• تاریخچه بیمه آسیا را بخوانید

  تاریخچه بیمه آسیا را بخوانید
  شرکت سهامی بیمه‌آسیا در تیرماه سال ۱۳۳۸ به منظور انجام انواع معاملات بیمه و عملیات بازرگانی تأسیس شد
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۳
 • با شرکت آسان پرداخت آشنا شوید

  با شرکت آسان پرداخت آشنا شوید
  شرکت آسان پرداخت پرشین با هدف فعالیت در سیستم های پرداخت الکترونیکی داده ها، در اردیبهشت سال ۸۸ تاسیس گردید.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۲
 • با جیرینگ و ذی نفعان آن آشنا شوید

  با جیرینگ و ذی نفعان آن آشنا شوید
  رشد بسیار سریع ضریب نفوذ تلفن همراه، از یک سو و نقش کلیدی خدمات مالی در زندگی روزمره مردم از سوی دیگر، منجر به شکل گیری ایده ارائه خدمات مالی بر بستر تلفن همراه شد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۴
 • با تاریخچه بانک کارآفرین آشنا شوید

  با تاریخچه بانک کارآفرین آشنا شوید
  بانک کارآفرین فعالیت خود را در ابتدا به صورت موسسه اعتباری غیربانکی با مشارکت اعضاء انجمن‌های مدیران صنایع، شرکتهای ساختمانی، تاسیساتی و تجهیزاتی، جامعه مهندسان مشاور ایران، مهندسان مشاور معمار و شهرساز و گروهی از کارشناسان بانکی و مالی با اخذ مجوز از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و با سرمایه ۳۰ میلیارد ریال و با نام شرکت اعتباری غیربانکی کارآفرینان آغاز و در تاریخ ۱۸/۹/۱۳۷۸ تحت شماره ۱۵۷۹۱۵ در اداره ثبت شرکت‌های تهران به ثبت رسید.
  ۱۳۹۳/۱۱/۲۸
 • تاریخچه بیمه پاسارگاد

  تاریخچه بیمه پاسارگاد
  شرکت بیمه پاسارگاد به منظور عرضه خدمات بیمه ای در استانداردهای جهانی، کسب سود متوازن و همسو با مصالح و منافع ملی و فعالیت در زمینه بیمه های زندگی و غیرزندگی ( به طور مستقیم و قبولی اتکائی ) توسط گروه مـالی پاسـارگاد تأسیس شد.
  ۱۳۹۳/۱۱/۲۳
 • تاریخچه بیمه آرمان

  تاریخچه بیمه آرمان
  از اوایل سال ۱۳۸۹ و با گسترش دامنه فعالیتها در حوزه کاری موسسین، انگیزه تاسیس یک شرکت بیمه خصوصی در ذهن سهامداران اولیه شرکت بیمه آرمان نقش بست.
  ۱۳۹۳/۱۱/۲۳
 • با بیمه کوثر آشنا شوید

  با بیمه کوثر آشنا شوید
  بیمه کوثردرحال حاضر دارای ۳۱ شعبه وبیش از۷۰۰ نمایندگی در سراسر کشور می باشد
  ۱۳۹۳/۱۱/۲۰
 • تاریخچه پست بانک را بخوانید

  تاریخچه پست بانک را بخوانید
  پست بانک ایران پس از تصویب اساسنامه توسط هیئت محترم وزیران از دی ماه سال ۱۳۷۵ فعالیت خود را به طور رسمی آغاز کرد.
  ۱۳۹۳/۱۱/۳
 • تاریخچه بانک شهر

  تاریخچه بانک شهر
  سال۸۷ موسسه مالی و اعتباری شهر با مجوز بانک مرکزی و با سهام‌داری شهرداری‌های تهران و سایر کلانشهرهای کشور، با سرمایه‌ای معادل ۱۵۰۰میلیارد ریال تاسیس و فعالیت خود را رسماً آغاز نمود و بدین ترتیب شهرداری ها ، چهره ‌نوینی را به خود گرفتند.
  ۱۳۹۳/۱۰/۲۶
 • تاریخچه کامل بانک سرمایه را بخوانید

  تاریخچه کامل بانک سرمایه را بخوانید
  در تاریخ ۴/۱۰/۱۳۸۴ تحت شماره ۲۶۲۳۷۷ در اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری تحت عنوان شرکت بانک سرمایه (سهامی عام) ثبت و به عنوان ششمین بانک خصوصی ایران و اولین بانک خصوصی با بیشترین سرمایه اولیه در کشور به مبلغ ۳۵۳۵ میلیارد ریال براساس مجوز شماره ۴۶۱۳/ه مورخ ۱۸/۱۰/۱۳۸۴ صادره از سوی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران عملاً فعالیت خود را در عرصه بانکداری کشور آغاز نموده است.
  ۱۳۹۳/۱۰/۲۵
 • بانک توسعه صادرات را بیشتر بشناسید

  بانک توسعه صادرات را بیشتر بشناسید
  رسالت بانک توسعه صادرات ایران، با توجه به اهداف کلان اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور کمک به توسعه صادرات غیر‌نفتی و گسترش مبادلات تجاری و اقتصادی باسایر کشورها است.
  ۱۳۹۳/۹/۲۸
 • بانک تجارت را بیشتر بشناسید

