تعداد تراکنش های پایانه های فروش بانک صادرات ایران چند درصد رشد داشته است؟

​مجموع تعداد تراکنش‌های بانکی دستگاه‌های پایانه فروش متصل به حسابهای بانک صادرات ایران در تیر ماه سالجاری نسبت به مقطع زمانی مشابه در سال قبل ٤٩ درصد رشد را نشان می‌دهد.

عصر بانک؛به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک در راستای افزایش سطح دسترسی مردم به ابزارهای نوین بانکی و کاهش هزینه‌ها، ترافیک و آلودگی هوا، توسعه این ابزارها را در اولویت قرارداده است. آمارهای عملکردی حاکی از آن است که تعداد تراکنش¬های پایانه های فروش متصل به حسابهای این بانک در تیر ماه از ٤٠ میلیون و ١٤٩ هزار تراکنش گذر کرده که این میزان بیانگر رشد ٤٩ درصدی نسبت به مقطع زمانی مشابه در سال٩٣ می باشد.

 

همچنین گزارش یاد شده حاکی از رشد ١٤درصدی  تعداد کل تراکنش‌های سیستم سپهر در تیر ماه سال جاری نسبت مقطع مشابه در سال قبل می باشد که این میزان رشد حاکی استقبال بیشتر مردم از خدمات نوین این بانک است.

گفتنی است این بانک با ٤٣٥ هزار مشتری اینترنتی با میانگین حدود ١١ میلیون تراکنش در ماه با رشد ٢٤درصدی، تعداد ٤٠٠هزار و ١٥٠ دستگاه پایانه فروش (کارتخوان) متصل به حسابهای بانک صادرات ایران با  بیش از ٤٠میلیون تراکنش در ماه و صدور بیش از ٤٧ میلیون انواع کارتهای الکترونیک به عنوان بزرگترین بانک خصوصی کشور نقش بسزایی در ترویج بانکداری نوین دارد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.