پرداخت وام خرید 80 میلیونی به دریافت‌کنندگان تسهیلات نوسازی

مدیرعامل شرکت عمران و بهسازی شهری ایران گفت: کسانی که تسهیلات نوسازی را دریافت کرده‌اند از تسهیلات 80 میلیون تومانی خرید مسکن نیز می‌توانند استفاده کنند.

عصر بانک؛سعید ایزدی مدیر عامل شرکت عمران و بهسازی شهری ایران با اشاره به اینکه بانک‌ها و موسسات برای پرداخت تسهیلات نوسازی مختار هستند گفت:بانک مرکزی دستور داده که بانک‌ها بر اساس منابع موجود خود مختار هستند که تسهیلاتی را پرداخت کنند.

 
وی افزود: در حال رایزنی و برگزاری جلساتی هستیم که با بانک مرکزی، بانک‌ها را به پرداخت تسهیلات نوسازی اجبار کنند.
 
مدیر عامل شرکت عمران و بهسازی شهری ایران تصریح کرد:در حال حاضر تسهیلات نوسازی مسکن تنها تسهیلاتی است که در عرصه ساخت و ساز به متقاضیان پرداخت می‌شود.
 
ایزدی اظهار داشت: طی چهار ماهه گذشته تلاش بسیار کرده ایم که سود تسهیلات  از 27 درصد به 25 درصد کاهش یابد و طبق مصوبه دولت 9 درصد تسهیلات به 10 درصد افزایش یافته است.
 
وی یادآور شد:براساس آیینه نامه و طبق مبحث 19 متقاضیان این تسهیلات می‌توانند تا 12 درصد تخفیف بگیرند.
 
مدیر عامل شرکت عمران و بهسازی  شهری ایران با اشاره به اینکه عدم همکاری بانک‌ها در پرداخت تسهیلات بسیار فعالیت‌های ما را دشوار کرده است گفت: بانک مسکن تنها بانک تخصصی است که در پرداخت تسهیلات خوب فعالیت می‌کند.
 
ایزدی توضیح داد:امیدوار هستیم که تا پایان سال پرداخت 35 هزار تسهیلات نوسازی را به اتمام برسانیم.
 
وی یادآور شد: در حال حاضر از تمام بانک‌های موجود تنها 10 درصد در پرداخت تسهیلات همکاری می‌کند.
 
مدیر عامل شرکت عمران و بهسازی شهری ایران خاطرنشان کرد: طبق برآوردهای صورت گرفته کسانی که تسهیلات نوسازی را دریافت می‌کنند از تسهیلات 80 میلیون تومانی نیز استفاده کنند.
 
 
/باشگاه خبرنگاران
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.