شعب فرابانک سینا افزایش می یابد

مدیرعامل بانک سینا از راه اندازی شعب فرابانک خبر داد و گفت: این امر در راستای توسعه خدمات نوین و ارائه بانکداری راحت و آسان در طول شبانه روز انجام شده است.

عصر بانک؛مهندس محمدرضا پیشرو روز شنبه با اشاره به آنکه توسعه شعب الکترونیک یکی از اولویت های این بانک است، افزود: فرابانک سینا در واقع همان شعب بانک سینا است که به صورت شبانه روزی و 24 ساعته انواع خدمات بانکی نظیر دریافت و برداشت وجه، انتقال وجه و واریز وجه نقد به حساب را فراهم می سازد.

 

به گفته وی، شعب فرابانک سینا به مشتریان این امکان را می دهد که با کارشناسان بانکی به صورت تصویری و بهنگام در ارتباط باشند و امور بانکی خود را به راحتی انجام دهند.

پیشرو اضافه کرد: این شعب همچنین توانایی ارائه خدماتی چون افتتاح سپرده، اعلام مفقودی و مسدود نمودن کارت، صدور کارت هدیه به صورت لحظه ای با نام و طرح دلخواه مشتریان، پرداخت قبوض، خرید شارژ، دسترسی به اینترنت بانک و بسیاری خدمات و قابلیت های دیگر را داراست.

مدیرعامل بانک سینا با بیان اینکه در حال حاضر 5 شعبه فرابانک سینا در تهران، اصفهان و کرج به بهره برداری رسیده، تصریح کرد: با توجه به قابلیت ها و جذابیت های این شعب و به جهت ارائه خدمات بانکداری راحت و آسان به هموطنان، با برنامه ریزی های صورت گرفته، در نظر است نسبت به افزایش و توسعه این شعب در سراسر کشور اقدام شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.