تسهیل اعطای تسهیلات از سوی بانک شهر

معاون اعتبارات بانک شهر، از تطبیق و اصلاح در سیاست‌های اعتباری این بانک به منظور جلب رضایت بیشتر مشتریان و شهروندان خبر داد.

عصر بانک؛به گزارش مرکز ارتباطات و روابط‌عمومی بانک شهر، مرتضی خامی با اشاره به برنامه‌های این بانک در خصوص نحوه جذب و مصرف منابع این بانک، اظهار کرد: هم اکنون به منظور افزایش نسبت مصارف به منابع بانک از 40درصد به 70درصد، برنامه‌های متعددی در دست تدوین و اجراست.

 

وی افزود: در همین راستا پس از نیازسنجی تسهیلاتی برای همه بخش‌های اقتصادی، تغییر و اصلاح در سیاست‌های اعتباری بانک به منظور پاسخگویی همه‌جانبه به نیازهای تسهیلاتی هر یک از گروه‌های هدف و جلب رضایت مشتریان، اقدامات مختلفی در حوزه اعتبارات بانک شهر در حال انجام است.

معاون اعتبارات بانک شهر خاطرنشان کرد: طرح‌های تسهیلاتی ویژه پروژه‌های عمرانی و ساختمان‌های شهرها، طرح فعالان اقتصادی شهر و مدل‌های اعتباری مختلف پرداخت تسهیلات مشارکتی و مبادله‌ای از محل میانگین حساب، همچنین طرح‌های اعتباری ویژه مناطق و موضوعات خاص از قبیل بسته اعتباری مناطق آزاد، مؤدیان شهرداری‌های مختلف و … از برنامه‌های در دست اجرای بانک شهر در راستای رسیدن به اهداف مصارف این بانک است. 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.