کالا را به خود جلب نماید.
  ۱۳۹۴/۱/۵
 • با بیمه میهن آشنا شوید

  با بیمه میهن آشنا شوید
  شرکت بیمه میهن (سهامی عام) در تاریخ ۱۸/۰۶/۱۳۸۷ تحت شماره ۳۳۰۹۰۲ در اداره ثبت شرکت‌های تهران به ثبت رسیده
  ۱۳۹۴/۱/۴
 • تاریخچه بیمه سرمد را بخوانید

  تاریخچه بیمه سرمد را بخوانید
  در راستای سیاست خصوصی سازی در صنعت بیمه کشور و با حمایت مجموعه‌ای خوشنام و تواناترین گروه‌های مالی، اعتباری و سرمایه‌گذاری کشور شامل بانک صادرات ایران، شرکت سرمایه‌گذاری خوارزمی و کارکنان بانک صادرات ایران به واسطه موسسه همیاری غدیر در اوایل سال ۹۰ تاسیس شرکت بیمه سرمد آغاز گردید.
  ۱۳۹۴/۱/۲
 • با تاریخچه شرکت بیمه سامان آشنا شوید

  با تاریخچه شرکت بیمه سامان آشنا شوید
  شرکت بیمه سامان در تاریخ ۱۳۸۳/۱۱/۲۷ به منظور ارائه خدمات بیمه های بازرگانی در رشته بیمه‌های اموال، مسئولیت و اشخاص با سرمایه ۲۰۰ میلیارد ریالی منقسم به ۲۰۰ میلیون سهم با ارزش اسمی یک هزار ریالی در سازمان ثبت شرکتها با شماره ثبت ۲۴۱۰۵۹ ثبت شد و در تاریخ ۱۳۸۳/۱۲/۱۱مجوز فعالیت خود را در رشته های زندگی ، غیر زندگی و بیمه های اتکایی از بیمه مرکزی دریافت نمود و به عنوان ششمین عضو گروه مالی سامان فعالیت خود را آغاز کرد.
  ۱۳۹۴/۱/۲
 • بیمه دی را بیشتر بشناسید

  بیمه دی را بیشتر بشناسید
  شرکت بیمه دی ( سهامی عام ) در سال ۱۳۸۳ به ثبت رسید.
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۹
<< 1 2 3 4 >>

اطلاعات تصویری