رونمایی از 5 نرم‌افزار بانکی در موسسه کوثر

دومین همایش فناوری با حضور مدیران و کارشناسان فناوری اطلاعات موسسه اعتباری کوثر در قم برگزار شد.

عصر بانک؛فهیمی‌پور، قائم مقام موسسه در این همایش با اشاره به قانون بانکداری اسلامی گفت: همه بانک‌ها متعهد به اجرای این قانون هستند و موسسه اعتباری کوثر هیچ‌گونه کارمزدی از مشتریان خود دریافت نمی‌کند‌.

 

وی افزود: رفتن موسسه به بازار فرابورس از جمله افتخارات ما بود که انجام شد و از سوی دیگر افتتاح صندوق سرمایه‌گذاری سهام کوثر، مکان امنی برای سرمایه‌گذاری مردم ایجاد کرد.

 

فهیمی‌پور ادامه داد: یکی از اقدامات دیگر این مجموعه موضوع سوپرمارکتینگ بوده که انجام شده و امسال نیز میز بیمه کوثر در تعدادی از شعب شروع به کار کرد و مقارن با عیدقربان نیز خدمت لیزینگ انجام شد.

 

همزمان با برگزاری این همایش از پنج نرم‌افزار جدید بانکی و تمبر رونمایی شد. سامانه ussd #744* یکی از این نرم‌افزارهایی بود که از طریق آن کلیه خدمات روی تلفن‌همراه بدون نصب نرم‌افزار و بدون دسترسی به اینترنت انجام می‌شود. نرم‌افزار شعبه‌یاب و سایت موسسه از دیگر نرم‌افزارهای موسسه کوثر بود که از آن رونمایی شد.

 

همچنین در این مراسم از پرتابل اینترنتی موسسه رونمایی شد که موسسه اعتباری کوثر قم به عنوان پایلوت توانسته این پرتابل ویژه را برای نخستین بار در قم اجرایی کند. نسل سوم اینترنت بانک موسسه اعتباری کوثر که با طراحی روابط عمومی موسسه انجام گرفته هم رونمایی شد و با راه‌اندازی آن دیگر برای انجام خدمات بانکی نیاز به حضور در شعب نیست.

 

 

/ایسنا

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.