  بانک تجارت را بیشتر بشناسید
  بانک جدید شرق (که مرکزش در لندن بود ) اولین بانک به شیوه امروزی بود که درسال۱۲۶۶شمسی در شمال شرق میدان امام خمینی ( توپخانه ) و در محل فعلی بانک تجارت فعالیت خود را آغاز کرد. اگرچه فعالیت این بانک بیش از یکسال طول نکشید و بانک شاهی جایگزین آن شد ولی این حرکت پایه ی بانکداری نوین را در ایران بنا نهاد.
  ۱۳۹۳/۹/۲۴
 • تاریخچه و سهامداران شرکت بیمه پارسیان

  تاریخچه و سهامداران شرکت بیمه پارسیان
  شرکت بیمه پارسیان(سهامی عام) براساس قانون تاسیس موسسات بیمه غیر دولتی و طی مجوزشماره ۵۲۰۰ بیمه مرکزی ایران در عرصه بیمه کشور آغاز به کار نموده است.سرمایه شرکت درحال حاضریکهزار و یکصد میلیاردریال می باشد.
  ۱۳۹۳/۹/۳
 • معرفی مؤسسه عالی بانکداری ایران / تقویم تحصیلی

  معرفی مؤسسه عالی بانکداری ایران / تقویم تحصیلی
  فکر تأسیس مرکزی جهت آموزش بانکداری به عنوان یک نیاز قطعی و مسلم نظام بانکی کشور از دیر باز مطرح بوده است؛ به همین منظور، نخستین گام در سال ۱۳۲۰ توسط بانک ملی ایران با برگزاری کلاس‌های بانکداری برداشته شد. سپس در سال ۱۳۳۸ بانک سپه، "انستیتوی علوم بانکی" را بنیانگذاری کرد.
  ۱۳۹۳/۸/۲۷
 • با شرکت "به پرداخت ملت" آشنا شوید

  با شرکت
  این شرکت علاوه بر ارائه خدمات پرداخت به توسعه و پشتیبانی نرم افزارهای تخصصی در حوزه خدمات پرداخت نیز اشتغال دارد.
  ۱۳۹۳/۶/۱۴
 • تاریخچه شرکت داده پردازی ایران

  تاریخچه شرکت داده پردازی ایران
  فعالیت‌های شعبه‌ی آی‌بی‌ام (IBM) در ایران در سال ۱۳۳۶ و همزمان با اجرای سرشماری عمومی کشور و به کارگیری دستگاه‌های کارتخوان آغاز گردید.
  ۱۳۹۳/۵/۲۴
 • شرکت نرم‌افزاری داتیس آرین قشم

  شرکت نرم‌افزاری داتیس آرین قشم
  شرکت نرم‌افزاری داتیس آرین قشم (با نام تجاری داتین) که تا پایان سال ۹۱ به عنوان واحد راهکارهای بانکی شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات پاسارگاد آریان (فناپ) فعالیت می‌کرد، یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه تولید نرم‌افزار و ارائه راهکارهای جامع بانکی و مالی است
  ۱۳۹۳/۴/۲۴
 • موسسه اعتباری توسعه

  موسسه اعتباری توسعه
  تأسیس مؤسسه اعتباری توسعه را می توان سرآغاز تحولی بزرگ درجلب مشارکت بخش خصوصی برای سرمایه گذاری در طرحهای خرد و کـلان بخشهای مختلف اقتصادی دانست
  ۱۳۹۳/۱/۱۶
 • شرکت خدمات انفورماتیک

  شرکت خدمات انفورماتیک
  تجهیز سیستم بانکی کشور به ساز و کار مناسب برای اتوماسیون و بکارگیری رایانه در بخش‌ها و لایه‌های مختلف خدماتی و عملیاتی در ابتدای سالهای دهه ۷۰ بیش از پیش لازم می‌نمود. این مساله محرک اصلی برای تاسیس شرکتی تخصصی با تکیه بر ارائه خدمات به موسسات و سازمان‌های مالی و تجاری کشور بود.
  ۱۳۹۲/۱۱/۱۱
 • پژوهشکده پولی و بانکی

  پژوهشکده پولی و بانکی
  عمدة دستاوردهای بیش از یک دهه فعالیت این نهاد تحقیقاتی، مشتمل بر: اجرای حدود ۱۲۳ پروژه تحقیقاتی، برگزاری ۱۹ کنفرانس سالانه و ۴۸ کنفرانس ماهانه، چاپ و انتشار بالای ۲۰۰ عنوان کتاب (عمدتاً محصول پروژه‎های تحقیقاتی و نتایج کنفرانس‎های سالانه و ماهانه)، برپایی ۷ کارگاه پژوهشی، ارائه خدمات مشاوره‎ای به مقامات بانک مرکزی ج.ا.ا. و دولت و... می ‎باشند.
  ۱۳۹۲/۱۱/۵
<< 1 2 3 4 >>

اطلاعات تصویری